HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   RotterDamsOpen ZHDB 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Martijn van IJzendoorn GMI 2384   Alg   9 5 4 0 14 105 160
2   Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   9 5 4 0 14 104 157
3   Sven Winkel MI 2295   Alg   9 5 3 1 13 99 135
4   Wouter Wolff MI 2263   Alg   9 5 3 1 13 97 131
5   Ron Heusdens GMI 2325   Alg   9 5 3 1 13 94 135
6   Aleksej Domchev GMI 2332   Alg   9 5 2 2 12 98 117
7   Mehmet Yöney  2108   Alg   9 5 2 2 12 92 110
8   Bart Terwel  2210   Alg   9 4 4 1 12 91 110
9   Peter van der Stap MF 2164   Alg   9 3 6 0 12 89 113
10   Steven den Hollander  2141   Alg   9 4 4 1 12 88 110
11   Andrew Tjon A Ong MF 2148   Alg   9 3 6 0 12 85 112
12   Martijn de Leeuw  2145   Alg   9 3 5 1 11 98 114
13   Edwin de Jager MF 2117   Alg   9 3 5 1 11 96 111
14   Jeroen Kos MF 2203   Alg   9 3 5 1 11 93 106
15   Kees Romijn MF 2133   Alg   9 2 7 0 11 90 107
16   Radjes Balkaran  2123   Alg   9 3 5 1 11 89 100
17   Bhiem Ramdien MF 2230   Alg   9 3 5 1 11 87 101
18   Alfons Ottink  2171   Alg   9 2 7 0 11 85 104
19   Friso Fennema MF 2219   Alg   9 3 5 1 11 83 95
20   Thijs van den Broek MI 2216   Alg   9 3 4 2 10 95 96
21   Micha van Tol  2093   Alg   9 4 2 3 10 95 92
22   Cheick Maurice Ndione  2154   Alg   9 3 4 2 10 93 96
23   Harry Clasquin MF 2120   Alg   9 2 6 1 10 91 95
24   Bé Eggens  2114   Alg   9 3 4 2 10 91 91
25   Anton Schotanus MF 2168   Alg   9 4 2 3 10 90 86
26   Ton Burgerhout  2125   Alg   9 1 8 0 10 88 95
27   Roep Bhawanibhiek MF 2083   Alg   9 2 6 1 10 88 92
28   Hans Tangelder  2019   Alg   9 3 4 2 10 88 88
29   Laura Timmerman  2055   Alg   9 3 4 2 10 87 86
30   Shuimu Jin  2022   Alg   9 3 4 2 10 86 92
31   Yifu Du  2033   Alg   9 3 4 2 10 86 88
32   Radjendrenath Kalloe  1932   Alg   9 3 4 2 10 85 87
33   Leopold Sekongo MI 2212   Alg   9 3 4 2 10 84 85
34   Thomas Wielaard  2144   Alg   9 2 6 1 10 83 87
35   Pim Arts  2000   Alg   9 3 4 2 10 81 84
36   Martin de Jong  2037   Alg   9 2 5 2 9 87 76
  Ghislain Mounanga Amateba  2143   Alg   9 2 5 2 9 87 76
38   Vitali Varushyla MF 2200   Alg   9 3 3 3 9 84 68
39   André van der Kwartel  2019   Alg   9 3 3 3 9 82 66
40   Leo Aliar  2104   Alg   9 3 3 3 9 78 64
41   Gerrit Reitsma  1902   Alg   9 2 5 2 9 77 70
42   Iwan Fung  1939   Alg   9 3 3 3 9 77 59
43   Anton van Berkel MI 2283   Alg   9 4 1 4 9 71 56
44   Peter Frans Koops  2037   Alg   9 4 1 4 9 70 64
45   David Riupassa  1992   Alg   9 3 3 3 9 70 60
46   Harold Jagram  1946   Alg   9 3 3 3 9 66 56
47   Nika Maximova   1904   Alg   9 3 2 4 8 86 66
48   Emelian Antonov    Alg   9 2 4 3 8 80 60
49   Pertap Malahé  2067   Alg   9 2 4 3 8 79 66
50   Remco Korteland  1900   Alg   9 3 2 4 8 79 61
51   Meinze Feenstra  1930   Alg   9 2 4 3 8 76 62
52   Frans Teijn  1934   Alg   9 2 4 3 8 75 61
53   Sjaam Biekram  1955   Alg   9 2 4 3 8 71 52
54   Bas Baksoellah  1948   Alg   9 3 2 4 8 70 52
55   Soelinder Jagram  2007   Alg   9 1 6 2 8 69 56
56   Nico Leemberg  2006   Alg   9 3 1 5 7 78 57
57   Henk Meester  1980   Alg   9 2 3 4 7 78 52
58   Petra Duskova  1975   Alg   9 2 3 4 7 76 49
59   Jos de Wild  1964   Alg   9 2 3 4 7 74 48
60   Piet Rozenboom  1944   Alg   9 2 3 4 7 73 50
61   Moen Lachman  1869   Alg   9 2 3 4 7 68 47
62   Jan T. Terpstra  1965   Alg   9 2 3 4 7 67 44
63   Anthony Keijzer  1946   Alg   9 2 3 4 7 66 42
64   Boike Mathoera  1902   Alg   9 2 2 5 6 82 52
65   Gerard Peroti  1904   Alg   9 1 4 4 6 74 38
66   Daria Kashina    Alg   9 1 4 4 6 72 37
67   Jaap van Hal  2025   Alg   9 1 4 4 6 68 39
68   Ratan Ganeshie  1878   Alg   9 3 0 6 6 68 34
69   Robert van Diggele  1884   Alg   9 2 2 5 6 67 36
70   Robby Koendjbiharie  1919   Alg   9 2 2 5 6 67 35
71   Hans Loots  1944   Alg   9 3 0 6 6 56 14
72   Shammie Kasnadi  2208   Alg   6 1 3 2 5 59 49
73   Cyril Sluisdom  1951   Alg   9 1 3 5 5 64 30
74   Soenarmin Saib  1900   Alg   9 2 1 6 5 56 20
75   Hedwig Callender  1826   Alg   9 2 0 7 4 52 6
76   Wynton Meijer    Alg   9 1 1 7 3 55 6
77   Dummy    Alg   3 0 0 3 0 13 0
Martijn van IJzendoornAlexander BulatovSven Winkel
Wouter WolffRon HeusdensAleksej Domchev
Mehmet YoneyBart TerwelPeter van der Stap
Steven den HollanderAndrew TjonMartijn de Leeuw
Edwin de JagerJeroen KosKees Romijn
Radjes BalkaranBhiem RamdienAlfons Ottink
Friso FennemaThijs van den Broek
 Ronde 9 
 za 22-07-2017  Andrew Tjon A Ong (2148) - Micha van Tol (2093) 2-0Partij
 Bart Terwel (2210) - Hans Tangelder (2019) 2-0Partij
 Steven den Hollander (2141) - Thijs van den Broek (2216) 2-0Partij
 Jeroen Kos (2203) - Radjes Balkaran (2123) 1-1Partij
 Mehmet Yöney (2108) - Bé Eggens (2114) 2-0Partij
 Meinze Feenstra (1930) - Bhiem Ramdien (2230) 0-2Partij
 Cheick Maurice Ndione (2154) - Radjendrenath Kalloe (1932) 1-1Partij
 Kees Romijn (2133) - Vitali Varushyla (2200) 2-0Partij
 Thomas Wielaard (2144) - Laura Timmerman (2055) 1-1Partij
 Ton Burgerhout (2125) - Roep Bhawanibhiek (2083) 1-1Partij
 Harry Clasquin (2120) - Leopold Sekongo (2212) 1-1Partij
 Jos de Wild (1964) - Anton Schotanus (2168) 0-2Partij
 Martin de Jong (2037) - Leo Aliar (2104) 1-1Partij
 Shuimu Jin (2022) - Frans Teijn (1934) 2-0Partij
 André van der Kwartel (2019) - Ghislain Mounanga Amateba (2143) 1-1Partij
 Yifu Du (2033) - Nika Maximova  (1904) 2-0Partij
 Iwan Fung (1939) - Ratan Ganeshie (1878) 2-0Partij
 Soelinder Jagram (2007) - Pertap Malahé (2067) 1-1Partij
 Peter Frans Koops (2037) - Petra Duskova (1975) 2-0Partij
 Gerrit Reitsma (1902) - Moen Lachman (1869) 2-0Partij
 Remco Korteland (1900) - Bas Baksoellah (1948) 1-1Partij
 Nico Leemberg (2006) - David Riupassa (1992) 0-2Partij
 Henk Meester (1980) - Anton van Berkel (2283) 0-2Partij
 Harold Jagram (1946) - Piet Rozenboom (1944) 2-0Partij
 Sjaam Biekram (1955) - Emelian Antonov  1-1Partij
 Boike Mathoera (1902) - Anthony Keijzer (1946) 0-2Partij
 Cyril Sluisdom (1951) - Jan T. Terpstra (1965) 0-2Partij
 Robby Koendjbiharie (1919) - Gerard Peroti (1904) 1-1Partij
 Daria Kashina  - Jaap van Hal (2025) 1-1Partij
 Wynton Meijer  - Robert van Diggele (1884) 0-2Partij
 Hedwig Callender (1826) - Soenarmin Saib (1900) 0-2Partij
 Edwin de Jager (2117) - Alfons Ottink (2171) 1-1Partij
 Martijn de Leeuw (2145) - Pim Arts (2000) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2332) - Friso Fennema (2219) 1-1Partij
 Sven Winkel (2295) - Peter van der Stap (2164) 1-1Partij
 Alexander Bulatov (2272) - Wouter Wolff (2263) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2325) - Martijn van IJzendoorn (2384) 1-1Partij