HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Kampioenschap (voorronde) van Suriname 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Halve Finale A 
 Halve Finale B 
 Voorronden 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Gerson Bendt MF 2180   Alg   9 4 5 0 13 92 130
2   Arwien Bhagwandas  2030   Alg   9 4 4 1 12 94 118
3   Dennis Landveld  2064   Alg   9 3 6 0 12 92 119
4   Stanley Mohan  2091   Alg   9 2 7 0 11 96 114
5   Edson Amoekonie  2077   Alg   9 2 7 0 11 92 110
6   Rodney Lion  2114   Alg   9 2 7 0 11 90 108
7   Sewpersad Nannan  1971   Alg   9 2 6 1 10 93 96
8   Ramon Norden  2034   Alg   9 2 6 1 10 91 94
9   Cliff Karijodrono  1936   Alg   9 2 6 1 10 90 100
10   Rinaldo Kemnaad MF 2079   Alg   9 3 4 2 10 88 93
11   Derryl Bohr  2023   Alg   9 1 8 0 10 87 95
12   Erik Ligeon  2047   Alg   9 1 8 0 10 87 94
13   Jimmy Cheng  2000   Alg   9 2 6 1 10 86 93
14   Waldi Anches  2045   Alg   9 3 4 2 10 84 90
15   Glenn Dumfries  2029   Alg   9 2 6 1 10 83 88
16   Fernando Amelo  2046   Alg   9 3 4 2 10 78 75
17   Stanley Kempenaar  1969   Alg   9 2 5 2 9 86 79
18   Montazali Nazir  2039   Alg   9 2 5 2 9 86 78
19   Arun Mohan    Alg   9 2 5 2 9 80 75
20   Ricardo Palisie  2038   Alg   9 2 5 2 9 80 69
21   Jimmy Tay  1971   Alg   9 1 7 1 9 78 71
22   John Schmelz  2085   Alg   9 3 3 3 9 77 58
23   Robur Levens  1910   Alg   9 3 3 3 9 73 65
24   Chandrebose Sitaram  1872   Alg   9 3 3 3 9 58 43
25   Perkas Sewradj  1961   Alg   9 2 4 3 8 67 40
26   Bisoenkoemar Oepasie  1897   Alg   9 3 2 4 8 67 34
27   Marcel Oostburg  2001   Alg   9 1 5 3 7 83 56
28   Ashokkoemar Karia    Alg   9 2 3 4 7 77 51
29   Rudi Benschop  1883   Alg   9 2 3 4 7 64 32
30   Imro Adriaans  1872   Alg   9 2 1 6 5 64 17
31   Sital, Gajinderpersad    Alg   9 1 2 6 4 60 15
32   Suri Dummy    Alg   9 0 0 9 0 69 0
Gerson BendtArwien BhagwandasDennis Landveld
Stanley MohanEdson AmoekonieRodney Lion
Sewpersad NannanRamon NordenCliff Karijodrono
Rinaldo KemnaadDerryl BohrErik Ligeon
Jimmy ChengWaldi AnchesGlenn Dumfries
Fernando AmeloStanley KempenaarMontazali Nazir
Arun MohanRicardo Palisie
 Ronde 9 
 vr 31-03-2017  Rodney Lion (2114) - Gerson Bendt (2180) 1-1
 Arwien Bhagwandas (2030) - Edson Amoekonie (2077) 1-1
 Stanley Mohan (2091) - Dennis Landveld (2064) 1-1
 Fernando Amelo (2046) - Sewpersad Nannan (1971) 1-1
 Ramon Norden (2034) - Waldi Anches (2045) 1-1
 Glenn Dumfries (2029) - Cliff Karijodrono (1936) 1-1
 Jimmy Cheng (2000) - Erik Ligeon (2047) 1-1
 Derryl Bohr (2023) - Rinaldo Kemnaad (2079) 1-1
 Montazali Nazir (2039) - Chandrebose Sitaram (1872) 1-1
 Stanley Kempenaar (1969) - Jimmy Tay (1971) 1-1
 Suri Dummy  - Ricardo Palisie (2038) 0-2R
 Arun Mohan  - Rudi Benschop (1883) 2-0
 Robur Levens (1910) - Marcel Oostburg (2001) 2-0R
 John Schmelz (2085) - Ashokkoemar Karia  2-0
 Bisoenkoemar Oepasie (1897) - Sital, Gajinderpersad  2-0
 Perkas Sewradj (1961) - Imro Adriaans (1872) 2-0