HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Evgeni Vatutin GMI 2317   Alg   9 5 4 0 14 87 95
2   Igor Kirzner GMI 2233   Alg   9 4 5 0 13 89 98
3   Zhenyu Li MF 2153   Alg   9 4 4 1 12 94 101
4   Wei Zhou GMI 2136   Alg   9 4 4 1 12 90 97
5   Edvard Buzinskij GMI 2321   Alg   9 3 6 0 12 90 98
6   Wenlong Gao MF 2163   Alg   9 3 6 0 12 86 94
7   Marino Barkel MF 2281   Alg   9 4 4 1 12 86 93
8   Rob Geurtsen MF 2196   Alg   9 5 2 2 12 83 91
9   Brion Koullen MF 2158   Alg   9 4 4 1 12 82 90
10   Olga Fedorovich GMIF 2201   Alg   9 5 2 2 12 77 84
11   Rudi Claes MF 2151   Alg   9 3 5 1 11 93 100
12   Viktoriya Motrichko GMIF 2206   Alg   9 3 5 1 11 91 97
13   Marcel Monteba MF 2217   Alg   9 3 5 1 11 87 95
14   Qianrang Zeng  2070   Alg   9 4 3 2 11 86 88
15   Palina Petrusiova  1991   Alg   9 4 3 2 11 84 91
16   Zhiyong Xiong MF 2128   Alg   9 4 3 2 11 83 90
17   Olga Baltazhy GMIF 2190   Alg   9 2 7 0 11 82 89
18   Kees Romijn MF 2144   Alg   9 3 5 1 11 80 86
19   Jiri Sysel MF 2163   Alg   9 4 3 2 11 79 87
20   John Stins  2079   Alg   9 3 5 1 11 74 80
21   Foeke Tiemensma  2207   Alg   9 4 2 3 10 91 98
22   Vasyl Pikiniar MF 2122   Alg   9 2 6 1 10 91 98
23   Vitalia Doumesh MIF 2122   Alg   9 4 2 3 10 86 93
24   Anton Schotanus MF 2185   Alg   9 4 2 3 10 84 91
25   Vaclav Krista MI 2093   Alg   9 2 6 1 10 80 87
26   Roep Bhawanibhiek MF 2086   Alg   9 2 6 1 10 78 85
27   Hanqing Zhao MIF 2091   Alg   9 2 6 1 10 76 84
28   Mikhail Koriakin  1902   Alg   9 4 2 3 10 73 75
29   Clemens Crucius  1994   Alg   9 3 4 2 10 73 80
30   Jozef Tolwinski  1868   Alg   9 3 4 2 10 65 72
31   Keqing Han CMFF 1956   Alg   9 3 3 3 9 79 86
32   Uladzislau Splendzer MF 2112   Alg   9 2 5 2 9 79 87
33   Francis Sabau  2009   Alg   9 3 3 3 9 77 82
34   Fidele Nimbi MF 2187   Alg   9 3 3 3 9 76 84
35   IJsbrand Haven    Alg   9 1 7 1 9 75 83
36   Jaap Vink  1968   Alg   9 2 5 2 9 74 76
37   Gerard Zijlema  1993   Alg   9 2 5 2 9 74 80
38   Jaroslav Novotny  1914   Alg   9 2 5 2 9 74 80
39   Petra Duskova  1943   Alg   9 4 1 4 9 73 79
40   Vaclav Marek  1896   Alg   9 2 5 2 9 73 79
41   Fabian Snijder  2012   Alg   9 2 5 2 9 72 77
42   Qijuan Xue    Alg   9 2 5 2 9 68 74
43   Ivan Psurtsev CMF 2068   Alg   9 2 4 3 8 86 93
44   Raoul Alias MF 2143   Alg   9 3 2 4 8 78 84
45   Christian Guerbert  2008   Alg   9 2 4 3 8 74 81
46   Hans van Dijk  1943   Alg   9 1 6 2 8 73 79
47   Zoja Uvachan  2030   Alg   9 2 4 3 8 73 79
48   Leszek Stefanek  1932   Alg   9 1 6 2 8 73 80
49   Richard Icha  1900   Alg   9 3 2 4 8 71 77
50   Ewa Wieczorek  1938   Alg   9 2 4 3 8 70 75
51   Reinout Sloot  2027   Alg   9 2 4 3 8 69 75
52   Edward Twardy  1856   Alg   9 2 4 3 8 67 73
  Jan Koerselman  1901   Alg   9 2 4 3 8 67 69
54   Oleksandr Zhygalin  2062   Alg   9 2 3 4 7 81 86
55   Zerui Chen    Alg   9 2 3 4 7 72 72
56   Theo Wolthers  1900   Alg   9 2 3 4 7 71 76
57   Mikolaj Fiedoruk  1900   Alg   9 1 5 3 7 68 75
  Bart Jonker  1942   Alg   9 1 5 3 7 68 74
59   Jan T. Terpstra  1988   Alg   9 1 5 3 7 66 72
60   Martin Plesnivy  1900   Alg   9 3 1 5 7 63 63
61   Ton Weenink  1689   Alg   9 2 3 4 7 62 62
62   Michal Vitek    Alg   9 3 1 5 7 59 61
63   Dirk Zwier  1900   Alg   9 3 1 5 7 56 56
64   Marianna Fedorova    Alg   9 1 4 4 6 66 72
65   Alina Kardashevskaia    Alg   9 2 2 5 6 64 64
  Piet Dijkstra  1973   Alg   9 1 4 4 6 64 64
67   Emma Lacinova  1900   Alg   9 2 2 5 6 62 64
68   Aleksandra Rozhina    Alg   9 2 1 6 5 53 53
69   Sofia Iljinskaja    Alg   9 1 0 8 2 65 65
70   Dummy    Alg   2 0 0 2 0 7 12
71   Prem Girdhari    Alg   7 0 0 7 0 38 40
Evgeni VatutinIgor KirznerZhenyu Li
Wei ZhouEdvard BuzinskijWenlong Gao
Marino BarkelRob GeurtsenBrion Koullen
Olga FedorovichRudi ClaesViktoriya Motrichko
Marcel MontebaQianrang ZengPalina Petrusiova
Zhiyong XiongOlga BaltazhyKees Romijn
Jiri SyselJohn Stins
 Ronde 9 
 za 17-06-2017  Prem Girdhari  - Alina Kardashevskaia  0-2Partij
 Sofia Iljinskaja  - Ton Weenink (1689) 0-2Partij
 Martin Plesnivy (1900) - Aleksandra Rozhina  2-0Partij
 Marianna Fedorova  - Dirk Zwier (1900) 1-1Partij
 Zerui Chen  - Mikolaj Fiedoruk (1900) 1-1Partij
 Ewa Wieczorek (1938) - Piet Dijkstra (1973) 2-0Partij
 Emma Lacinova (1900) - Reinout Sloot (2027) 0-2Partij
 Bart Jonker (1942) - Jan T. Terpstra (1988) 1-1Partij
 Richard Icha (1900) - Michal Vitek  2-0Partij
 Petra Duskova (1943) - Theo Wolthers (1900) 2-0Partij
 Edward Twardy (1856) - Christian Guerbert (2008) 1-1Partij
 Hans van Dijk (1943) - Zoja Uvachan (2030) 1-1Partij
 Jaap Vink (1968) - Oleksandr Zhygalin (2062) 2-0Partij
 Jan Koerselman (1901) - Fabian Snijder (2012) 0-2Partij
 Vaclav Marek (1896) - IJsbrand Haven  1-1Partij
 Gerard Zijlema (1993) - Jaroslav Novotny (1914) 1-1Partij
 Clemens Crucius (1994) - Leszek Stefanek (1932) 2-0Partij
 Ivan Psurtsev (2068) - Mikhail Koriakin (1902) 0-2Partij
 Raoul Alias (2143) - Jozef Tolwinski (1868) 0-2Partij
 Qijuan Xue  - Fidele Nimbi (2187) 1-1Partij
 Keqing Han (1956) - Palina Petrusiova (1991) 0-2Partij
 Uladzislau Splendzer (2112) - Qianrang Zeng (2070) 0-2Partij
 Vaclav Krista (2093) - Vitalia Doumesh (2122) 1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2086) - Vasyl Pikiniar (2122) 1-1Partij
 Francis Sabau (2009) - Kees Romijn (2144) 0-2Partij
 Hanqing Zhao (2091) - Anton Schotanus (2185) 1-1Partij
 John Stins (2079) - Zhiyong Xiong (2128) 1-1Partij
 Viktoriya Motrichko (2206) - Olga Baltazhy (2190) 1-1Partij
 Foeke Tiemensma (2207) - Olga Fedorovich (2201) 0-2Partij
 Marcel Monteba (2217) - Jiri Sysel (2163) 1-1Partij
 Rob Geurtsen (2196) - Rudi Claes (2151) 1-1Partij
 Wenlong Gao (2163) - Brion Koullen (2158) 1-1Partij
 Edvard Buzinskij (2321) - Marino Barkel (2281) 1-1Partij
 Igor Kirzner (2233) - Wei Zhou (2136) 1-1Partij
 Evgeni Vatutin (2317) - Zhenyu Li (2153) 2-0Partij