HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Bulatov GMI 1438   Alg   9 6 3 0 15 80 94
2   Maksim Milshin MF   Alg   9 6 2 1 14 76 91
3   Elena Cesnokova MFF   Alg   9 6 2 1 14 75 90
4   Vladimir Milshin GMI   Alg   9 3 6 0 12 77 92
5   Uladzislau Valjuk MF 1355   Alg   9 2 7 0 11 79 94
6   Viktoriya Belaya MFF   Alg   9 4 3 2 11 75 90
7   Sergei Nosevitch GMI 1464   Alg   9 3 5 1 11 73 88
8   Aleksei Kunitsa MI   Alg   9 2 7 0 11 70 81
9   Ivan Trubnikau    Alg   9 3 5 1 11 69 80
10   Igor Tereshko MF   Alg   9 3 5 1 11 67 81
11   Stsiapan Darashenka    Alg   9 4 3 2 11 66 81
  Viktoryia Nikalayeva    Alg   9 3 5 1 11 66 77
13   Yury Tsimanovich    Alg   9 3 5 1 11 65 77
14   Marija Koleda    Alg   9 3 4 2 10 73 88
15   Yana Yakubovich MFF   Alg   9 3 4 2 10 72 86
16   Vera Khvashchynskaya MIF   Alg   9 3 4 2 10 71 85
17   Gunars Gribuska    Alg   9 2 6 1 10 70 84
18   Andrei Mouchan    Alg   9 2 6 1 10 68 79
19   Palina Petrusiova    Alg   9 3 4 2 10 67 81
  Yana Lazovik CMFF   Alg   9 2 6 1 10 67 79
21   Maryia Chasnakova CMFF   Alg   9 2 6 1 10 66 77
22   Arkadij Plakhin MF   Alg   9 3 4 2 10 65 76
23   Vasiliy Markin    Alg   9 2 6 1 10 63 74
24   Anastasia Ahangelskaja    Alg   9 4 2 3 10 62 76
25   Irina Anurina    Alg   9 2 6 1 10 60 71
26   Darya Nikifarava    Alg   9 3 3 3 9 75 90
27   Vitold Tsydzik    Alg   9 2 5 2 9 70 81
28   Svetlana Gorbachenko    Alg   9 2 5 2 9 69 83
  Vsevolods Mitrevics    Alg   9 2 5 2 9 69 83
30   Boris Plotkin MF   Alg   9 3 3 3 9 66 77
31   Kseniya Bielaia    Alg   9 2 5 2 9 65 76
  Bogdan Rukin    Alg   9 2 5 2 9 65 76
33   Maryia Mironava MFF   Alg   9 1 7 1 9 64 75
34   Yauheniya Shved    Alg   9 3 3 3 9 59 69
35   Palina Kazlova    Alg   9 3 3 3 9 58 69
36   Mikita Vasko    Alg   9 3 3 3 9 54 65
37   Zakhar Shybakou    Alg   9 2 4 3 8 65 76
38   Rastsislau Lysiuk    Alg   9 2 4 3 8 63 74
  Ivan Kruhlik    Alg   9 2 4 3 8 63 74
40   Yauhen Zhukouski    Alg   9 2 4 3 8 61 71
41   Aliaksandra Siniak    Alg   9 3 2 4 8 60 71
42   Nastassia Sakalova    Alg   9 3 2 4 8 59 73
43   Laurentsiy Varazheykin    Alg   9 3 2 4 8 54 65
  Maryna Naurotskaya    Alg   9 4 0 5 8 54 65
45   Jekaterina Karima Zitnikova    Alg   9 3 1 5 7 62 73
46   Antanina Kuchynskaya    Alg   9 3 1 5 7 60 72
47   Palina Mokhava    Alg   9 3 1 5 7 47 57
48   Viktorija Nesanira    Alg   9 3 1 5 7 44 53
49   Nikita Bakulins    Alg   9 2 2 5 6 55 65
50   Pavels Pushkarevs    Alg   9 2 2 5 6 54 64
51   Nikalas Karo    Alg   9 3 0 6 6 49 59
  Darya Kardymon    Alg   9 2 2 5 6 49 59
53   Mikita Ruchai    Alg   9 1 3 5 5 45 56
54   Artsemiy Kosnikau    Alg   9 1 2 6 4 53 64
55   Aliaksei Maliarou    Alg   9 0 4 5 4 44 53
56   Raman Tsybulkin    Alg   9 0 2 7 2 43 54
Alexander BulatovMaksim MilshinElena Cesnokova
Vladimir MilshinUladzislau ValjukViktoriya Belaya
Sergei NosevitchAleksei KunitsaIvan Trubnikau
Igor TereshkoStsiapan DarashenkaViktoryia Nikalayeva
Yury TsimanovichMarija KoledaYana Yakubovich
Vera KhvashchynskayaGunars GribuskaAndrei Mouchan
Palina PetrusiovaYana Lazovik
 Ronde 9 
 zo 02-07-2017  Vera Khvashchynskaya  - Maryia Chasnakova  1-1Partij
 Aleksei Kunitsa  - Bogdan Rukin  2-0Partij
 Igor Tereshko  - Ivan Trubnikau  1-1Partij
 Sergei Nosevitch (1464) - Uladzislau Valjuk (1355) 1-1Partij
 Elena Cesnokova  - Yana Yakubovich  2-0Partij
 Gunars Gribuska  - Vladimir Milshin  0-2Partij
 Maksim Milshin  - Marija Koleda  2-0Partij
 Alexander Bulatov (1438) - Stsiapan Darashenka  2-0Partij
 Aliaksei Maliarou  - Mikita Ruchai  1-1
 Raman Tsybulkin  - Viktorija Nesanira  0-2
 Artsemiy Kosnikau  - Palina Mokhava  0-2
 Nikita Bakulins  - Darya Kardymon  1-1
 Maryna Naurotskaya  - Nikalas Karo  2-0
 Pavels Pushkarevs  - Laurentsiy Varazheykin  0-2
 Nastassia Sakalova  - Aliaksandra Siniak  1-1
 Antanina Kuchynskaya  - Mikita Vasko  0-2
 Jekaterina Karima Zitnikova  - Boris Plotkin  0-2
 Palina Kazlova  - Yauhen Zhukouski  2-0
 Vasiliy Markin  - Zakhar Shybakou  2-0R
 Svetlana Gorbachenko  - Kseniya Bielaia  1-1
 Anastasia Ahangelskaja  - Ivan Kruhlik  2-0
 Maryia Mironava  - Yauheniya Shved  1-1
 Rastsislau Lysiuk  - Arkadij Plakhin  0-2
 Viktoryia Nikalayeva  - Vitold Tsydzik  2-0
 Darya Nikifarava  - Yury Tsimanovich  0-2
 Palina Petrusiova  - Yana Lazovik  1-1
 Vsevolods Mitrevics  - Viktoriya Belaya  0-2
 Andrei Mouchan  - Irina Anurina  1-1