HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Maksim Milshin MF 2270   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Vladimir Milshin GMI 2286   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Andrei Mouchan  2002   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Vasiliy Markin  1934   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Palina Petrusiova  2064   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Elena Cesnokova MFF 2149   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Vera Khvashchynskaya MIF 2144   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Jekaterina Karima Zitnikova    Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Vitold Tsydzik  1944   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Bogdan Rukin  2018   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Yana Lazovik CMFF 1998   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Arkadij Plakhin MF 2101   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Aleksei Kunitsa MI 2183   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Ivan Trubnikau  1973   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Anastasia Ahangelskaja    Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Svetlana Gorbachenko  1979   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Marija Koleda  1992   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Uladzislau Valjuk MF 2183   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Yana Yakubovich MFF 2069   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Gunars Gribuska  1990   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Rastsislau Lysiuk  1900   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Viktoriya Belaya MFF 2050   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Yury Tsimanovich  2006   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Igor Tereshko MF 2107   Alg   1 1 0 0 2 0 0
26   Ivan Kruhlik  1949   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Boris Plotkin MF 2125   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Palina Kazlova  1883   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Sergei Nosevitch GMI 2276   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Zakhar Shybakou  1931   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Viktoryia Nikalayeva  1964   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
32   Viktorija Nesanira    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Artsemiy Kosnikau    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Maryia Chasnakova CMFF 1930   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Palina Mokhava  1900   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Laurentsiy Varazheykin  1926   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Maryia Mironava MFF 2035   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Nikita Bakulins    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Raman Tsybulkin    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Mikita Ruchai    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Yauhen Zhukouski    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Darya Nikifarava  1960   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Antanina Kuchynskaya  1934   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Mikita Vasko  1900   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Vsevolods Mitrevics  1931   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Aliaksandra Siniak  1908   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Maryna Naurotskaya  1900   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Stsiapan Darashenka  1937   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Darya Kardymon    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Irina Anurina  1999   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Kseniya Bielaia    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Yauheniya Shved    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Nikalas Karo    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Pavels Pushkarevs  1900   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Aliaksei Maliarou    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Nastassia Sakalova  1918   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
Maksim MilshinVladimir MilshinAndrei Mouchan
Vasiliy MarkinPalina PetrusiovaElena Cesnokova
Vera KhvashchynskayaAlexander BulatovJekaterina
Vitold TsydzikBogdan RukinYana Lazovik
Arkadij PlakhinAleksei KunitsaIvan Trubnikau
Anastasia ArhangelskajaSvetlana GorbachenkoMarija Koleda
Uladzislau ValjukYana Yakubovich
 Ronde 1 
 ma 26-06-2017  Vera Khvashchynskaya (2144) - Stsiapan Darashenka (1937) 2-0Partij
 Elena Cesnokova (2149) - Nastassia Sakalova (1918) 2-0Partij
 Sergei Nosevitch (2276) - Viktoryia Nikalayeva (1964) 1-1Partij
 Laurentsiy Varazheykin (1926) - Aleksei Kunitsa (2183) 0-2Partij
 Uladzislau Valjuk (2183) - Maryia Chasnakova (1930) 2-0Partij
 Vsevolods Mitrevics (1931) - Maksim Milshin (2270) 0-2Partij
 Darya Nikifarava (1960) - Alexander Bulatov (2272) 0-2Partij
 Vladimir Milshin (2286) - Antanina Kuchynskaya (1934) 2-0Partij
 Nikita Bakulins  - Vasiliy Markin (1934) 0-2
 Vitold Tsydzik (1944) - Aliaksei Maliarou  2-0
 Ivan Kruhlik (1949) - Palina Kazlova (1883) 1-1
 Svetlana Gorbachenko (1979) - Viktorija Nesanira  2-0
 Raman Tsybulkin  - Ivan Trubnikau (1973) 0-2
 Anastasia Ahangelskaja  - Mikita Ruchai  2-0
 Yauhen Zhukouski  - Gunars Gribuska (1990) 0-2
 Andrei Mouchan (2002) - Darya Kardymon  2-0
 Artsemiy Kosnikau  - Yury Tsimanovich (2006) 0-2
 Palina Petrusiova (2064) - Kseniya Bielaia  2-0
 Yauheniya Shved  - Marija Koleda (1992) 0-2
 Yana Lazovik (1998) - Nikalas Karo  2-0
 Jekaterina Karima Zitnikova  - Irina Anurina (1999) 2-0
 Bogdan Rukin (2018) - Palina Mokhava (1900) 2-0
 Rastsislau Lysiuk (1900) - Maryia Mironava (2035) 2-0
 Viktoriya Belaya (2050) - Mikita Vasko (1900) 2-0
 Pavels Pushkarevs (1900) - Yana Yakubovich (2069) 0-2
 Igor Tereshko (2107) - Aliaksandra Siniak (1908) 2-0
 Maryna Naurotskaya (1900) - Arkadij Plakhin (2101) 0-2
 Zakhar Shybakou (1931) - Boris Plotkin (2125) 1-1