HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Maksim Milshin MF 2270   Alg   2 2 0 0 4 0 2
  Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   2 2 0 0 4 0 2
3   Andrei Mouchan  2002   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Vitold Tsydzik  1944   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Anastasia Ahangelskaja    Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Vera Khvashchynskaya MIF 2144   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Arkadij Plakhin MF 2101   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Yana Yakubovich MFF 2069   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Yana Lazovik CMFF 1998   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Ivan Trubnikau  1973   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Yury Tsimanovich  2006   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Svetlana Gorbachenko  1979   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Rastsislau Lysiuk  1900   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Uladzislau Valjuk MF 2183   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Vasiliy Markin  1934   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Gunars Gribuska  1990   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Elena Cesnokova MFF 2149   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Aleksei Kunitsa MI 2183   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Viktoriya Belaya MFF 2050   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Igor Tereshko MF 2107   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Bogdan Rukin  2018   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Vladimir Milshin GMI 2286   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Boris Plotkin MF 2125   Alg   2 1 1 0 3 0 2
  Sergei Nosevitch GMI 2276   Alg   2 1 1 0 3 0 2
25   Marija Koleda  1992   Alg   2 1 0 1 2 0 4
  Darya Nikifarava  1960   Alg   2 1 0 1 2 0 4
  Palina Petrusiova  2064   Alg   2 1 0 1 2 0 4
  Pavels Pushkarevs  1900   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Nikita Bakulins    Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Maryna Naurotskaya  1900   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Aliaksandra Siniak  1908   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Antanina Kuchynskaya  1934   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Nastassia Sakalova  1918   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Maryia Chasnakova CMFF 1930   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Zakhar Shybakou  1931   Alg   2 0 2 0 2 0 3
  Stsiapan Darashenka  1937   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Jekaterina Karima Zitnikova    Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Laurentsiy Varazheykin  1926   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Maryia Mironava MFF 2035   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Palina Kazlova  1883   Alg   2 0 2 0 2 0 2
  Irina Anurina  1999   Alg   2 1 0 1 2 0 2
42   Vsevolods Mitrevics  1931   Alg   2 0 1 1 1 0 4
  Viktoryia Nikalayeva  1964   Alg   2 0 1 1 1 0 3
  Ivan Kruhlik  1949   Alg   2 0 1 1 1 0 2
  Kseniya Bielaia    Alg   2 0 1 1 1 0 2
46   Nikalas Karo    Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Darya Kardymon    Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Viktorija Nesanira    Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Yauhen Zhukouski    Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Palina Mokhava  1900   Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Aliaksei Maliarou    Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Mikita Ruchai    Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Raman Tsybulkin    Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Artsemiy Kosnikau    Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Mikita Vasko  1900   Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Yauheniya Shved    Alg   2 0 0 2 0 0 2
Maksim MilshinAlexander BulatovAndrei Mouchan
Vitold TsydzikAnastasia ArhangelskajaVera Khvashchynskaya
Arkadij PlakhinYana YakubovichYana Lazovik
Ivan TrubnikauYury TsimanovichSvetlana Gorbachenko
Rastsislau LysiukUladzislau ValjukVasiliy Markin
Gunars GribuskaElena CesnokovaAleksei Kunitsa
Viktoriya BelayaIgor Tereshko
 Ronde 2 
 di 27-06-2017  Arkadij Plakhin (2101) - Ivan Trubnikau (1973) 1-1Partij
 Gunars Gribuska (1990) - Elena Cesnokova (2149) 1-1Partij
 Anastasia Ahangelskaja  - Vera Khvashchynskaya (2144) 1-1Partij
 Maksim Milshin (2270) - Palina Petrusiova (2064) 2-0Partij
 Aleksei Kunitsa (2183) - Andrei Mouchan (2002) 1-1Partij
 Yury Tsimanovich (2006) - Uladzislau Valjuk (2183) 1-1Partij
 Alexander Bulatov (2272) - Marija Koleda (1992) 2-0Partij
 Yana Lazovik (1998) - Vladimir Milshin (2286) 1-1Partij
 Mikita Vasko (1900) - Nikita Bakulins  0-2
 Aliaksei Maliarou  - Pavels Pushkarevs (1900) 0-2
 Aliaksandra Siniak (1908) - Viktorija Nesanira  2-0
 Raman Tsybulkin  - Maryna Naurotskaya (1900) 0-2
 Stsiapan Darashenka (1937) - Mikita Ruchai  2-0
 Nastassia Sakalova (1918) - Yauhen Zhukouski  2-0
 Darya Kardymon  - Laurentsiy Varazheykin (1926) 0-2
 Maryia Chasnakova (1930) - Artsemiy Kosnikau  2-0
 Kseniya Bielaia  - Vsevolods Mitrevics (1931) 1-1
 Yauheniya Shved  - Darya Nikifarava (1960) 0-2
 Antanina Kuchynskaya (1934) - Nikalas Karo  2-0
 Irina Anurina (1999) - Palina Mokhava (1900) 2-0
 Maryia Mironava (2035) - Ivan Kruhlik (1949) 2-0
 Palina Kazlova (1883) - Zakhar Shybakou (1931) 1-1
 Boris Plotkin (2125) - Viktoryia Nikalayeva (1964) 2-0
 Sergei Nosevitch (2276) - Jekaterina Karima Zitnikova  2-0
 Rastsislau Lysiuk (1900) - Bogdan Rukin (2018) 1-1
 Vasiliy Markin (1934) - Viktoriya Belaya (2050) 1-1
 Svetlana Gorbachenko (1979) - Igor Tereshko (2107) 1-1
 Yana Yakubovich (2069) - Vitold Tsydzik (1944) 1-1