HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   4 3 1 0 7 10 17
2   Maksim Milshin MF 2270   Alg   4 3 1 0 7 9 16
3   Uladzislau Valjuk MF 2183   Alg   4 2 2 0 6 10 16
4   Yana Yakubovich MFF 2069   Alg   4 2 2 0 6 9 15
  Vladimir Milshin GMI 2286   Alg   4 2 2 0 6 9 15
  Arkadij Plakhin MF 2101   Alg   4 2 2 0 6 9 14
7   Viktoriya Belaya MFF 2050   Alg   4 2 2 0 6 8 14
  Boris Plotkin MF 2125   Alg   4 2 2 0 6 8 12
9   Elena Cesnokova MFF 2149   Alg   4 2 1 1 5 10 17
  Vera Khvashchynskaya MIF 2144   Alg   4 2 1 1 5 10 17
  Svetlana Gorbachenko  1979   Alg   4 1 3 0 5 10 16
  Vitold Tsydzik  1944   Alg   4 1 3 0 5 10 16
  Aleksei Kunitsa MI 2183   Alg   4 1 3 0 5 10 15
  Igor Tereshko MF 2107   Alg   4 1 3 0 5 10 15
  Gunars Gribuska  1990   Alg   4 1 3 0 5 10 15
16   Darya Nikifarava  1960   Alg   4 2 1 1 5 9 16
  Sergei Nosevitch GMI 2276   Alg   4 1 3 0 5 9 14
  Bogdan Rukin  2018   Alg   4 1 3 0 5 9 14
19   Ivan Trubnikau  1973   Alg   4 2 1 1 5 8 14
  Andrei Mouchan  2002   Alg   4 2 1 1 5 8 14
  Antanina Kuchynskaya  1934   Alg   4 2 1 1 5 8 14
  Anastasia Arhangelskaja    Alg   4 2 1 1 5 8 13
23   Maryia Chasnakova CMFF 1930   Alg   4 2 1 1 5 7 13
24   Yana Lazovik CMFF 1998   Alg   4 1 2 1 4 12 18
25   Yury Tsimanovich  2006   Alg   4 1 2 1 4 10 16
  Vasiliy Markin  1934   Alg   4 1 2 1 4 10 16
27   Viktoryia Nikalayeva  1964   Alg   4 1 2 1 4 9 15
  Rastsislau Lysiuk  1900   Alg   4 1 2 1 4 9 15
29   Vsevolods Mitrevics  1931   Alg   4 1 2 1 4 8 15
  Palina Petrusiova  2064   Alg   4 1 2 1 4 8 15
  Stsiapan Darashenka  1937   Alg   4 1 2 1 4 8 13
  Ivan Kruhlik  1949   Alg   4 1 2 1 4 8 12
  Maryia Mironava MFF 2035   Alg   4 1 2 1 4 8 12
  Kseniya Bielaia    Alg   4 1 2 1 4 8 12
35   Marija Koleda  1992   Alg   4 1 2 1 4 7 14
  Nikita Bakulins    Alg   4 2 0 2 4 7 13
  Maryna Naurotskaya  1900   Alg   4 2 0 2 4 7 13
  Palina Kazlova  1883   Alg   4 1 2 1 4 7 11
39   Irina Anurina  1999   Alg   4 1 2 1 4 6 10
40   Zakhar Shybakou  1931   Alg   4 0 3 1 3 9 15
  Nastassia Sakalova  1918   Alg   4 1 1 2 3 9 14
  Aliaksandra Siniak  1908   Alg   4 1 1 2 3 9 14
43   Pavels Pushkarevs  1900   Alg   4 1 1 2 3 8 14
44   Palina Mokhava  1900   Alg   4 1 1 2 3 7 12
  Laurentsiy Varazheykin  1926   Alg   4 1 1 2 3 7 12
46   Yauhen Zhukouski    Alg   4 1 1 2 3 6 11
47   Jekaterina Karima Zitnikova    Alg   4 1 0 3 2 9 14
48   Mikita Vasko  1900   Alg   4 1 0 3 2 8 14
  Nikalas Karo    Alg   4 1 0 3 2 8 13
  Artsemiy Kosnikau    Alg   4 1 0 3 2 8 13
51   Viktorija Nesanira    Alg   4 1 0 3 2 7 12
  Yauheniya Shved    Alg   4 1 0 3 2 7 12
53   Mikita Ruchai    Alg   4 1 0 3 2 6 11
54   Raman Tsybulkin    Alg   4 0 0 4 0 7 12
55   Darya Kardymon    Alg   4 0 0 4 0 5 10
  Aliaksei Maliarou    Alg   4 0 0 4 0 5 10
Alexander BulatovMaksim MilshinUladzislau Valjuk
Yana YakubovichVladimir MilshinArkadij Plakhin
Viktoriya BelayaBoris PlotkinElena Cesnokova
Vera KhvashchynskayaSvetlana GorbachenkoVitold Tsydzik
Aleksei KunitsaIgor TereshkoGunars Gribuska
Darya NikifaravaSergei NosevitchBogdan Rukin
Ivan TrubnikauAndrei Mouchan
 Ronde 4 
 wo 28-06-2017  Darya Nikifarava (1960) - Igor Tereshko (2107) 1-1Partij
 Yana Lazovik (1998) - Arkadij Plakhin (2101) 0-2Partij
 Nikita Bakulins  - Boris Plotkin (2125) 0-2Partij
 Aleksei Kunitsa (2183) - Sergei Nosevitch (2276) 1-1Partij
 Vera Khvashchynskaya (2144) - Maksim Milshin (2270) 0-2Partij
 Viktoriya Belaya (2050) - Uladzislau Valjuk (2183) 1-1Partij
 Alexander Bulatov (2272) - Elena Cesnokova (2149) 2-0Partij
 Yana Yakubovich (2069) - Vladimir Milshin (2286) 1-1Partij
 Mikita Ruchai  - Raman Tsybulkin  2-0
 Darya Kardymon  - Yauheniya Shved  0-2
 Aliaksei Maliarou  - Mikita Vasko (1900) 0-2
 Ivan Kruhlik (1949) - Nikalas Karo  2-0
 Palina Mokhava (1900) - Pavels Pushkarevs (1900) 1-1
 Maryna Naurotskaya (1900) - Viktorija Nesanira  2-0
 Yauhen Zhukouski  - Laurentsiy Varazheykin (1926) 1-1
 Artsemiy Kosnikau  - Viktoryia Nikalayeva (1964) 0-2
 Palina Kazlova (1883) - Jekaterina Karima Zitnikova  2-0
 Kseniya Bielaia  - Rastsislau Lysiuk (1900) 1-1
 Stsiapan Darashenka (1937) - Vasiliy Markin (1934) 1-1
 Zakhar Shybakou (1931) - Ivan Trubnikau (1973) 0-2
 Anastasia Arhangelskaja  - Nastassia Sakalova (1918) 2-0
 Andrei Mouchan (2002) - Aliaksandra Siniak (1908) 2-0
 Yury Tsimanovich (2006) - Vsevolods Mitrevics (1931) 1-1
 Irina Anurina (1999) - Palina Petrusiova (2064) 1-1
 Maryia Mironava (2035) - Marija Koleda (1992) 1-1
 Vitold Tsydzik (1944) - Antanina Kuchynskaya (1934) 1-1
 Maryia Chasnakova (1930) - Svetlana Gorbachenko (1979) 1-1
 Bogdan Rukin (2018) - Gunars Gribuska (1990) 1-1