HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   5 3 2 0 8 20 28
2   Maksim Milshin MF 2270   Alg   5 3 2 0 8 18 26
3   Viktoriya Belaya MFF 2050   Alg   5 3 2 0 8 16 23
4   Uladzislau Valjuk MF 2183   Alg   5 2 3 0 7 20 28
5   Arkadij Plakhin MF 2101   Alg   5 2 3 0 7 18 25
  Svetlana Gorbachenko  1979   Alg   5 2 3 0 7 18 25
7   Elena Cesnokova MFF 2149   Alg   5 3 1 1 7 17 25
8   Vladimir Milshin GMI 2286   Alg   5 2 3 0 7 16 24
  Igor Tereshko MF 2107   Alg   5 2 3 0 7 16 23
  Sergei Nosevitch GMI 2276   Alg   5 2 3 0 7 16 22
11   Boris Plotkin MF 2125   Alg   5 2 3 0 7 15 22
12   Yana Yakubovich MFF 2069   Alg   5 2 2 1 6 18 26
  Aleksei Kunitsa MI 2183   Alg   5 1 4 0 6 18 25
14   Gunars Gribuska  1990   Alg   5 1 4 0 6 17 24
  Vitold Tsydzik  1944   Alg   5 1 4 0 6 17 24
  Andrei Mouchan  2002   Alg   5 2 2 1 6 17 24
17   Viktoryia Nikalayeva  1964   Alg   5 2 2 1 6 16 23
  Maryia Chasnakova CMFF 1930   Alg   5 2 2 1 6 16 23
19   Ivan Trubnikau  1973   Alg   5 2 2 1 6 15 22
20   Vsevolods Mitrevics  1931   Alg   5 2 2 1 6 14 22
  Anastasia Arhangelskaja    Alg   5 2 2 1 6 14 21
22   Marija Koleda  1992   Alg   5 2 2 1 6 13 21
  Stsiapan Darashenka  1937   Alg   5 2 2 1 6 13 18
24   Yana Lazovik CMFF 1998   Alg   5 1 3 1 5 20 27
25   Vera Khvashchynskaya MIF 2144   Alg   5 2 1 2 5 19 27
26   Darya Nikifarava  1960   Alg   5 2 1 2 5 18 26
  Bogdan Rukin  2018   Alg   5 1 3 1 5 18 25
  Yury Tsimanovich  2006   Alg   5 1 3 1 5 18 25
29   Vasiliy Markin  1934   Alg   5 1 3 1 5 17 25
  Antanina Kuchynskaya  1934   Alg   5 2 1 2 5 17 24
31   Rastsislau Lysiuk  1900   Alg   5 1 3 1 5 15 23
  Maryia Mironava MFF 2035   Alg   5 1 3 1 5 15 21
33   Aliaksandra Siniak  1908   Alg   5 2 1 2 5 14 21
  Kseniya Bielaia    Alg   5 1 3 1 5 14 20
  Ivan Kruhlik  1949   Alg   5 1 3 1 5 14 20
36   Laurentsiy Varazheykin  1926   Alg   5 2 1 2 5 11 17
  Irina Anurina  1999   Alg   5 1 3 1 5 11 15
38   Palina Petrusiova  2064   Alg   5 1 2 2 4 17 25
  Zakhar Shybakou  1931   Alg   5 0 4 1 4 17 24
40   Nikita Bakulins    Alg   5 2 0 3 4 16 23
41   Jekaterina Karima Zitnikova    Alg   5 2 0 3 4 15 22
  Palina Kazlova  1883   Alg   5 1 2 2 4 15 21
43   Maryna Naurotskaya  1900   Alg   5 2 0 3 4 13 20
44   Pavels Pushkarevs  1900   Alg   5 1 2 2 4 12 18
  Yauhen Zhukouski    Alg   5 1 2 2 4 12 18
  Nikalas Karo    Alg   5 2 0 3 4 12 17
47   Nastassia Sakalova  1918   Alg   5 1 1 3 3 16 23
48   Palina Mokhava  1900   Alg   5 1 1 3 3 14 19
49   Mikita Vasko  1900   Alg   5 1 1 3 3 12 20
  Yauheniya Shved    Alg   5 1 1 3 3 12 18
51   Mikita Ruchai    Alg   5 1 1 3 3 9 15
52   Artsemiy Kosnikau    Alg   5 1 0 4 2 15 21
53   Viktorija Nesanira    Alg   5 1 0 4 2 13 20
54   Darya Kardymon    Alg   5 0 1 4 1 11 17
  Aliaksei Maliarou    Alg   5 0 1 4 1 11 17
56   Raman Tsybulkin    Alg   5 0 1 4 1 10 16
Alexander BulatovMaksim MilshinViktoriya Belaya
Uladzislau ValjukArkadij PlakhinSvetlana Gorbachenko
Elena CesnokovaVladimir MilshinIgor Tereshko
Sergei NosevitchBoris PlotkinYana Yakubovich
Aleksei KunitsaGunars GribuskaVitold Tsydzik
Andrei MouchanViktoryia NikalayevaMaryia Chasnakova
Ivan TrubnikauVsevolods Mitrevics
 Ronde 5 
 do 29-06-2017  Vitold Tsydzik (1944) - Andrei Mouchan (2002) 1-1Partij
 Svetlana Gorbachenko (1979) - Bogdan Rukin (2018) 2-0Partij
 Antanina Kuchynskaya (1934) - Igor Tereshko (2107) 0-2Partij
 Elena Cesnokova (2149) - Darya Nikifarava (1960) 2-0Partij
 Ivan Trubnikau (1973) - Aleksei Kunitsa (2183) 1-1Partij
 Sergei Nosevitch (2276) - Vera Khvashchynskaya (2144) 2-0Partij
 Yana Yakubovich (2069) - Viktoriya Belaya (2050) 0-2Partij
 Uladzislau Valjuk (2183) - Alexander Bulatov (2272) 1-1Partij
 Raman Tsybulkin  - Aliaksei Maliarou  1-1
 Darya Kardymon  - Mikita Ruchai  1-1
 Nikalas Karo  - Viktorija Nesanira  2-0
 Jekaterina Karima Zitnikova  - Artsemiy Kosnikau  2-0
 Yauheniya Shved  - Mikita Vasko (1900) 1-1
 Pavels Pushkarevs (1900) - Yauhen Zhukouski  1-1
 Aliaksandra Siniak (1908) - Palina Mokhava (1900) 2-0
 Laurentsiy Varazheykin (1926) - Nastassia Sakalova (1918) 2-0
 Zakhar Shybakou (1931) - Irina Anurina (1999) 1-1
 Rastsislau Lysiuk (1900) - Ivan Kruhlik (1949) 1-1
 Vsevolods Mitrevics (1931) - Nikita Bakulins  2-0
 Viktoryia Nikalayeva (1964) - Maryna Naurotskaya (1900) 2-0
 Vasiliy Markin (1934) - Kseniya Bielaia  1-1
 Stsiapan Darashenka (1937) - Palina Kazlova (1883) 2-0
 Marija Koleda (1992) - Palina Petrusiova (2064) 2-0
 Yury Tsimanovich (2006) - Maryia Mironava (2035) 1-1
 Maryia Chasnakova (1930) - Yana Lazovik (1998) 1-1
 Gunars Gribuska (1990) - Anastasia Arhangelskaja  1-1
 Boris Plotkin (2125) - Arkadij Plakhin (2101) 1-1
 Vladimir Milshin (2286) - Maksim Milshin (2270) 1-1