HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   6 4 2 0 10 32 42
2   Maksim Milshin MF 2270   Alg   6 4 2 0 10 28 38
3   Sergei Nosevitch GMI 2276   Alg   6 3 3 0 9 27 34
4   Elena Cesnokova MFF 2149   Alg   6 4 1 1 9 26 36
5   Uladzislau Valjuk MF 2183   Alg   6 2 4 0 8 30 40
6   Vladimir Milshin GMI 2286   Alg   6 2 4 0 8 29 39
  Yana Yakubovich MFF 2069   Alg   6 3 2 1 8 29 37
8   Viktoriya Belaya MFF 2050   Alg   6 3 2 1 8 27 37
9   Vitold Tsydzik  1944   Alg   6 2 4 0 8 25 33
10   Svetlana Gorbachenko  1979   Alg   6 2 3 1 7 28 38
  Aleksei Kunitsa MI 2183   Alg   6 1 5 0 7 28 37
  Arkadij Plakhin MF 2101   Alg   6 2 3 1 7 28 37
13   Gunars Gribuska  1990   Alg   6 1 5 0 7 27 36
  Boris Plotkin MF 2125   Alg   6 2 3 1 7 27 35
  Andrei Mouchan  2002   Alg   6 2 3 1 7 27 35
16   Igor Tereshko MF 2107   Alg   6 2 3 1 7 26 35
  Yana Lazovik CMFF 1998   Alg   6 2 3 1 7 26 34
  Ivan Trubnikau  1973   Alg   6 2 3 1 7 26 33
19   Marija Koleda  1992   Alg   6 2 3 1 7 25 35
  Vsevolods Mitrevics  1931   Alg   6 2 3 1 7 25 35
  Maryia Chasnakova CMFF 1930   Alg   6 2 3 1 7 25 33
22   Bogdan Rukin  2018   Alg   6 2 3 1 7 24 33
  Viktoryia Nikalayeva  1964   Alg   6 2 3 1 7 24 33
  Stsiapan Darashenka  1937   Alg   6 2 3 1 7 24 30
25   Irina Anurina  1999   Alg   6 2 3 1 7 20 26
26   Vera Khvashchynskaya MIF 2144   Alg   6 2 2 2 6 29 39
27   Darya Nikifarava  1960   Alg   6 2 2 2 6 28 38
28   Palina Petrusiova  2064   Alg   6 2 2 2 6 27 37
  Yury Tsimanovich  2006   Alg   6 1 4 1 6 27 35
  Vasiliy Markin  1934   Alg   6 1 4 1 6 27 35
  Zakhar Shybakou  1931   Alg   6 1 4 1 6 27 34
32   Anastasia Ahangelskaja    Alg   6 2 2 2 6 26 35
33   Ivan Kruhlik  1949   Alg   6 1 4 1 6 23 30
  Palina Kazlova  1883   Alg   6 2 2 2 6 23 30
  Maryia Mironava MFF 2035   Alg   6 1 4 1 6 23 30
  Kseniya Bielaia    Alg   6 1 4 1 6 23 30
37   Yauhen Zhukouski    Alg   6 2 2 2 6 21 28
38   Pavels Pushkarevs  1900   Alg   6 2 2 2 6 18 26
39   Antanina Kuchynskaya  1934   Alg   6 2 1 3 5 28 36
40   Rastsislau Lysiuk  1900   Alg   6 1 3 2 5 26 34
41   Nastassia Sakalova  1918   Alg   6 2 1 3 5 24 33
42   Aliaksandra Siniak  1908   Alg   6 2 1 3 5 23 30
43   Laurentsiy Varazheykin  1926   Alg   6 2 1 3 5 21 28
44   Yauheniya Shved    Alg   6 2 1 3 5 20 27
45   Mikita Vasko  1900   Alg   6 2 1 3 5 18 26
46   Jekaterina Karima Zitnikova    Alg   6 2 0 4 4 26 35
47   Nikita Bakulins    Alg   6 2 0 4 4 24 31
48   Maryna Naurotskaya  1900   Alg   6 2 0 4 4 22 29
49   Nikalas Karo    Alg   6 2 0 4 4 20 27
50   Palina Mokhava  1900   Alg   6 1 1 4 3 23 30
51   Mikita Ruchai    Alg   6 1 1 4 3 16 23
  Viktorija Nesanira    Alg   6 1 1 4 3 16 23
  Darya Kardymon    Alg   6 1 1 4 3 16 23
54   Artsemiy Kosnikau    Alg   6 1 0 5 2 22 29
55   Aliaksei Maliarou    Alg   6 0 2 4 2 18 26
56   Raman Tsybulkin    Alg   6 0 1 5 1 13 20
Alexander BulatovMaksim MilshinSergei Nosevitch
Elena CesnokovaUladzislau ValjukVladimir Milshin
Yana YakubovichViktoriya BelayaVitold Tsydzik
Svetlana GorbachenkoAleksei KunitsaArkadij Plakhin
Gunars GribuskaBoris PlotkinAndrei Mouchan
Igor TereshkoYana LazovikIvan Trubnikau
Marija KoledaVsevolods Mitrevics
 Ronde 6 
 vr 30-06-2017  Vsevolods Mitrevics (1931) - Gunars Gribuska (1990) 1-1Partij
 Marija Koleda (1992) - Viktoryia Nikalayeva (1964) 1-1Partij
 Boris Plotkin (2125) - Yana Yakubovich (2069) 0-2Partij
 Igor Tereshko (2107) - Elena Cesnokova (2149) 0-2Partij
 Arkadij Plakhin (2101) - Sergei Nosevitch (2276) 0-2Partij
 Uladzislau Valjuk (2183) - Vladimir Milshin (2286) 1-1Partij
 Maksim Milshin (2270) - Svetlana Gorbachenko (1979) 2-0Partij
 Alexander Bulatov (2272) - Viktoriya Belaya (2050) 2-0Partij
 Raman Tsybulkin  - Darya Kardymon  0-2
 Viktorija Nesanira  - Aliaksei Maliarou  1-1
 Artsemiy Kosnikau  - Yauheniya Shved  0-2
 Mikita Vasko (1900) - Palina Mokhava (1900) 2-0
 Nastassia Sakalova (1918) - Mikita Ruchai  2-0
 Yauhen Zhukouski  - Jekaterina Karima Zitnikova  2-0
 Nikita Bakulins  - Pavels Pushkarevs (1900) 0-2
 Maryna Naurotskaya (1900) - Zakhar Shybakou (1931) 0-2
 Palina Kazlova (1883) - Nikalas Karo  2-0
 Palina Petrusiova (2064) - Laurentsiy Varazheykin (1926) 2-0
 Ivan Kruhlik (1949) - Vasiliy Markin (1934) 1-1
 Kseniya Bielaia  - Yury Tsimanovich (2006) 1-1
 Yana Lazovik (1998) - Rastsislau Lysiuk (1900) 2-0
 Irina Anurina (1999) - Antanina Kuchynskaya (1934) 2-0
 Bogdan Rukin (2018) - Aliaksandra Siniak (1908) 2-0
 Vera Khvashchynskaya (2144) - Maryia Mironava (2035) 1-1
 Darya Nikifarava (1960) - Stsiapan Darashenka (1937) 1-1
 Anastasia Ahangelskaja  - Vitold Tsydzik (1944) 0-2
 Andrei Mouchan (2002) - Ivan Trubnikau (1973) 1-1
 Aleksei Kunitsa (2183) - Maryia Chasnakova (1930) 1-1