HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   7 5 2 0 12 46 57
2   Elena Cesnokova MFF 2149   Alg   7 5 1 1 11 42 54
3   Maksim Milshin MF 2270   Alg   7 4 2 1 10 42 54
4   Uladzislau Valjuk MF 2183   Alg   7 2 5 0 9 43 55
  Vladimir Milshin GMI 2286   Alg   7 2 5 0 9 43 53
6   Yana Yakubovich MFF 2069   Alg   7 3 3 1 9 41 50
7   Viktoriya Belaya MFF 2050   Alg   7 3 3 1 9 40 52
8   Sergei Nosevitch GMI 2276   Alg   7 3 3 1 9 38 50
9   Vitold Tsydzik  1944   Alg   7 2 5 0 9 37 46
10   Marija Koleda  1992   Alg   7 3 3 1 9 36 48
11   Ivan Trubnikau  1973   Alg   7 3 3 1 9 35 43
12   Stsiapan Darashenka  1937   Alg   7 3 3 1 9 34 42
13   Aleksei Kunitsa MI 2183   Alg   7 1 6 0 8 42 51
14   Darya Nikifarava  1960   Alg   7 3 2 2 8 41 53
  Andrei Mouchan  2002   Alg   7 2 4 1 8 41 50
16   Gunars Gribuska  1990   Alg   7 1 6 0 8 40 51
17   Igor Tereshko MF 2107   Alg   7 2 4 1 8 39 50
18   Vsevolods Mitrevics  1931   Alg   7 2 4 1 8 38 48
  Yury Tsimanovich  2006   Alg   7 2 4 1 8 38 47
20   Viktoryia Nikalayeva  1964   Alg   7 2 4 1 8 36 45
  Maryia Chasnakova CMFF 1930   Alg   7 2 4 1 8 36 45
  Yana Lazovik CMFF 1998   Alg   7 2 4 1 8 36 45
23   Anastasia Ahangelskaja    Alg   7 3 2 2 8 35 46
  Bogdan Rukin  2018   Alg   7 2 4 1 8 35 44
25   Kseniya Bielaia    Alg   7 2 4 1 8 34 42
26   Irina Anurina  1999   Alg   7 2 4 1 8 28 36
27   Vera Khvashchynskaya MIF 2144   Alg   7 2 3 2 7 43 53
28   Palina Petrusiova  2064   Alg   7 2 3 2 7 41 51
29   Svetlana Gorbachenko  1979   Alg   7 2 3 2 7 40 50
  Arkadij Plakhin MF 2101   Alg   7 2 3 2 7 40 49
31   Vasiliy Markin  1934   Alg   7 1 5 1 7 39 48
32   Boris Plotkin MF 2125   Alg   7 2 3 2 7 38 47
33   Maryia Mironava MFF 2035   Alg   7 1 5 1 7 35 44
34   Aliaksandra Siniak  1908   Alg   7 3 1 3 7 33 41
35   Yauheniya Shved    Alg   7 3 1 3 7 31 40
  Yauhen Zhukouski    Alg   7 2 3 2 7 31 39
37   Zakhar Shybakou  1931   Alg   7 1 4 2 6 38 47
38   Rastsislau Lysiuk  1900   Alg   7 1 4 2 6 37 46
39   Ivan Kruhlik  1949   Alg   7 1 4 2 6 34 42
40   Palina Kazlova  1883   Alg   7 2 2 3 6 33 42
41   Maryna Naurotskaya  1900   Alg   7 3 0 4 6 30 38
  Laurentsiy Varazheykin  1926   Alg   7 2 2 3 6 30 38
43   Mikita Vasko  1900   Alg   7 2 2 3 6 29 38
  Pavels Pushkarevs  1900   Alg   7 2 2 3 6 29 38
45   Antanina Kuchynskaya  1934   Alg   7 2 1 4 5 38 47
46   Nastassia Sakalova  1918   Alg   7 2 1 4 5 36 47
47   Jekaterina Karima Zitnikova    Alg   7 2 1 4 5 35 44
48   Palina Mokhava  1900   Alg   7 2 1 4 5 29 37
49   Darya Kardymon    Alg   7 2 1 4 5 25 33
  Viktorija Nesanira    Alg   7 2 1 4 5 25 32
51   Nikita Bakulins    Alg   7 2 0 5 4 32 40
52   Nikalas Karo    Alg   7 2 0 5 4 27 35
53   Artsemiy Kosnikau    Alg   7 1 1 5 3 31 39
54   Mikita Ruchai    Alg   7 1 1 5 3 26 35
55   Aliaksei Maliarou    Alg   7 0 2 5 2 26 35
56   Raman Tsybulkin    Alg   7 0 2 5 2 22 31
Alexander BulatovElena CesnokovaMaksim Milshin
Uladzislau ValjukVladimir MilshinYana Yakubovich
Viktoriya BelayaSergei NosevitchVitold Tsydzik
Marija KoledaIvan TrubnikauStsiapan Darashenka
Aleksei KunitsaDarya NikifaravaAndrei Mouchan
Gunars GribuskaIgor TereshkoVsevolods Mitrevics
Yury TsimanovichViktoryia Nikalayeva
 Ronde 7 
 vr 30-06-2017  Viktoryia Nikalayeva (1964) - Igor Tereshko (2107) 1-1Partij
 Arkadij Plakhin (2101) - Marija Koleda (1992) 0-2Partij
 Stsiapan Darashenka (1937) - Boris Plotkin (2125) 2-0Partij
 Vitold Tsydzik (1944) - Aleksei Kunitsa (2183) 1-1Partij
 Yana Yakubovich (2069) - Uladzislau Valjuk (2183) 1-1Partij
 Viktoriya Belaya (2050) - Vladimir Milshin (2286) 1-1Partij
 Elena Cesnokova (2149) - Maksim Milshin (2270) 2-0Partij
 Sergei Nosevitch (2276) - Alexander Bulatov (2272) 0-2Partij
 Artsemiy Kosnikau  - Raman Tsybulkin  1-1
 Palina Mokhava (1900) - Aliaksei Maliarou  2-0
 Mikita Ruchai  - Viktorija Nesanira  0-2
 Nikalas Karo  - Darya Kardymon  0-2
 Nikita Bakulins  - Maryna Naurotskaya (1900) 0-2
 Jekaterina Karima Zitnikova  - Mikita Vasko (1900) 1-1
 Yauheniya Shved  - Nastassia Sakalova (1918) 2-0
 Rastsislau Lysiuk (1900) - Laurentsiy Varazheykin (1926) 1-1
 Antanina Kuchynskaya (1934) - Aliaksandra Siniak (1908) 0-2
 Zakhar Shybakou (1931) - Kseniya Bielaia  0-2
 Vasiliy Markin (1934) - Yauhen Zhukouski  1-1
 Palina Kazlova (1883) - Darya Nikifarava (1960) 0-2
 Pavels Pushkarevs (1900) - Anastasia Ahangelskaja  0-2
 Yury Tsimanovich (2006) - Ivan Kruhlik (1949) 2-0
 Maryia Mironava (2035) - Palina Petrusiova (2064) 1-1
 Vera Khvashchynskaya (2144) - Bogdan Rukin (2018) 1-1
 Ivan Trubnikau (1973) - Svetlana Gorbachenko (1979) 2-0
 Gunars Gribuska (1990) - Maryia Chasnakova (1930) 1-1
 Andrei Mouchan (2002) - Vsevolods Mitrevics (1931) 1-1
 Irina Anurina (1999) - Yana Lazovik (1998) 1-1