HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   8 5 3 0 13 61 73
2   Elena Cesnokova MFF 2149   Alg   8 5 2 1 12 59 72
3   Maksim Milshin MF 2270   Alg   8 5 2 1 12 58 71
4   Stsiapan Darashenka  1937   Alg   8 4 3 1 11 49 58
5   Uladzislau Valjuk MF 2183   Alg   8 2 6 0 10 59 72
  Vladimir Milshin GMI 2286   Alg   8 2 6 0 10 59 72
7   Sergei Nosevitch GMI 2276   Alg   8 3 4 1 10 54 67
8   Yana Yakubovich MFF 2069   Alg   8 3 4 1 10 53 63
9   Marija Koleda  1992   Alg   8 3 4 1 10 52 65
  Gunars Gribuska  1990   Alg   8 2 6 0 10 52 64
11   Ivan Trubnikau  1973   Alg   8 3 4 1 10 51 61
12   Igor Tereshko MF 2107   Alg   8 3 4 1 10 50 62
13   Viktoriya Belaya MFF 2050   Alg   8 3 3 2 9 58 71
14   Darya Nikifarava  1960   Alg   8 3 3 2 9 57 70
15   Vera Khvashchynskaya MIF 2144   Alg   8 3 3 2 9 56 68
  Aleksei Kunitsa MI 2183   Alg   8 1 7 0 9 56 66
17   Palina Petrusiova  2064   Alg   8 3 3 2 9 53 65
  Vitold Tsydzik  1944   Alg   8 2 5 1 9 53 64
  Andrei Mouchan  2002   Alg   8 2 5 1 9 53 63
20   Vsevolods Mitrevics  1931   Alg   8 2 5 1 9 52 64
  Yury Tsimanovich  2006   Alg   8 2 5 1 9 52 62
  Maryia Chasnakova CMFF 1930   Alg   8 2 5 1 9 52 62
23   Bogdan Rukin  2018   Alg   8 2 5 1 9 51 61
24   Yana Lazovik CMFF 1998   Alg   8 2 5 1 9 50 60
  Viktoryia Nikalayeva  1964   Alg   8 2 5 1 9 50 60
26   Irina Anurina  1999   Alg   8 2 5 1 9 47 56
27   Svetlana Gorbachenko  1979   Alg   8 2 4 2 8 54 66
28   Arkadij Plakhin MF 2101   Alg   8 2 4 2 8 52 62
29   Anastasia Ahangelskaja    Alg   8 3 2 3 8 51 63
  Vasiliy Markin  1934   Alg   8 1 6 1 8 51 62
  Maryia Mironava MFF 2035   Alg   8 1 6 1 8 51 61
  Kseniya Bielaia    Alg   8 2 4 2 8 51 61
33   Rastsislau Lysiuk  1900   Alg   8 2 4 2 8 48 57
34   Zakhar Shybakou  1931   Alg   8 2 4 2 8 47 57
35   Ivan Kruhlik  1949   Alg   8 2 4 2 8 46 55
36   Yauheniya Shved    Alg   8 3 2 3 8 44 54
  Yauhen Zhukouski    Alg   8 2 4 2 8 44 54
38   Boris Plotkin MF 2125   Alg   8 2 3 3 7 53 64
39   Palina Kazlova  1883   Alg   8 2 3 3 7 48 59
40   Aliaksandra Siniak  1908   Alg   8 3 1 4 7 47 57
  Antanina Kuchynskaya  1934   Alg   8 3 1 4 7 47 57
42   Jekaterina Karima Zitnikova    Alg   8 3 1 4 7 45 55
43   Nastassia Sakalova  1918   Alg   8 3 1 4 7 44 56
44   Mikita Vasko  1900   Alg   8 2 3 3 7 40 49
45   Laurentsiy Varazheykin  1926   Alg   8 2 2 4 6 45 54
46   Maryna Naurotskaya  1900   Alg   8 3 0 5 6 43 52
47   Pavels Pushkarevs  1900   Alg   8 2 2 4 6 41 51
48   Nikalas Karo    Alg   8 3 0 5 6 35 44
49   Nikita Bakulins    Alg   8 2 1 5 5 40 49
50   Palina Mokhava  1900   Alg   8 2 1 5 5 39 48
51   Darya Kardymon    Alg   8 2 1 5 5 36 45
52   Viktorija Nesanira    Alg   8 2 1 5 5 35 43
53   Artsemiy Kosnikau    Alg   8 1 2 5 4 40 49
54   Mikita Ruchai    Alg   8 1 2 5 4 34 45
55   Aliaksei Maliarou    Alg   8 0 3 5 3 33 42
56   Raman Tsybulkin    Alg   8 0 2 6 2 30 40
Alexander BulatovElena CesnokovaMaksim Milshin
Stsiapan DarashenkaUladzislau ValjukVladimir Milshin
Sergei NosevitchYana YakubovichMarija Koleda
Gunars GribuskaIvan TrubnikauIgor Tereshko
Viktoriya BelayaDarya NikifaravaVera Khvashchynskaya
Aleksei KunitsaPalina PetrusiovaVitold Tsydzik
Andrei MouchanVsevolods Mitrevics
 Ronde 8 
 za 01-07-2017  Boris Plotkin (2125) - Vera Khvashchynskaya (2144) 0-2Partij
 Igor Tereshko (2107) - Anastasia Ahangelskaja  2-0Partij
 Aleksei Kunitsa (2183) - Viktoryia Nikalayeva (1964) 1-1Partij
 Vitold Tsydzik (1944) - Stsiapan Darashenka (1937) 0-2Partij
 Marija Koleda (1992) - Yana Yakubovich (2069) 1-1Partij
 Ivan Trubnikau (1973) - Sergei Nosevitch (2276) 1-1Partij
 Maksim Milshin (2270) - Viktoriya Belaya (2050) 2-0Partij
 Uladzislau Valjuk (2183) - Elena Cesnokova (2149) 1-1Partij
 Aliaksei Maliarou  - Artsemiy Kosnikau  1-1
 Nikalas Karo  - Raman Tsybulkin  2-0
 Mikita Ruchai  - Nikita Bakulins  1-1
 Viktorija Nesanira  - Jekaterina Karima Zitnikova  0-2
 Darya Kardymon  - Nastassia Sakalova (1918) 0-2
 Palina Mokhava (1900) - Antanina Kuchynskaya (1934) 0-2
 Ivan Kruhlik (1949) - Pavels Pushkarevs (1900) 2-0
 Maryna Naurotskaya (1900) - Rastsislau Lysiuk (1900) 0-2
 Laurentsiy Varazheykin (1926) - Zakhar Shybakou (1931) 0-2
 Mikita Vasko (1900) - Palina Kazlova (1883) 1-1
 Yauheniya Shved  - Vasiliy Markin (1934) 1-1
 Aliaksandra Siniak (1908) - Palina Petrusiova (2064) 0-2
 Svetlana Gorbachenko (1979) - Maryia Mironava (2035) 1-1
 Yauhen Zhukouski  - Arkadij Plakhin (2101) 1-1
 Maryia Chasnakova (1930) - Darya Nikifarava (1960) 1-1
 Kseniya Bielaia  - Gunars Gribuska (1990) 0-2
 Yana Lazovik (1998) - Andrei Mouchan (2002) 1-1
 Yury Tsimanovich (2006) - Irina Anurina (1999) 1-1
 Bogdan Rukin (2018) - Vsevolods Mitrevics (1931) 1-1
 Vladimir Milshin (2286) - Alexander Bulatov (2272) 1-1