HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Girls Mirepoix-Sur-Tarn 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Boys 
 Girls 
 Blitz Girls 
 Blitz Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ganna Dmytrenko    Jun   9 5 4 0 14 70 83
2   Hanqing Zhao MIF 2014   Jun   9 5 3 1 13 69 83
3   Ayanika Kychkina  1962   Jun   9 4 4 1 12 69 83
4   Aygul Idrisova MIF 2164   Jun   9 4 3 2 11 74 88
5   Nurguyana Azarova    Jun   9 4 3 2 11 73 87
6   Arleta Flisikowska MFF 2001   Jun   9 3 5 1 11 72 86
7   Elena Cesnokova    Jun   9 3 4 2 10 67 80
8   Nyamjargal Munkhbaatar GMIF 1911   Jun   9 3 3 3 9 71 85
9   Vera Khvashchynskaya    Jun   9 2 5 2 9 69 81
10   Marta Stangret  1899   Jun   9 3 3 3 9 61 74
11   Anastasia Baryshava    Jun   9 3 3 3 9 58 69
12   Karina Latysovic    Jun   9 2 5 2 9 57 69
13   Ayyyna Sobakina MIF 2163   Jun   9 3 2 4 8 65 79
14   Marija Koleda    Jun   9 3 2 4 8 58 70
15   Joanna Sild    Jun   9 1 6 2 8 57 71
16   Aliaksandra Spirina    Jun   9 3 2 4 8 53 67
17   Patrycja Chrzaszcz  1900   Jun   9 1 4 4 6 54 67
18   Agnieszka Szymanska  1949   Jun   9 2 2 5 6 53 64
19   Stella van Buuren  1900   Jun   9 1 3 5 5 55 66
20   Denise van Dam  1986   Jun   9 1 2 6 4 53 62
Ganna DmytrenkoHanqing ZhaoAyanika Kychkina
Aygul IdrisovaNurguyana AzarovaArleta Flisikowska
Elena CesnokovaNyamjargal MunkhbaatarVera Khvashchynskaya
Marta StangretAnastasia BaryshavaKarina Latysovic
Ayyyna SobakinaMarija KoledaJoanna Sild
Aliaksandra SpirinaPatrycja ChrzaszczAgnieszka Szymanska
Stella van BuurenDenise van Dam
 Ronde 9 
 di 24-12-2013  Aliaksandra Spirina  - Agnieszka Szymanska (1949) 2-0
 Karina Latysovic  - Patrycja Chrzaszcz (1900) 2-0
 Marija Koleda  - Stella van Buuren (1900) 1-1
 Ayyyna Sobakina (2163) - Elena Cesnokova  0-2
 Joanna Sild  - Denise van Dam (1986) 1-1
 Arleta Flisikowska (2001) - Nyamjargal Munkhbaatar (1911) 2-0
 Anastasia Baryshava  - Vera Khvashchynskaya  1-1
 Nurguyana Azarova  - Ayanika Kychkina (1962) 0-2
 Hanqing Zhao (2014) - Marta Stangret (1899) 2-0
 Aygul Idrisova (2164) - Ganna Dmytrenko  1-1