HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B19 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Martijn van IJzendoorn MI 1433   Jun   9 6 3 0 15   2083.78     2298  
2   Damir Rusaev MF   Jun   9 7 0 2 14   2097.33     2162  
3   Aisen Andreev MF   Jun   9 5 3 1 13   2107.67     2135  
4   Andrej Filimonov MF   Jun   9 6 0 3 12   2080.78     2119  
5   Fiodar Bakach    Jun   9 4 3 2 11   2052.44     2051  
6   Artur Tunkevic    Jun   9 3 4 2 10   2093.33     2084  
7   Maksim Dorogan    Jun   9 4 2 3 10   2087.11     1922  
8   Pepijn van den Brink  1258   Jun   9 3 4 2 10   2066.89     1906  
9   Aleksei Kunitsa MF   Jun   9 3 4 2 10   2062.22     2085  
10   Rick Hakvoort  1240   Jun   9 4 2 3 10   2049.78     2212  
11   Alessio Scaggiante    Jun   9 4 2 3 10   2049.22     2080  
12   Anri Plaksij MI   Jun   9 3 3 3 9   2128.22     2116  
13   Oleg Chepa    Jun   9 3 3 3 9   2035.11     1929  
14   Domantas Norkus    Jun   9 3 3 3 9   2009.22     2020  
15   Krzysztof Kortas    Jun   9 3 2 4 8   2068.78     1941  
16   Mateusz Stanczuk    Jun   9 1 6 2 8   2046.78     1957  
17   Leons Bersons    Jun   9 3 2 4 8   2020.00     1957  
18   Vasyl Pikiniar MF   Jun   9 3 2 4 8   2005.22     2083  
19   Zaynal Rashidli    Jun   9 2 4 3 8   2002.56     1999  
20   Stijn Kindt  1044   Jun   9 2 4 3 8   1998.67     2062  
21   Keita Desmet  1160   Jun   9 1 5 3 7   1982.33     2084  
22   Szymon Morzy    Jun   9 2 2 5 6   2034.56     2005  
23   Sergei Jakovlev    Jun   9 2 2 5 6   2034.22     2000  
24   Hendrik Tamm    Jun   9 1 4 4 6   2008.22     2050  
25   Jens Dekimpe  1119   Jun   9 1 4 4 6   1990.11     2053  
26   Valdis Vizulis    Jun   9 0 3 6 3   2022.44     1907  
Martijn van IJzendoornDamir RusaevAisen Andreev
Andrej FilimonovFiodar BakachArtur Tunkevic
Maksim DoroganPepijn van den BrinkAleksei Kunitsa
Rick HakvoortAlessio ScaggianteAnri Plaksij
Oleg ChepaDomantas NorkusKrzysztof Kortas
Mateusz StanczukLeons BersonsVasyl Pikiniar
Zaynal RashidliStijn Kindt
 Ronde 9 
 do 07-08-2014  Szymon Morzy  - Hendrik Tamm  0-2
 Jens Dekimpe (1119) - Sergei Jakovlev  0-2
 Valdis Vizulis  - Keita Desmet (1160) 1-1
 Mateusz Stanczuk  - Zaynal Rashidli  1-1
 Pepijn van den Brink (1258) - Leons Bersons  2-0
 Domantas Norkus  - Oleg Chepa  1-1
 Vasyl Pikiniar  - Alessio Scaggiante  0-2
 Artur Tunkevic  - Stijn Kindt (1044) 2-0
 Rick Hakvoort (1240) - Krzysztof Kortas  2-0
 Andrej Filimonov  - Anri Plaksij  2-0
 Aisen Andreev  - Fiodar Bakach  1-1
 Aleksei Kunitsa  - Damir Rusaev  0-2
 Maksim Dorogan  - Martijn van IJzendoorn (1433) 0-2