HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B19 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Martijn van IJzendoorn MI 2308   Jun   4 3 1 0 7   2116.75     2298  
2   Aisen Andreev MF 2200   Jun   4 3 1 0 7   2109.25     2135  
3   Damir Rusaev MF 2106   Jun   4 3 0 1 6   2124.75     2162  
4   Anri Plaksij MI 2129   Jun   4 2 2 0 6   2094.50     2116  
5   Artur Tunkevic  2058   Jun   4 2 2 0 6   1992.75     2084  
6   Rick Hakvoort  2050   Jun   4 2 1 1 5   2096.50     2212  
7   Mateusz Stanczuk  1964   Jun   4 1 3 0 5   2083.00     1957  
8   Leons Bersons  1977   Jun   4 2 1 1 5   2076.00     1957  
9   Maksim Dorogan  1956   Jun   4 2 1 1 5   2069.00     1922  
10   Pepijn van den Brink  2117   Jun   4 2 1 1 5   2051.50     1906  
11   Alessio Scaggiante  2046   Jun   4 2 1 1 5   1956.25     2080  
12   Andrej Filimonov MF 2125   Jun   4 2 0 2 4   2097.25     2119  
13   Oleg Chepa  2026   Jun   4 1 2 1 4   2087.00     1929  
14   Szymon Morzy  1914   Jun   4 2 0 2 4   2043.75     2005  
15   Aleksei Kunitsa MF 2160   Jun   4 1 2 1 4   2036.50     2085  
16   Stijn Kindt  1971   Jun   4 1 2 1 4   1980.00     2062  
17   Fiodar Bakach  1996   Jun   4 1 1 2 3   2076.25     2051  
18   Krzysztof Kortas  1952   Jun   4 1 1 2 3   2075.25     1941  
19   Sergei Jakovlev  1958   Jun   4 1 1 2 3   2040.25     2000  
20   Zaynal Rashidli  1965   Jun   4 1 1 2 3   2035.25     1999  
21   Vasyl Pikiniar MF 2126   Jun   4 1 1 2 3   1977.00     2083  
22   Keita Desmet  2035   Jun   4 1 1 2 3   1956.75     2084  
23   Domantas Norkus  1964   Jun   4 1 0 3 2   2015.00     2020  
24   Hendrik Tamm  2008   Jun   4 0 1 3 1   2042.00     2050  
25   Jens Dekimpe  2069   Jun   4 0 1 3 1   1962.75     2053  
26   Valdis Vizulis  1930   Jun   4 0 0 4 0   2021.75     1907  
Martijn van IJzendoornAisen AndreevDamir Rusaev
Anri PlaksijArtur TunkevicRick Hakvoort
Mateusz StanczukLeons BersonsMaksim Dorogan
Pepijn van den BrinkAlessio ScaggianteAndrej Filimonov
Oleg ChepaSzymon MorzyAleksei Kunitsa
Stijn KindtFiodar BakachKrzysztof Kortas
Sergei JakovlevZaynal Rashidli
 Ronde 4 
 do 07-08-2014  Sergei Jakovlev (1958) - Valdis Vizulis (1930) 2-0
 Fiodar Bakach (1996) - Hendrik Tamm (2008) 2-0
 Szymon Morzy (1914) - Jens Dekimpe (2069) 2-0
 Domantas Norkus (1964) - Pepijn van den Brink (2117) 0-2
 Maksim Dorogan (1956) - Zaynal Rashidli (1965) 2-0
 Stijn Kindt (1971) - Oleg Chepa (2026) 1-1
 Krzysztof Kortas (1952) - Alessio Scaggiante (2046) 0-2
 Vasyl Pikiniar (2126) - Mateusz Stanczuk (1964) 0-2
 Keita Desmet (2035) - Leons Bersons (1977) 0-2
 Rick Hakvoort (2050) - Aleksei Kunitsa (2160) 2-0
 Damir Rusaev (2106) - Andrej Filimonov (2125) 2-0
 Artur Tunkevic (2058) - Anri Plaksij (2129) 1-1
 Aisen Andreev (2200) - Martijn van IJzendoorn (2308) 1-1