HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Juniors Vitebsk 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jitse Slump MI 2281   Jun   9 4 4 1 12 71 83
2   Wouter Wolff MI 2263   Jun   9 3 6 0 12 69 81
3   Karol Cichocki MF 2190   Jun   9 2 7 0 11 73 85
4   Nick Waterink MF 2153   Jun   9 3 5 1 11 70 82
5   Dzmitry Nemets  2105   Jun   9 3 5 1 11 70 82
6   Uladzislau Valjuk MF 2183   Jun   9 2 6 1 10 73 85
7   Anton Bursuk  2119   Jun   9 1 8 0 10 70 82
8   David Efimov  2046   Jun   9 1 8 0 10 69 80
9   Bogdan Bankowski  2045   Jun   9 2 6 1 10 67 79
10   Michael Semyaniuk  2091   Jun   9 2 6 1 10 66 77
11   Jakub Gazda  2095   Jun   9 3 4 2 10 63 74
12   Valery Razayeu  2004   Jun   9 0 9 0 9 71 83
13   Ayal Gerasimov  1999   Jun   9 2 5 2 9 68 80
14   Domenico Fabbricatore  1931   Jun   9 1 7 1 9 67 78
15   Ricards Ositis  1929   Jun   9 2 5 2 9 64 76
16   Leonid Bernikov    Jun   9 2 5 2 9 62 73
17   Egor Bobkov MF 2142   Jun   9 2 5 2 9 61 73
18   Famil Kamilli  1942   Jun   9 2 5 2 9 56 68
19   Tomas Sveikauskis  1974   Jun   9 3 3 3 9 55 66
20   Martins Zemlitis  1886   Jun   9 2 4 3 8 52 62
21   Aleksei Bolshakov    Jun   9 3 1 5 7 54 64
22   Bert Van Hauwermeiren  1920   Jun   9 1 3 5 5 56 66
23   Renards Helfrekts    Jun   9 1 2 6 4 56 66
24   Siarhei Lipatau  1900   Jun   9 0 3 6 3 56 67
Jitse SlumpWouter WolffKarol Cichocki
Nick WaterinkDzmitry NemetsUladzislau Valjuk
Anton BursukDavid EfimovBogdan Bankowski
Michael SemyaniukJakub GazdaValery Razayeu
Ayal GerasimovDomenico FabbricatoreRicards Ositis
Leonid BernikovEgor BobkovFamil Kamilli
Tomas SveikauskisMartins Zemlitis
 Ronde 9 
 ma 07-08-2017  Siarhei Lipatau (1900) - Leonid Bernikov  0-2
 Ricards Ositis (1929) - Renards Helfrekts  2-0
 Bert Van Hauwermeiren (1920) - Tomas Sveikauskis (1974) 0-2
 Martins Zemlitis (1886) - Famil Kamilli (1942) 1-1
 Jakub Gazda (2095) - Aleksei Bolshakov  2-0
 Valery Razayeu (2004) - Domenico Fabbricatore (1931) 1-1
 Bogdan Bankowski (2045) - Egor Bobkov (2142) 2-0
 David Efimov (2046) - Michael Semyaniuk (2091) 1-1
 Ayal Gerasimov (1999) - Dzmitry Nemets (2105) 0-2
 Anton Bursuk (2119) - Uladzislau Valjuk (2183) 1-1
 Nick Waterink (2153) - Karol Cichocki (2190) 1-1
 Jitse Slump (2281) - Wouter Wolff (2263) 0-2