HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Marsel Sharafutdinov  2034   Asp   9 7 0 2 14 77 91
2   Jan Groenendijk MF 2214   Asp   9 6 2 1 14 76 90
3   Tomas Sveikauskis    Asp   9 5 3 1 13 70 84
4   Denis Mezhenin  1980   Asp   9 5 2 2 12 76 90
5   Jitse Slump  2148   Asp   9 5 2 2 12 74 88
6   Karol Cichocki  2091   Asp   9 4 3 2 11 70 84
7   Iahor Khanukajeu  1998   Asp   9 5 1 3 11 64 78
  Uladzislau Valjuk MF 2108   Asp   9 4 3 2 11 64 78
9   Famil Kamilli  1904   Asp   9 3 4 2 10 76 89
10   Andreas Tulva  1943   Asp   9 4 2 3 10 67 81
11   Dzmitry Nemets  1958   Asp   9 3 3 3 9 71 85
12   Dmitrijs Brovkins  1900   Asp   9 2 5 2 9 70 84
13   Valery Razayeu  1942   Asp   9 4 1 4 9 67 81
  Bogdan Bankowski  1908   Asp   9 3 3 3 9 67 81
15   Egor Bobkov  2037   Asp   9 3 3 3 9 64 78
  Edgars Straumanis  1900   Asp   9 3 3 3 9 64 78
17   Mitchel Mensinga  1986   Asp   9 3 3 3 9 62 74
18   Ilya Romanov    Asp   9 3 3 3 9 61 72
19   Filip Puc  1915   Asp   9 3 3 3 9 59 72
20   Vugar Babajew    Asp   9 3 2 4 8 59 72
21   Vladislav Kazanskij    Asp   9 3 2 4 8 57 68
22   Davids Benderskis  1952   Asp   9 2 3 4 7 59 70
23   Bert Van Hauwermeiren  1945   Asp   9 3 1 5 7 49 58
24   Damiano Leonardi    Asp   9 2 2 5 6 54 66
  Martins Zemlitis    Asp   9 3 0 6 6 54 64
26   Domenico Fabbricatore    Asp   9 2 2 5 6 49 60
27   Wouter Kindt  1808   Asp   9 1 2 6 4 53 65
28   Aleksandr Bikov    Asp   9 0 1 8 1 49 59
Marsel SharafutdinovJan GroenendijkTomas Sveikauskis
Denis MezheninJitse SlumpKarol Cichocki
Iahor KhanukajeuUladzislau ValjukFamil Kamilli
Andreas TulvaDzmitry NemetsDmitrijs Brovkins
Valery RazayeuBogdan BankowskiEgor Bobkov
Edgars StraumanisMitchel MensingaIlya Romanov
Filip PucVugar Babajew
 Ronde 9 
 do 07-08-2014  Bert Van Hauwermeiren (1945) - Aleksandr Bikov  2-0
 Damiano Leonardi  - Wouter Kindt (1808) 0-2
 Ilya Romanov  - Davids Benderskis (1952) 2-0
 Martins Zemlitis  - Edgars Straumanis (1900) 0-2
 Mitchel Mensinga (1986) - Domenico Fabbricatore  2-0
 Vladislav Kazanskij  - Filip Puc (1915) 1-1
 Vugar Babajew  - Bogdan Bankowski (1908) 1-1
 Uladzislau Valjuk (2108) - Dzmitry Nemets (1958) 2-0
 Karol Cichocki (2091) - Egor Bobkov (2037) 2-0
 Andreas Tulva (1943) - Dmitrijs Brovkins (1900) 2-0
 Iahor Khanukajeu (1998) - Famil Kamilli (1904) 2-0
 Valery Razayeu (1942) - Jitse Slump (2148) 0-2
 Marsel Sharafutdinov (2034) - Denis Mezhenin (1980) 0-2
 Jan Groenendijk (2214) - Tomas Sveikauskis  0-2