HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Vitebsk 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Machiel Weistra CMF 2007   Asp   9 7 1 1 15 72 86
2   Daniil Ilin CMF 2127   Asp   9 6 2 1 14 71 86
3   Anatolyi Protodyakonov CMF 2111   Asp   9 4 4 1 12 74 89
4   Ilmars Stolcers  2013   Asp   9 3 5 1 11 71 86
5   Ivan Trubnikau  1973   Asp   9 4 3 2 11 66 80
6   Orest Slava  2029   Asp   9 4 3 2 11 63 77
7   Zakhar Shybakou  1931   Asp   9 4 2 3 10 74 89
8   Yury Tsimanovich  2006   Asp   9 3 4 2 10 70 85
9   Nikolay Grigoriev  1993   Asp   9 3 4 2 10 69 84
10   Andrei Mouchan  2002   Asp   9 4 2 3 10 68 83
11   Gatis Klava  1908   Asp   9 2 6 1 10 60 71
12   Liudas Kraujalis  1921   Asp   9 3 4 2 10 58 69
13   Gunars Gribuska  1990   Asp   9 4 1 4 9 71 85
14   Bogdan Rukin  2018   Asp   9 3 3 3 9 65 76
15   Berke Yiğittürk  2068   Asp   9 3 3 3 9 65 75
16   Tsimafei Kutas  1893   Asp   9 3 3 3 9 62 77
17   Enes Habilaj  1919   Asp   9 1 7 1 9 62 73
18   Wouter Sosef  1952   Asp   9 2 4 3 8 66 78
19   Zanas Ernestas Aleksandravicius  2007   Asp   9 1 6 2 8 66 77
20   Tymoteusz Myszuk  1968   Asp   9 3 2 4 8 59 73
21   Szymon Polinceusz  1866   Asp   9 2 4 3 8 54 64
22   Aaron Soo  1900   Asp   9 3 2 4 8 51 66
23   Vincenzo Sgro  2000   Asp   9 2 3 4 7 68 82
24   Michail Petrov    Asp   9 3 1 5 7 49 60
25   Mahammad Umudov  1900   Asp   9 2 3 4 7 47 57
26   Marek Barabasz  1928   Asp   9 2 2 5 6 52 63
27   Kristofer Diligentov  1900   Asp   9 0 3 6 3 54 64
28   Maxime Egels  1900   Asp   9 0 3 6 3 51 61
Machiel WeistraDaniil IlinAnatolyi Protodyakonov
Ilmars StolcersIvan TrubnikauOrest Slava
Zakhar ShybakouYury TsimanovichNikolay Grigoriev
Andrei MouchanGatis KlavaLiudas Kraujalis
Gunars GribuskaBogdan RukinBerke Yigitturk
Tsimafei KutasEnes HabilajWouter Sosef
ZanasTymoteusz Myszuk
 Ronde 9 
 ma 07-08-2017  Aaron Soo (1900) - Maxime Egels (1900) 2-0Partij
 Tymoteusz Myszuk (1968) - Kristofer Diligentov (1900) 2-0Partij
 Vincenzo Sgro (2000) - Mahammad Umudov (1900) 0-2Partij
 Michail Petrov  - Szymon Polinceusz (1866) 1-1Partij
 Marek Barabasz (1928) - Gatis Klava (1908) 0-2Partij
 Wouter Sosef (1952) - Liudas Kraujalis (1921) 0-2Partij
 Zanas Ernestas Aleksandravicius (2007) - Andrei Mouchan (2002) 0-2Partij
 Enes Habilaj (1919) - Berke Yiğittürk (2068) 1-1Partij
 Bogdan Rukin (2018) - Nikolay Grigoriev (1993) 0-2Partij
 Tsimafei Kutas (1893) - Ivan Trubnikau (1973) 0-2Partij
 Gunars Gribuska (1990) - Orest Slava (2029) 0-2Partij
 Anatolyi Protodyakonov (2111) - Zakhar Shybakou (1931) 2-0Partij
 Yury Tsimanovich (2006) - Daniil Ilin (2127) 1-1Partij
 Machiel Weistra (2007) - Ilmars Stolcers (2013) 1-1Partij