HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Cadets Girls Dabki 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Palina Kazlova  1850   Asp   9 5 4 0 14 76 89
2   Yana Yakubovich MFF 2075   Asp   9 5 3 1 13 72 86
3   Duurenbileg Ganbat CMFF 1929   Asp   9 4 4 1 12 75 89
4   Vira Popruga  1940   Asp   9 4 4 1 12 73 87
5   Anastasia Arhangelskaja    Asp   9 2 7 0 11 77 91
6   Darja Koullen  1924   Asp   9 5 1 3 11 76 90
7   Elena Kychkina MFF 2031   Asp   9 3 5 1 11 74 86
8   Valeriia Latushkina  1931   Asp   9 5 1 3 11 64 76
9   Klaudia Zaborniak  1928   Asp   9 4 3 2 11 64 75
10   Anastasia Kanafjeva  1958   Asp   9 4 2 3 10 72 86
11   Yana Lazovik CMFF 2019   Asp   9 3 4 2 10 66 78
12   Merilii Jalg  1912   Asp   9 4 2 3 10 64 78
13   Darina Skorohod  1932   Asp   9 3 4 2 10 63 75
14   Zhengyi Li  1947   Asp   9 4 2 3 10 61 75
15   Enkhtuvshin Sosorbaram  1984   Asp   9 3 3 3 9 71 84
16   Marija Packauskaite  1907   Asp   9 3 3 3 9 68 81
17   Tamar Visser  1891   Asp   9 3 3 3 9 66 77
18   Albina Bolshakova  1959   Asp   9 3 3 3 9 64 78
19   Rita Packauskaite  1965   Asp   9 2 5 2 9 62 73
20   Anais Bonnetot  1895   Asp   9 3 2 4 8 65 76
21   Klaudia Adamczyk  1905   Asp   9 3 2 4 8 54 65
22   Selenge Badamgarav    Asp   9 3 2 4 8 44 56
23   Nela Kristine Malahovska    Asp   9 2 3 4 7 66 78
24   Liva Olina  1900   Asp   9 1 5 3 7 62 74
25   Fernande de Graaf    Asp   9 2 3 4 7 59 69
26   Klara Kornaga  1944   Asp   9 2 2 5 6 49 62
27   Julija Polanska    Asp   9 2 2 5 6 46 57
28   Daria Wasienko  1851   Asp   9 2 1 6 5 51 62
29   Karoliina Kurm  1900   Asp   9 1 2 6 4 53 64
30   Reka Orosz  1900   Asp   9 0 3 6 3 49 58
Palina KazlovaYana YakubovichDuurenbileg Ganbat
Vira PoprugaAnastasia ArhangelskajaDarja Koullen
Elena KychkinaValeriia LatushkinaKlaudia Zaborniak
Anastasia KanafjevaYana LazovikMerilii Jalg
Darina SkorohodZhengyi LiEnkhtuvshin Sosorbaram
Marija PackauskaiteTamar VisserAlbina Bolshakova
Rita PackauskaiteAnais Bonnetot
 Ronde 9 
 za 04-11-2017  Palina Kazlova (1850) - Merilii Jalg (1912) 2-0Partij
 Yana Yakubovich (2075) - Vira Popruga (1940) 2-0Partij
 Karoliina Kurm (1900) - Daria Wasienko (1851) 0-2
 Julija Polanska  - Fernande de Graaf  1-1
 Reka Orosz (1900) - Rita Packauskaite (1965) 0-2
 Klara Kornaga (1944) - Selenge Badamgarav  1-1
 Albina Bolshakova (1959) - Nela Kristine Malahovska  2-0
 Liva Olina (1900) - Enkhtuvshin Sosorbaram (1984) 0-2
 Anais Bonnetot (1895) - Zhengyi Li (1947) 0-2
 Klaudia Adamczyk (1905) - Yana Lazovik (2019) 0-2
 Tamar Visser (1891) - Darina Skorohod (1932) 1-1
 Klaudia Zaborniak (1928) - Marija Packauskaite (1907) 2-0
 Darja Koullen (1924) - Anastasia Kanafjeva (1958) 2-0
 Elena Kychkina (2031) - Anastasia Arhangelskaja  1-1
 Valeriia Latushkina (1931) - Duurenbileg Ganbat (1929) 1-1