HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Finale NK-Schooldammen Pupillen Woubrugge 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Pupillen 
 Welpen 
PlTeams1234567891011121314151617181920WePuWhlWp
1   St. Michaëlschool Groningen  57668....8....8......7........8165474
2   Montessorischool Wageningen  387..86..86........8..........8145476
3   De Krullevaar Hoogeveen  1046..66..5....6..............8115881
4   Calvijnschool Hoogeveen  214..567................6..6..8115474
5   Oranje Nassauschool Stolwijk  2..2....44..4..5..6......6....894970
6   De Kinderkring Woubrugge  00..3..4....664....6..........885678
7   Theo Thijssen Vlissingen  ..22244..........66..........5885371
8   De Bron Molenaarsgraaf  ....214....34....8....5..8....884965
9   Alfons Ariëns Harderwijk  00..........5..63......636....884869
10   Eben-Haëzerschool 2 Bennekom  ..23..42..4..........6..8..6..884765
11   Rehobothschool Hardinxveld-Giessendam  ..........2....2..43..45....66883850
12   Eben-Haëzerschool 1 Bennekom  0......34....5..4452..........874769
13   De Akker Sliedrecht  ....2......20....54..4..45....874258
14   De Bron 2 Molenaarsgraaf  ........2..2........3..466..36873649
15   Fontanus Harderwijk  ..0......2......24644........4864563
16   CBS de Spreng-el Ane  1............32..3....2....756864060
17   Joh. Postschool Hazerswoude-Dorp  ......2........50....42....434853954
18   OBS Middelie  ........2....02......3....1456853851
19   Achterberg Dongen  ......2..........22....5..3533843954
20   De Boarne Aldeboarn  ............3......2....242425843749

    Uitslagen ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal
Ronde 8
za  20-05-2017        Alfons Ariëns Harderwijk  -   St. Michaëlschool Groningen  
0
-
8
    Fontanus Harderwijk  -   De Boarne Aldeboarn  
4
-
4
    Rehobothschool Hardinxveld-Giessendam  -   Achterberg Dongen  
6
-
2
    De Bron 2 Molenaarsgraaf  -   CBS de Spreng-el Ane  
6
-
2
    Eben-Haëzerschool 2 Bennekom  -   De Bron Molenaarsgraaf  
4
-
4
    Oranje Nassauschool Stolwijk  -   Eben-Haëzerschool 1 Bennekom  
5
-
3
    De Kinderkring Woubrugge  -   Calvijnschool Hoogeveen  
3
-
5
    De Krullevaar Hoogeveen  -   De Akker Sliedrecht  
6
-
2
    Montessorischool Wageningen  -   Theo Thijssen Vlissingen  
6
-
2
    Joh. Postschool Hazerswoude-Dorp  -   OBS Middelie  
4
-
4