HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Minicadets Vitebsk 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Tamerlan Akhmerov  2019   Pup   9 6 3 0 15 75 88
2   Valentin Golubajev  2041   Pup   9 4 5 0 13 78 93
3   Stsiapan Darashenka  1937   Pup   9 5 2 2 12 70 85
  Amadeusz Zyber-Moszak  1971   Pup   9 4 4 1 12 70 85
5   Emre Hageman  2003   Pup   9 5 2 2 12 65 78
6   Marat Leu    Pup   9 3 5 1 11 76 91
7   Klavs Norenbergs    Pup   9 5 1 3 11 68 81
8   Oleksandr Koval  1958   Pup   9 3 5 1 11 65 77
9   Roman Ermachyov    Pup   9 4 2 3 10 79 94
10   Savva Zaika    Pup   9 2 6 1 10 72 87
11   Vsevolods Mitrevics  1931   Pup   9 3 4 2 10 66 78
12   Kacper Was  1910   Pup   9 4 2 3 10 65 80
13   Kristers Lapins    Pup   9 3 4 2 10 60 75
14   Ilya Astafyeu  1900   Pup   9 2 5 2 9 70 85
15   Kris Taimre  1900   Pup   9 4 1 4 9 67 80
16   Andriy Bloha    Pup   9 2 5 2 9 64 76
17   Hans Robert Kannukene  1900   Pup   9 3 2 4 8 68 80
18   Ákosh Kardos  1914   Pup   9 3 2 4 8 61 72
19   Ivan Kruhlik  1949   Pup   9 2 4 3 8 58 68
20   Richard Icha  1911   Pup   9 3 2 4 8 56 67
21   Sebastian Wieczorek  1948   Pup   9 2 4 3 8 55 66
22   Ivar Smijers    Pup   9 4 0 5 8 53 65
23   Robert Antoi  1903   Pup   9 2 4 3 8 53 65
24   Artsiom Markusheuski    Pup   9 3 2 4 8 46 56
25   Mykhailo Batunin    Pup   9 2 3 4 7 71 83
26   Mattia Pitzalis    Pup   9 2 2 5 6 55 66
27   Algirdas Neironis    Pup   9 2 2 5 6 50 62
28   Stanislau Loyka    Pup   9 1 3 5 5 52 64
29   Michal Vitek  1900   Pup   9 2 1 6 5 49 57
30   Yakup Kardesseven    Pup   9 1 1 7 3 50 60
Tamerlan AkhmerovValentin GolubajevStsiapan Darashenka
Amadeusz Zyber-MoszakEmre HagemanMarat Leu
Klavs NorenbergsOleksandr KovalRoman Ermachyov
Savva ZaikaVsevolods MitrevicsKacper Was
Kristers LapinsIlya AstafyeuKris Taimre
Andriy BlohaHansAkosh Kardos
Ivan KruhlikRichard Icha
 Ronde 9 
 ma 07-08-2017  Hans Robert Kannukene (1900) - Robert Antoi (1903) 1-1Partij
 Klavs Norenbergs  - Kris Taimre (1900) 2-0Partij
 Emre Hageman (2003) - Savva Zaika  2-0Partij
 Algirdas Neironis  - Stanislau Loyka  1-1
 Ivar Smijers  - Yakup Kardesseven  2-0
 Sebastian Wieczorek (1948) - Michal Vitek (1900) 2-0
 Mattia Pitzalis  - Artsiom Markusheuski  0-2
 Richard Icha (1911) - Ivan Kruhlik (1949) 1-1
 Mykhailo Batunin  - Kacper Was (1910) 0-2
 Ilya Astafyeu (1900) - Andriy Bloha  1-1
 Kristers Lapins  - Ákosh Kardos (1914) 2-0
 Vsevolods Mitrevics (1931) - Stsiapan Darashenka (1937) 0-2
 Oleksandr Koval (1958) - Amadeusz Zyber-Moszak (1971) 1-1
 Marat Leu  - Valentin Golubajev (2041) 1-1
 Tamerlan Akhmerov (2019) - Roman Ermachyov  2-0