HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Minicadets Vitebsk 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Maryia Chasnakova CMFF 1930   Pup   9 6 2 1 14 76 90
2   Sandaara Aprosimova  1948   Pup   9 6 2 1 14 74 88
3   Aliona Bolshakova  1998   Pup   9 3 6 0 12 77 91
4   Kseniya Bielaia    Pup   9 4 4 1 12 77 91
5   Tunara Fedorova  1944   Pup   9 3 5 1 11 80 94
6   Daryna Mosiienko  1900   Pup   9 4 3 2 11 75 89
7   Luise Gabbert    Pup   9 4 3 2 11 73 87
8   Marie Gabbert    Pup   9 4 3 2 11 54 65
9   Viktoryia Nikalayeva  1964   Pup   9 3 4 2 10 78 92
10   Nastassia Sakalova  1918   Pup   9 5 0 4 10 64 76
11   Valeria Zarovska  1907   Pup   9 4 1 4 9 70 84
12   Zuzanna Bosak  2061   Pup   9 4 1 4 9 64 75
13   Maryna Naurotskaya  1900   Pup   9 3 3 3 9 63 75
14   Karmen Kuusik  1894   Pup   9 2 5 2 9 63 74
15   Anastasia Gubarieva    Pup   9 4 1 4 9 58 72
16   Yneke Goerres  1900   Pup   9 3 3 3 9 52 62
17   Klaudia Adamczyk  1899   Pup   9 3 2 4 8 66 80
18   Emma Lacinova  1900   Pup   9 2 4 3 8 63 75
19   Keita Eglite    Pup   9 3 2 4 8 57 67
20   Jelizaveta Zaharova  1900   Pup   9 4 0 5 8 50 61
21   Kinga Hulak  1979   Pup   9 3 1 5 7 62 73
22   Emilija Batkovskaja    Pup   9 2 1 6 5 53 62
23   Anett Moor    Pup   9 1 0 8 2 59 73
24   Karoliina Kurm    Pup   9 0 0 9 0 58 69
Maryia ChasnakovaSandaara AprosimovaAliona Bolshakova
Kseniya BielaiaTunara FedorovaDaryna Mosiienko
Luise GabbertMarie GabbertViktoryia Nikalayeva
Nastassia SakalovaValeria ZarovskaZuzanna Bosak
Maryna NaurotskayaKarmen KuusikAnastasia Gubarieva
Yneke GoerresKlaudia AdamczykEmma Lacinova
Keita EgliteJelizaveta Zaharova
 Ronde 9 
 ma 07-08-2017  Anett Moor  - Yneke Goerres (1900) 0-2Partij
 Jelizaveta Zaharova (1900) - Marie Gabbert  0-2Partij
 Aliona Bolshakova (1998) - Luise Gabbert  1-1Partij
 Keita Eglite  - Karoliina Kurm  2-0
 Emilija Batkovskaja  - Anastasia Gubarieva  0-2
 Klaudia Adamczyk (1899) - Emma Lacinova (1900) 1-1
 Kinga Hulak (1979) - Zuzanna Bosak (2061) 0-2
 Karmen Kuusik (1894) - Maryna Naurotskaya (1900) 1-1
 Daryna Mosiienko (1900) - Valeria Zarovska (1907) 2-0
 Kseniya Bielaia  - Nastassia Sakalova (1918) 2-0
 Sandaara Aprosimova (1948) - Viktoryia Nikalayeva (1964) 2-0
 Tunara Fedorova (1944) - Maryia Chasnakova (1930) 0-2