HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Boys Dabki 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Pan Yiming MI 2161   Pup   9 6 3 0 15 74 89
2   Tamerlan Akhmerov CMF 2042   Pup   9 7 1 1 15 74 89
3   Ilya Deriglazov  1971   Pup   9 7 0 2 14 73 88
4   Enkhriilen Batbayar    Pup   9 4 3 2 11 79 94
5   Savva Zaika CMF 2021   Pup   9 5 1 3 11 74 89
6   Kristers Lapins  1978   Pup   9 3 5 1 11 68 83
7   Sebastian Wieczorek  1945   Pup   9 3 5 1 11 66 77
8   Danill Agarkov    Pup   9 4 3 2 11 59 69
9   Kacper Was  1915   Pup   9 3 4 2 10 74 89
10   Zerui Chen  1928   Pup   9 2 6 1 10 70 85
11   Amadeusz Zyber-Moszak  1973   Pup   9 4 2 3 10 68 82
12   Roman Ermachyov  1994   Pup   9 3 4 2 10 66 81
13   Aibek Naraliyev    Pup   9 2 6 1 10 65 76
14   Emre Hageman  1993   Pup   9 2 6 1 10 64 75
15   Valentin Golubajev CMF 2046   Pup   9 2 6 1 10 64 74
16   Klavs Norenbergs  1999   Pup   9 4 2 3 10 61 71
17   Robert Antoi  1898   Pup   9 3 3 3 9 70 85
18   Vsevolods Mitrevics  1946   Pup   9 3 3 3 9 69 83
19   Tymoteusz Myszuk  1941   Pup   9 3 3 3 9 66 77
20   Tanguy Masson    Pup   9 1 7 1 9 63 73
21   Roland Kreeft  1900   Pup   9 4 1 4 9 62 76
22   Simon Harmsma  1952   Pup   9 3 2 4 8 73 88
23   Stsiapan Darashenka  1977   Pup   9 1 6 2 8 68 83
24   Bayarmanlai Bayarmagnai  1971   Pup   9 1 6 2 8 63 78
25   Kris Taimre  1923   Pup   9 3 2 4 8 62 73
26   Uilstuguldur Enkhtur    Pup   9 3 2 4 8 61 72
27   Damien dEmmerez de Charmoy    Pup   9 3 2 4 8 55 66
28   Hans Robert Kannukene  1900   Pup   9 2 4 3 8 54 64
29   Algirdas Neironis    Pup   9 3 2 4 8 49 60
30   Michal Vitek  1900   Pup   9 4 0 5 8 46 57
31   Renco Oostindjer  1914   Pup   9 3 1 5 7 60 70
32   Matteo Fortunato  1912   Pup   9 3 1 5 7 59 74
33   Benjamin Groen    Pup   9 1 3 5 5 49 63
34   Paul Montharu    Pup   9 1 2 6 4 47 58
35   Bartosz Papierz  1900   Pup   9 0 3 6 3 49 59
36   Jozsef Molnar    Pup   9 0 2 7 2 47 57
Pan YimingTamerlan AkhmerovIlya Deriglazov
Enkhriilen BatbayarSavva ZaikaKristers Lapins
Sebastian WieczorekDanill AgarkovKacper Was
Zerui ChenAmadeusz Zyber-MoszakRoman Ermachyov
Aibek NaraliyevEmre HagemanValentin Golubajev
Klavs NorenbergsRobert AntoiVsevolods Mitrevics
Tymoteusz MyszukTanguy Masson
 Ronde 9 
 za 04-11-2017  Simon Harmsma (1952) - Damien dEmmerez de Charmoy  1-1Partij
 Robert Antoi (1898) - Roland Kreeft (1900) 1-1Partij
 Emre Hageman (1993) - Roman Ermachyov (1994) 1-1Partij
 Pan Yiming (2161) - Kristers Lapins (1978) 1-1Partij
 Matteo Fortunato (1912) - Jozsef Molnar  2-0
 Benjamin Groen  - Kris Taimre (1923) 0-2
 Bartosz Papierz (1900) - Algirdas Neironis  0-2
 Paul Montharu  - Michal Vitek (1900) 0-2
 Tanguy Masson  - Renco Oostindjer (1914) 2-0
 Hans Robert Kannukene (1900) - Bayarmanlai Bayarmagnai (1971) 1-1
 Uilstuguldur Enkhtur  - Stsiapan Darashenka (1977) 1-1
 Vsevolods Mitrevics (1946) - Danill Agarkov  0-2
 Klavs Norenbergs (1999) - Aibek Naraliyev  1-1
 Savva Zaika (2021) - Tymoteusz Myszuk (1941) 2-0
 Zerui Chen (1928) - Valentin Golubajev (2046) 1-1
 Enkhriilen Batbayar  - Sebastian Wieczorek (1945) 1-1
 Amadeusz Zyber-Moszak (1973) - Ilya Deriglazov (1971) 0-2
 Kacper Was (1915) - Tamerlan Akhmerov (2042) 0-2