HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Pinsk 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Tamerlan Akhmerov    Wel   9 5 3 1 13 71 84
2   Valentin Golubajev    Wel   9 4 5 0 13 71 84
3   Konstantin Yakovlev    Wel   9 5 3 1 13 67 80
4   Stsiapan Darashenka    Wel   9 5 3 1 13 67 80
5   Miraslau Kuzniatsou  1900   Wel   9 3 6 0 12 81 94
6   Ilya Deriglazov    Wel   9 4 3 2 11 70 83
7   Jakub Broma    Wel   9 4 3 2 11 69 82
8   Klavs Norenbergs    Wel   9 4 2 3 10 80 93
9   Alexander Skorobogatov    Wel   9 4 2 3 10 78 91
10   Mykhailo Batunin    Wel   9 4 2 3 10 72 85
11   Tymoteusz Myszuk    Wel   9 4 1 4 9 69 82
12   Oleksandr Koval    Wel   9 3 3 3 9 63 76
13   Jan Kornilov    Wel   9 2 4 3 8 57 70
14   Kacper Was    Wel   9 2 4 3 8 57 68
15   Ákosh Kardos    Wel   9 1 6 2 8 55 66
16   Lev Gilevych    Wel   9 2 4 3 8 48 61
17   Aliaksandr Melchakou    Wel   9 3 2 4 8 47 56
18   Gabrielis Drotvinas    Wel   9 2 3 4 7 67 80
19   Kris Taimre    Wel   9 3 1 5 7 65 78
20   Robert Antoi    Wel   9 2 3 4 7 48 57
21   Ivan Oleksuk    Wel   9 3 0 6 6 58 71
22   Kristians Lelis    Wel   9 1 4 4 6 53 66
23   Kristofer Diligentov    Wel   9 0 5 4 5 52 63
24   Arturs Jegurs    Wel   9 0 4 5 4 51 63
Tamerlan AkhmerovValentin GolubajevKonstantin Yakovlev
Stsiapan DarashenkaMiraslau KuzniatsouIlya Deriglazov
Jakub BromaKlavs NorenbergsAlexander Skorobogatov
Mykhailo BatuninTymoteusz MyszukOleksandr Koval
Jan KornilovKacper WasAkosh Kardos
Lev GilevychAliaksandr MelchakouGabrielis Drotvinas
Kris TaimreRobert Antoi
 Ronde 9 
 wo 06-08-2014  Arturs Jegurs  - Aliaksandr Melchakou  0-2
 Lev Gilevych  - Kristians Lelis  2-0
 Ivan Oleksuk  - Robert Antoi  0-2
 Jan Kornilov  - Kacper Was  1-1
 Gabrielis Drotvinas  - Oleksandr Koval  0-2
 Tymoteusz Myszuk  - Kristofer Diligentov  2-0
 Kris Taimre  - Mykhailo Batunin  0-2
 Jakub Broma  - Ákosh Kardos  2-0
 Alexander Skorobogatov  - Valentin Golubajev  0-2
 Tamerlan Akhmerov  - Klavs Norenbergs  2-0
 Ilya Deriglazov  - Miraslau Kuzniatsou (1900) 1-1
 Stsiapan Darashenka  - Konstantin Yakovlev  1-1