HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B10 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ilya Deriglazov    Wel   9 6 3 0 15 73 88
2   Tamerlan Akhmerov    Wel   9 7 1 1 15 70 85
3   Miraslau Kuzniatsou  1900   Wel   9 6 0 3 12 71 86
4   Konstantin Yakovlev    Wel   9 4 3 2 11 70 85
5   Valentin Golubajev    Wel   9 4 3 2 11 67 82
6   Tymoteusz Myszuk    Wel   9 4 3 2 11 63 74
7   Stsiapan Darashenka    Wel   9 3 4 2 10 74 89
8   Mykhailo Batunin    Wel   9 3 4 2 10 72 84
9   Klavs Norenbergs    Wel   9 3 4 2 10 71 86
10   Kris Taimre    Wel   9 4 2 3 10 69 84
11   Jakub Broma    Wel   9 3 4 2 10 61 72
12   Gabrielis Drotvinas    Wel   9 4 2 3 10 53 68
13   Robert Antoi    Wel   9 3 3 3 9 65 77
14   Ivan Oleksuk    Wel   9 4 1 4 9 62 77
15   Kristians Lelis    Wel   9 4 1 4 9 59 74
16   Kacper Was    Wel   9 3 2 4 8 72 87
17   Alexander Skorobogatov    Wel   9 4 0 5 8 63 78
18   Aaron Soo    Wel   9 3 2 4 8 54 65
  Jan Kornilov    Wel   9 4 0 5 8 54 64
20   Ákosh Kardos    Wel   9 2 3 4 7 59 70
21   Oleksandr Koval    Wel   9 3 0 6 6 61 73
22   Aliaksandr Melchakou    Wel   9 2 2 5 6 55 66
23   Alexander Balukov    Wel   9 3 0 6 6 54 64
24   Lev Gilevych    Wel   9 2 2 5 6 53 64
25   Arturs Jegurs    Wel   9 0 5 4 5 53 64
26   Kristofer Diligentov    Wel   9 1 2 6 4 52 62
Ilya DeriglazovTamerlan AkhmerovMiraslau Kuzniatsou
Konstantin YakovlevValentin GolubajevTymoteusz Myszuk
Stsiapan DarashenkaMykhailo BatuninKlavs Norenbergs
Kris TaimreJakub BromaGabrielis Drotvinas
Robert AntoiIvan OleksukKristians Lelis
Kacper WasAlexander SkorobogatovAaron Soo
Jan KornilovAkosh Kardos
 Ronde 9 
 do 07-08-2014  Arturs Jegurs  - Aliaksandr Melchakou  1-1
 Alexander Balukov  - Aaron Soo  0-2
 Klavs Norenbergs  - Alexander Skorobogatov  2-0
 Jan Kornilov  - Gabrielis Drotvinas  0-2
 Kristofer Diligentov  - Ákosh Kardos  1-1
 Oleksandr Koval  - Lev Gilevych  0-2
 Kristians Lelis  - Kacper Was  2-0
 Jakub Broma  - Stsiapan Darashenka  1-1
 Tymoteusz Myszuk  - Robert Antoi  2-0
 Valentin Golubajev  - Mykhailo Batunin  1-1
 Miraslau Kuzniatsou (1900) - Kris Taimre  2-0
 Ilya Deriglazov  - Ivan Oleksuk  2-0
 Tamerlan Akhmerov  - Konstantin Yakovlev  2-0