HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Tallinn 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren M 
 Junioren 
 Aspiranten M 
 Aspiranten 
 Pupillen M 
 Pupillen 
 Welpen M 
 Welpen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Savva Zaika    Wel   9 7 2 0 16 78 93
2   Aleksandr Aleksejev    Wel   9 6 3 0 15 75 91
3   Oleksandr Koval    Wel   9 6 2 1 14 78 94
4   Klavs Norenbergs    Wel   9 5 2 2 12 77 93
5   Gabrielis Drotvinas    Wel   9 4 3 2 11 82 98
6   Georgii Agzhigitov    Wel   9 5 1 3 11 78 94
7   Emre Hageman    Wel   9 4 3 2 11 68 84
8   Jakub Wencel  1900   Wel   9 4 3 2 11 66 77
9   Bartosz Jurcewicz    Wel   9 5 1 3 11 63 74
10   Kris Taimre    Wel   9 4 2 3 10 70 86
11   Ilya Astafyeu    Wel   9 4 2 3 10 64 75
12   Ivar Smijers    Wel   9 4 1 4 9 70 86
13   Roland Kreeft    Wel   9 3 3 3 9 65 80
14   Joris Maslinskas    Wel   9 3 3 3 9 64 79
15   Aliaksandr Melchakou    Wel   9 3 3 3 9 63 75
16   Ivan Puzanov    Wel   9 4 1 4 9 62 73
17   Matas Sketerskas    Wel   9 3 3 3 9 57 69
18   Joonas Salk    Wel   9 4 1 4 9 49 60
19   Huseyn Talibov    Wel   9 4 0 5 8 72 87
20   Vsevolods Mitrevics    Wel   9 3 2 4 8 65 76
21   Michal Wegrzyn    Wel   9 3 2 4 8 64 76
22   Rastsislau Lysiuk    Wel   9 1 6 2 8 61 72
23   Aaron Soo    Wel   9 3 2 4 8 56 70
24   Richard Icha    Wel   9 3 2 4 8 50 61
25   Rasmus Golubkov    Wel   9 2 3 4 7 59 75
26   Ahmed Demir Karakhan    Wel   9 3 0 6 6 48 62
27   Mert Kaynar    Wel   9 2 1 6 5 48 57
28   Tanel Moor    Wel   9 2 0 7 4 46 56
29   Ege Karatosun    Wel   9 1 1 7 3 47 58
30   Farid Abbasov    Wel   9 1 0 8 2 48 57
Savva ZaikaAleksandr AleksejevOleksandr Koval
Klavs NorenbergsGabrielis DrotvinasGeorgii Agzhigitov
Emre HagemanJakub WencelBartosz Jurcewicz
Kris TaimreIlya AstafyeuIvar Smijers
Roland KreeftJoris MaslinskasAliaksandr Melchakou
Ivan PuzanovMatas SketerskasJoonas Salk
Huseyn TalibovVsevolods Mitrevics
 Ronde 9 
 do 06-08-2015  Emre Hageman  - Joris Maslinskas  2-0Partij
 Roland Kreeft  - Ahmed Demir Karakhan  2-0Partij
 Savva Zaika  - Kris Taimre  2-0
 Ivar Smijers  - Aleksandr Aleksejev  0-2
 Oleksandr Koval  - Gabrielis Drotvinas  2-0
 Klavs Norenbergs  - Georgii Agzhigitov  2-0
 Aliaksandr Melchakou  - Jakub Wencel (1900) 0-2
 Bartosz Jurcewicz  - Aaron Soo  2-0
 Ilya Astafyeu  - Huseyn Talibov  2-0
 Ivan Puzanov  - Rasmus Golubkov  2-0
 Vsevolods Mitrevics  - Rastsislau Lysiuk  1-1
 Mert Kaynar  - Matas Sketerskas  0-2
 Joonas Salk  - Tanel Moor  2-0
 Richard Icha  - Ege Karatosun  2-0
 Michal Wegrzyn  - Farid Abbasov  2-0