HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Hopes Boys Izmir 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Savva Zaika    Wel   9 6 3 0 15 77 92
2   Sukhba Boldbaatar    Wel   9 6 3 0 15 76 91
3   Bayarmanlai Bayarmagnai    Wel   9 5 2 2 12 80 95
4   Aleksei Bolshakov    Wel   9 5 2 2 12 75 90
  Jiayang Wang    Wel   9 4 4 1 12 75 90
6   Dobrynia Savinskiy    Wel   9 5 1 3 11 74 89
  Zerui Chen    Wel   9 4 3 2 11 74 89
8   Oleksandr Koval    Wel   9 4 3 2 11 68 80
9   Yuri Belyaev    Wel   9 2 6 1 10 76 91
10   Rastsislau Lysiuk  1900   Wel   9 4 2 3 10 67 79
11   Kris Taimre    Wel   9 4 2 3 10 63 75
12   Arsen Mihailov    Wel   9 4 1 4 9 69 81
13   Melvin Koullen  1900   Wel   9 2 5 2 9 68 83
  Andriy Bloha    Wel   9 2 5 2 9 68 83
15   Mikita Vasko  1900   Wel   9 4 1 4 9 64 76
16   Leonardas Gudynas    Wel   9 3 3 3 9 58 73
17   Priit Lokotar    Wel   9 4 1 4 9 56 67
18   Gerard Kramer    Wel   9 2 4 3 8 65 80
19   Yutong Wang    Wel   9 3 2 4 8 60 75
20   Roland Kreeft    Wel   9 3 2 4 8 56 67
21   Lkhagvatogtokh Batkhuyag    Wel   9 4 0 5 8 54 66
22   Matas Sketerskas    Wel   9 2 4 3 8 50 60
23   Unumunkh Khangal    Wel   9 3 1 5 7 57 66
24   Antoni Piotrowski    Wel   9 2 3 4 7 49 60
25   Huseyn Talibov    Wel   9 2 2 5 6 55 67
26   Joonas Salk    Wel   9 2 2 5 6 47 56
27   Yagiz Bodur    Wel   9 0 2 7 2 53 64
28   Bence Andicsku    Wel   9 0 1 8 1 52 63
Savva ZaikaSukhba BoldbaatarBayarmanlai Bayarmagnai
Aleksei BolshakovJiayang WangDobrynia Savinskiy
Zerui ChenOleksandr KovalYuri Belyaev
Rastsislau LysiukKris TaimreArsen Mihailov
Melvin KoullenAndriy BlohaMikita Vasko
Leonardas GudynasPriit LokotarGerard Kramer
Yutong WangRoland Kreeft
 Ronde 9 
 za 05-11-2016  Gerard Kramer  - Kris Taimre  0-2Partij
 Antoni Piotrowski  - Yagiz Bodur  1-1
 Joonas Salk  - Lkhagvatogtokh Batkhuyag  0-2
 Bence Andicsku  - Matas Sketerskas  0-2
 Roland Kreeft  - Huseyn Talibov  2-0
 Unumunkh Khangal  - Priit Lokotar  0-2
 Sukhba Boldbaatar  - Jiayang Wang  1-1
 Leonardas Gudynas  - Andriy Bloha  1-1
 Mikita Vasko (1900) - Oleksandr Koval  0-2
 Dobrynia Savinskiy  - Melvin Koullen (1900) 2-0
 Yutong Wang  - Zerui Chen  0-2
 Aleksei Bolshakov  - Rastsislau Lysiuk (1900) 2-0
 Arsen Mihailov  - Bayarmanlai Bayarmagnai  0-2
 Yuri Belyaev  - Savva Zaika  0-2