HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Wereldkampioenschap Vrouwen Tallinn 2017

    
    Link   

  Vrouwen

 Klassen: 
 Finale 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Zoja Golubeva  GMIF 2228  X.... 1.. 1.. 1 1 1.. 2 2 2....83501181
  Natalia Sadowska  GMIF 2216 .. X 1 1 1.. 1...... 2.. 2 1.. 283501176
3 Olga Baltazhy  GMIF 2189 .. 1 X 1.. 0 1.. 1 2...... 2.. 283411069
  Vitalia Doumesh  MIF 2144  1 1 1 X.... 1.... 1.... 2 1 2..82601074
  Aygul Idrisova  GMIF 2211 .. 1.... X 1 1 1 1.... 1.. 2.. 282601068
6 Darja Fedorovich  MIF 2143  1.. 2.. 1 X.. 0 1 1 1...... 2..8251974
  Heike Verheul  MIF 2115 .. 1 1 1 1.. X.. 1.. 1 2.... 1..8170976
  Elena Cesnokova  MFF 2154  1...... 1 2.. X.. 1 1 1.. 1.. 18170969
  Olga Fedorovich  GMIF 2211  1.. 1.. 1 1 1.. X.. 1 1...... 28170968
10 Julia Makarenkova  MIF 2157  1.. 0 1.. 1.. 1.. X 1 1.... 2..8161862
  Nyamjargal Munkhbaatar  GMIF 1987 .. 0...... 1 1 1 1 1 X.. 1.. 2..8161858
12 Ksenia Nakhova  GMIF 2102  0...... 1.. 0 1 1 1.. X 1.... 28152746
13 Odgerel Molomjamts  MIF 2012  0 0.. 0............ 1 1 X 1 1 28143628
14 Zane Magone  MFF 2018  0 1 0 1 0.... 1........ 1 X 1..8053540
15 Merilii Jalg   1912 ...... 0.. 0 1.... 0 0.. 1 1 X 18044422
16 Triinu Jalg   1906 .. 0 0.. 0.... 1 0.... 0 0.. 1 X8026213

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
ZojaNataliaOlga
VitaliaAygulDarja
HeikeElenaOlga
JuliaNyamjargalKsenia
OdgerelZaneMerilii
Triinu
 Ronde 8 
 zo 08-10-2017  Odgerel Molomjamts (2012) - Zane Magone (2018) 1-1Partij
 Natalia Sadowska (2216) - Heike Verheul (2115) 1-1Partij
 Olga Baltazhy (2189) - Olga Fedorovich (2211) 1-1Partij
 Vitalia Doumesh (2144) - Julia Makarenkova (2157) 1-1Partij
 Merilii Jalg (1912) - Darja Fedorovich (2143) 0-2Partij
 Nyamjargal Munkhbaatar (1987) - Elena Cesnokova (2154) 1-1Partij
 Triinu Jalg (1906) - Aygul Idrisova (2211) 0-2Partij
 Zoja Golubeva (2228) - Ksenia Nakhova (2102) 2-0Partij