HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2016/2017

    
    Link   

  1e klasse Zuid

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  DCL Lent 2  5710969101081336
2  DV VBI Huissen 2  7568878981320
3  DCG Groesbeek  576895111281130
4  Denk en Zet Culemborg  2665679128910
5  VTD Tiel  3447769789-2
6  CTD Arnhem 2  6436586787-6
7  Zwart-Wit 86 Malden  3575646986-6
8  OG Haalderen  2413366784-32
9  Zwart-Wit 86 Malden 2  2300553580-50

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 9
vr 24-02-2017     DCG Groesbeek  -   DV VBI Huissen 2  
7
-
5
 Gerrit Jacobs (1057) - Leen de Rooij (1188) 1-11
 Theo Schoofs (1119) - Jacob Reiffers (1041) 2-02
 Leo Eijkhout (1061) - Gerard Boogaars (1025) 1-15
 Tom Langen (997) - Jos Lamers (939) 1-13
 Gerrit Nillessen (870) - Harry Hendriksen (790) 1-14
 AndrĂ© Cillessen (896) - Jan Segeren (953) 1-16
   DCL Lent 2  -   Zwart-Wit 86 Malden  
9
-
3
 Gerold Kosman (1135) - John Peters (945) 1-14Partij
 Marco van Bronswijk (1214) - Piet Zegers (861) 2-02Partij
 Peter Visscher (987) - Ton Holla (728) 2-05Partij
 Lianne van Ampting-Janssen (1010) - Willy Janssen (752) 2-01Partij
 Peter Litjens (999) - Wil Janssen  1-13Partij
 Cor van Vuuren (871) - Ronny van de Vorst  1-16Partij
   Denk en Zet Culemborg  -   CTD Arnhem 2  
6
-
6
 Thijs Vreugdenhil (1091) - Wim van Dongen (878) 2-01Partij
 Krijn van Drie (1038) - Aroen Bholasingh (812) 0-25Partij
 Albert Middelkoop (922) - Ben Kuiphuis (879) 2-04Partij
 Henk Stoop (1089) - Sammy Brijobhokun (797) 1-13Partij
 Kumar Mangal (921) - Amriet Balradj (762) 0-26Partij
 Hend de Jager  - Nouri Brinkman  1-12Partij
do 16-03-2017     Zwart-Wit 86 Malden 2  -   VTD Tiel  
5
-
7
 Ben Scholten (793) - Ton van Adrichem (1252) 1-16
 Martin van der Velde (793) - Dick van Elst (923) 0-21
 Co Bank (752) - Aart van Alfen  1-15
 Ronny van de Vorst  - Piet de Boe (784) 1-14
 Piet Hermsen  - Dick Rutgers (785) 1-13
 Ton Holla (728) - Jef Mauritz (728) 1-12