HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WeA/BPuBs
1  DV VBI Huissen  81310131213141417151711 1972
2  Apeldoorn  12111411101281315141511 1950
3  Hijken DTC  791191111171415181511 1654
4  Van Stigt Thans  1069111210151114151611 1638
5  Denk en Zet Culemborg  791191311111015121311 1522
6  Witte van Moort  81098713131112141011 1210
7  Mo & Z Volendam  789109714131512011 118
8  Damlust Gouda  61235976121291211 8-34
9  SNA  67691097814111111 7-24
10  O2O  355658586141311 4-64
11  DES Lunteren  562586811961011 3-68
12  CEMA/De Vaste Zet  355471008971011 -2 0-64

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 21-02-2015     Mo & Z Volendam  -   DV VBI Huissen  
7
-
13
 Cor Westerveld (1194) - Geert van Aalten (1431) 0-24Partij
 Ramon Sakidin (1180) - Alexander Baliakin (1542) 0-25Partij
 Johan Wiering (1400) - Joost Hendriksen (1347) 1-16Partij
 Paul Sier (1326) - Gérard Jansen (1492) 1-110Partij
 Thomy Lucien Mbongo (1428) - Yuriy Lagoda (1409) 2-09Partij
 Ben Provoost (1455) - Pepijn van den Brink (1258) 1-13Partij
 Bhiem Ramdien (1372) - Maarten Linssen (1327) 1-12Partij
 Wieger Wesselink (1444) - Jos Stokkel (1403) 1-18Partij
 Sijmen Hansen (1046) - Guntis Valneris (1543) 0-21Partij
 Wouter Ludwig (1391) - Johan Krajenbrink (1510) 0-27Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Denk en Zet Culemborg  
7
-
13
 Jitse Slump (1246) - Uladzislau Valjuk (1223) 1-16Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1364) - Dik de Voogd (1407) 1-19Partij
 Olga Kamychleeva (1364) - Tjeerd Harmsma (1411) 1-14Partij
 Brion Koullen (1284) - Alexander Bulatov (1467) 0-23Partij
 niet opgekomen  - John van den Borst (1365) 0-21R
 Frans Goossens (779) - Björn Winkel (1208) 1-110Partij
 Pierre Lacroix (1278) - Pim Meurs (1517) 0-27Partij
 Martijn van Gortel (1242) - Thijs Vreugdenhil (1075) 2-08Partij
 William Buskens  - Evgeni Vatutin (1481) 0-25Partij
 Paul Nitsch (1403) - Sven Winkel (1463) 1-12Partij
   O2O  -   Hijken DTC  
5
-
15
 Roep Bhawanibhiek (1189) - Hans Jansen (1466) 0-28
 Peter van Heun (1293) - Wouter Sipma (1474) 2-09Partij
 Frank Pasman (1103) - Aleksej Domchev (1468) 1-110
 Rob Geurtsen (1311) - Wiebe van der Wijk (1384) 0-26Partij
 Johan Smits (1199) - Martin Dolfing (1523) 0-27Partij
 Krijn ter Braake (1351) - Jacob Okken (1396) 1-15Partij
 Pieter Hildering (1152) - Roel Boomstra (1544) 0-24Partij
 Johan Bastiaannet (1363) - Michiel Kroesbergen (1426) 1-13Partij
 Gerrit Tigchelaar (1124) - Auke Scholma (1463) 0-21
 Johan Capelle (1288) - Jan Ekke de Vries (1367) 0-22Partij
   Damlust Gouda  -   Van Stigt Thans  
5
-
15
 Erik Hoogendoorn (1273) - Rob Clerc (1511) 0-28Partij
 Teun van de Krol (1351) - Anatoli Gantvarg (1538) 1-16Partij
 Friso Fennema (1330) - Ron Heusdens (1493) 0-210Partij
 Peter van Eck (1243) - Anton van Berkel (1464) 0-23Partij
 Harry Clasquin (1219) - Frits Luteijn (1403) 0-25Partij
 Ruud Kloosterman (1234) - Martijn Rentmeester (1380) 1-17Partij
 Martijn van der Klis (1289) - Jeroen Kos (1350) 0-24Partij
 André Venema (1253) - Peter van der Stap (1325) 0-21Partij
 Martijn van IJzendoorn (1433) - Waldo Aliar (1261) 2-02Partij
 Erno Prosman (1560) - Edwin de Jager (1233) 1-19Partij
   SNA  -   Apeldoorn  
7
-
13
 Maarten van Leenen (912) - Alexey Chizhov (1553) 1-16Partij
 Ivo de Jong (1366) - Hendrik van der Zee (1420) 1-11Partij
 Erik van Kampen (1196) - Andrej Kalmakov (1479) 0-22Partij
 Alexander Shvartsman (1580) - Bas Messemaker (1388) 1-14Partij
 Dave Bleeker (1178) - Jasper Lemmen (1458) 1-18Partij
 Guido Verhagen (1221) - Kees Thijssen (1478) 1-19Partij
 Roy Coster (1051) - Hein Meijer (1400) 0-27Partij
 Mike Koopmanschap (1396) - Alexander Presman (1477) 0-210Partij
 Ritchie Wijnker (1156) - Michiel Kloosterziel (1391) 1-15Partij
 Mitchel Mensinga (1156) - Frerik Andriessen (1404) 1-13Partij
   DES Lunteren  -   Witte van Moort  
6
-
14
 Aldert van Eck (1220) - Casper Remeijer (1312) 1-17Partij
 Henk Klarenbeek (1418) - Bert Aalberts (1279) 1-18Partij
 Ronald van de Beek (1201) - Gil Salomé (1445) 1-14
 Arjen Timmer (1303) - Herman Hilberink (1274) 0-210
 Arno Bos (1086) - Gerbrand Hessing (1280) 0-29
 Harmjan Lammers (1245) - Tomasz Miksa (1292) 1-13
 René Alderliesten (1250) - Yuen Wong (1359) 1-12Partij
 Erwin van Hierden (1383) - Marino Barkel (1418) 1-11Partij
 Jaap van Hierden Jr. (1172) - Vadim Virny (1518) 0-26
 Henri van Hierden (1107) - Odin Mol (1444) 0-25Partij