HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hijken DTC  1110131212121716151312112166
2  DV VBI Huissen  911131012121215151814111962
3  Van Stigt Thans  10911111311812111511111724
4  Apeldoorn  779813131115131414111428
5  Denk en Zet Culemborg  8109121012148121115111422
6  SNA  887710812121111121111-8
7  WSDV  88978121281112121110-6
8  Witte van Moort  38129688121115121110-12
9  O2O  458512812891013117-32
10  Damlust Gouda  55978999111014115-28
11  CTD Arnhem  72569985101014114-50
12  TDV  86965888766110-66

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     Foto's
 Ronde 11
za 27-02-2016     Denk en Zet Culemborg  -   TDV  
15
-
5
 Tjeerd Harmsma (1417) - Thijs van den Broek (1306) 1-14Partij
 John van den Borst (1366) - Mehmet Yöney (1237) 1-18Partij
 Wouter Ludwig (1409) - Hein De Cokere (1300) 0-21Partij
 Pim Meurs (1521) - Martijn de Leeuw (1307) 2-07Partij
 Pieter Steijlen (1394) - Jimmy Depaepe (1202) 2-03Partij
 Thijs Vreugdenhil (1070) - Johan Coorevits (925) 2-09Partij
 Alexander Bulatov (1455) - Jasper Daems (1310) 2-010Partij
 Björn Winkel (1223) - Toine Vermeer (1189) 1-16Partij
 Dik de Voogd (1376) - Gerard Welling (871) 2-02Partij
 Sven Winkel (1425) - Sarah Rijgersberg (1143) 2-05Partij
   Hijken DTC  -   DV VBI Huissen  
11
-
9
 Ivan Trofimov (1467) - Fred de Koning (1334) 1-13Partij
 Jacob Okken (1384) - Yuriy Lagoda (1406) 1-17Partij
 Hans Jansen (1462) - Joost Hendriksen (1359) 1-15Partij
 Auke Scholma (1470) - Johan Krajenbrink (1505) 1-14Partij
 Henk Kalk (1243) - Dirk Joosten (1171) 1-19Partij
 Roel Boomstra (1552) - Maarten Linssen (1364) 2-08Partij
 Jan Mente Drent (1345) - Jos Stokkel (1410) 1-110Partij
 Jan Ekke de Vries (1363) - Geert van Aalten (1436) 1-12Partij
 Harm Wiersma (1495) - Gérard Jansen (1495) 1-16Partij
 Wiebe van der Wijk (1376) - Pepijn van den Brink (1272) 1-11Partij
   Van Stigt Thans  -   WSDV  
11
-
9
 Anatoli Gantvarg (1519) - Jannes Kromhout (1227) 1-19Partij
 Ron Heusdens (1478) - Johan Sterrenburg (1371) 1-16Partij
 Anton van Berkel (1441) - Jan Groenendijk (1492) 2-04Partij
 Martijn Rentmeester (1400) - Jesse van Beek (1284) 1-15Partij
 Frits Luteijn (1382) - Heike Verheul (1240) 0-28Partij
 Jitse Slump (1348) - Fred Ivens (1346) 1-13Partij
 Jeroen Kos (1334) - Marcel Monteba (1315) 1-110Partij
 Casper Remeijer (1323) - Matthias de Kruijf (1320) 1-17Partij
 Peter van der Stap (1308) - Rik Keurentjes (1422) 1-12Partij
 Waldo Aliar (1276) - Wieger Wesselink (1455) 2-01Partij
   Apeldoorn  -   O2O  
15
-
5
 Michiel Kloosterziel (1393) - Frank Pasman (1102) 2-07Partij
 Cees Groen (1016) - Frank Zwerver (861) 2-05Partij
 Cock van Leeuwen (1375) - Huub Kroes (949) 1-13Partij
 Gep Leeflang (1275) - Johan Bastiaannet (1356) 1-12Partij
 Hein Meijer (1456) - Johan Smits (1210) 2-04Partij
 Andrej Kalmakov (1506) - John Stins (1063) 2-01Partij
 Frerik Andriessen (1404) - Krijn ter Braake (1345) 1-110Partij
 Jasper Lemmen (1477) - Peter van Heun (1286) 2-06Partij
 Bas Messemaker (1410) - Pieter Hildering (1145) 1-18Partij
 Alexander Presman (1459) - Rob Geurtsen (1334) 1-19Partij
   Witte van Moort  -   Damlust Gouda  
11
-
9
 Yuen Wong (1352) - Peter van Eck (1233) 2-09Partij
 Jan van Dijk (1366) - Erno Prosman (1555) 0-23Partij
 Herman Hilberink (1268) - Ruud Kloosterman (1238) 2-01Partij
 Tomasz Miksa (1295) - Harry Clasquin (1183) 1-12Partij
 Gerbrand Hessing (1267) - Friso Fennema (1337) 0-27Partij
 Marino Barkel (1404) - Gerardo IJssel Jr. (1160) 2-010Partij
 Edwin Twiest (1346) - Martijn van der Klis (1288) 1-14Partij
 Gil Salomé (1439) - Teun van de Krol (1355) 1-16Partij
 Odin Mol (1457) - Ben Provoost (1431) 1-18Partij
 Bert Aalberts (1331) - Erik Hoogendoorn (1271) 1-15Partij
   CTD Arnhem  -   SNA  
9
-
11
 Peter Kort (1294) - Roy Coster (1075) 1-110Partij
 Hin Wong (1340) - Raymond Koopmanschap (1151) 1-19Partij
 Erik van de Weerdhof (1291) - Ivo de Jong (1368) 0-22Partij
 Leo Aliar (1236) - Mitchel Mensinga (1205) 2-04Partij
 Bart Terwel (1320) - Mike Koopmanschap (1383) 1-18Partij
 Rik Twilhaar (1327) - Dave Bleeker (1190) 1-15Partij
 Henk Grotenhuis ten Harkel (1280) - Steven Wijker (1374) 1-13Partij
 Michael Palmer (1269) - Guido Verhagen (1246) 0-21Partij
 Bhiem Ramdien (1363) - Johan Wiering (1399) 1-16Partij
 Gaetano Nahar (1301) - Thomy Lucien Mbongo (1437) 1-17Partij