HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DV VBI Huissen  11....121112151313151191846
2  Hijken DTC  912101414..16131515..91556
3  Van Stigt Thans  ..8101012..141613161291442
4  Apeldoorn  ..1010..101015..15121181226
5  WSDV  8610....51213101211910-6
6  Witte van Moort  96810..13..1114..12896
7  Denk en Zet Culemborg  8....101571013158109912
8  O2O  54658..109..111495-36
9  Damlust Gouda  774..79711....1284-32
10  DES Lunteren  75751065....11..83-48
11  SNA  55488..129..9..82-40
12  MTB Hoogeveen  9..89981068....81-26

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 8
za 07-01-2017     Van Stigt Thans  -   O2O  
14
-
6
 Jitse Slump (1358) - Johan Bastiaannet (1363) 1-14Partij
 Anton van Berkel (1437) - Roep Bhawanibhiek (1210) 1-18Partij
 Anatoli Gantvarg (1504) - Krijn ter Braake (1332) 2-01Partij
 Rob Clerc (1513) - Erik Brunsman (1258) 2-02Partij
 Ron Heusdens (1421) - Johan Capelle (1280) 2-07Partij
 Frits Luteijn (1408) - Rob Geurtsen (1339) 1-13Partij
 Jeroen Kos (1312) - Peter van Heun (1292) 1-16Partij
 Peter van der Stap (1317) - Marco de Koning (1206) 2-05Partij
 Casper Remeijer (1339) - Frank Pasman (1099) 1-19Partij
 Waldo Aliar (1287) - Johan Smits (1178) 1-110Partij
   Denk en Zet Culemborg  -   DV VBI Huissen  
8
-
12
 Henk Ruesink (1190) - Gérard Jansen (1504) 1-14Partij
 Dik de Voogd (1380) - Yuriy Lagoda (1414) 1-11Partij
 Alexander Bulatov (1441) - Guntis Valneris (1538) 0-27Partij
 Ed Kok (1162) - Joost Hendriksen (1356) 0-26Partij
 Uladzislau Valjuk (1352) - Pepijn van den Brink (1295) 1-12Partij
 Sven Winkel (1427) - Fred de Koning (1357) 2-09Partij
 Evgeni Vatutin (1494) - Jos Stokkel (1415) 2-010Partij
 Tjeerd Harmsma (1402) - Alexander Baliakin (1521) 1-18Partij
 John van den Borst (1366) - Johan Krajenbrink (1490) 0-25Partij
 Thijs Vreugdenhil (1091) - Geert van Aalten (1422) 0-23Partij
zo 08-01-2017     Hijken DTC  -   WSDV  
14
-
6
 Wouter Wolff (1339) - Ester van Muijen (1160) 1-110Partij
 Khaliun Eever (631) - Wieger Wesselink (1439) 0-23Partij
 Wouter Sipma (1514) - Matthias de Kruijf (1311) 2-05Partij
 Ivan Trofimov (1468) - Heike Verheul (1248) 2-09Partij
 Jacob Okken (1369) - Jesse van Beek (1295) 1-11Partij
 Roel Boomstra (1572) - Johan Sterrenburg (1388) 2-07Partij
 Auke Scholma (1459) - Marcel Monteba (1330) 2-02Partij
 Hans Jansen (1465) - Ákosh Kardos (834) 2-04Partij
 Henk Kalk (1251) - Fred Ivens (1345) 1-18Partij
 Jan Ekke de Vries (1375) - Rik Keurentjes (1404) 1-16Partij
za 14-01-2017     Witte van Moort  -   SNA  
-
 onbekend  - onbekend  -
 onbekend  - onbekend  -
 onbekend  - onbekend  -
 Gil Salomé (1436) - Ivo de Jong (1368) 1-12Partij
 Vadim Virny (1500) - Roy Coster (1102) 2-01Partij
 Herman Hilberink (1265) - Raymond Koopmanschap (1207) 0-23Partij
 onbekend  - onbekend  -
 onbekend  - onbekend  -
 onbekend  - onbekend  -
 onbekend  - onbekend  -
3-3
za 11-02-2017     DES Lunteren  -   MTB Hoogeveen  
-
   Apeldoorn  -   Damlust Gouda  
-