HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DV VBI Huissen  1110121112121315131115112150
2  Hijken DTC  912101410141316151215111860
3  Van Stigt Thans  108101210101614131216111642
4  Apeldoorn  810101010111215151112111628
5  Witte van Moort  9681013141111141213111522
6  Denk en Zet Culemborg  8101010715131015108111112
7  WSDV  861096513121011121110-16
8  Damlust Gouda  774897711121212118-28
9  O2O  546591089101411116-38
10  DES Lunteren  757565108101011115-52
11  MTB Hoogeveen  98898109861010113-30
12  SNA  5548712889910113-50

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 11
za 18-02-2017     Hijken DTC  -   MTB Hoogeveen  
12
-
8
 Hans Jansen (1465) - Klaas Hendrik Leijenaar (1375) 1-15Partij
 Jacob Okken (1369) - Zainal Palmans (1352) 1-14Partij
 Wouter Sipma (1514) - Maikel Palmans (1351) 2-010Partij
 Roel Boomstra (1572) - Natalia Sadowska (1348) 1-17Partij
 Jan Ekke de Vries (1375) - Michel Stempher (1338) 0-21Partij
 Harm Wiersma (1506) - Rick Hakvoort (1254) 1-12Partij
 Ivan Trofimov (1468) - Joël Palmans (1246) 2-08Partij
 Auke Scholma (1459) - Bé Eggens (1228) 2-03Partij
 Wouter Wolff (1339) - Nick Waterink (1211) 1-19Partij
 Aleksej Domchev (1455) - Maarten Wichgers (1223) 1-16Partij
   Denk en Zet Culemborg  -   Van Stigt Thans  
10
-
10
 Sven Winkel (1427) - Anatoli Gantvarg (1504) 1-12Partij
 Boudewijn Derkx (1455) - Anton van Berkel (1437) 1-110Partij
 Alexander Bulatov (1441) - Jitse Slump (1358) 1-11Partij
 John van den Borst (1366) - Raimonds Vipulis (1434) 1-17Partij
 Pim Meurs (1511) - Frits Luteijn (1408) 2-04Partij
 Björn Winkel (1219) - Rob Clerc (1513) 0-23Partij
 Tjeerd Harmsma (1402) - Ron Heusdens (1421) 1-16Partij
 Uladzislau Valjuk (1352) - Casper Remeijer (1339) 1-18Partij
 Pieter Steijlen (1404) - Jeroen Kos (1312) 1-15Partij
 Evgeni Vatutin (1494) - Peter van der Stap (1317) 1-19Partij
   DV VBI Huissen  -   Apeldoorn  
12
-
8
 Guntis Valneris (1538) - Allard van Tongeren (929) 2-01Partij
 Yuriy Lagoda (1414) - Gep Leeflang (1264) 1-18Partij
 Fred de Koning (1357) - Alexander Presman (1462) 1-17Partij
 Jos Stokkel (1415) - Jasper Lemmen (1493) 1-15Partij
 Alexander Baliakin (1521) - Michiel Kloosterziel (1388) 2-010Partij
 Pepijn van den Brink (1295) - Joost Hooijberg (1307) 1-16Partij
 Geert van Aalten (1422) - Frerik Andriessen (1418) 1-13Partij
 Gérard Jansen (1504) - Bas Messemaker (1414) 1-12Partij
 Johan Krajenbrink (1490) - Hendrik van der Zee (1403) 1-14Partij
 Joost Hendriksen (1356) - Hein Meijer (1450) 1-19Partij
   WSDV  -   Witte van Moort  
6
-
14
 Heike Verheul (1248) - Jan van Dijk (1375) 0-21Partij
 Jesse van Beek (1295) - Odin Mol (1442) 1-16
 Wieger Wesselink (1439) - Vadim Virny (1500) 1-14Partij
 Marcel Monteba (1330) - Niek Kloppenburg (1215) 1-19Partij
 Jan Groenendijk (1509) - Gerbrand Hessing (1252) 1-15Partij
 Fred Ivens (1345) - Marino Barkel (1405) 0-210Partij
 Ester van Muijen (1160) - Bert Aalberts (1345) 0-28Partij
 Matthias de Kruijf (1311) - Yuen Wong (1366) 0-22Partij
 Rik Keurentjes (1404) - Gil Salomé (1436) 1-13Partij
 Jannes Kromhout (1228) - Edwin Twiest (1347) 1-17
   O2O  -   DES Lunteren  
10
-
10
 Kees Thijssen (1445) - Mark Sanders (1216) 2-04Partij
 Johan Smits (1178) - Henk Klarenbeek (1400) 0-29Partij
 Paul Oudshoorn (1403) - Wim Lammers (1144) 2-03Partij
 Jean Marc Ndjofang (1509) - Harmjan Lammers (1283) 1-12Partij
 Peter van Heun (1292) - Arwin Lammers (1172) 2-06Partij
 Peter Hoogteijling (1350) - Ronald van de Beek (1205) 1-18Partij
 Rob Geurtsen (1339) - Arjen Timmer (1315) 0-27Partij
 Krijn ter Braake (1332) - Aldert van Eck (1237) 1-110Partij
 Alexander Getmanski (1521) - Erwin van Hierden (1365) 1-11Partij
 Johan Bastiaannet (1363) - Stijn Overeem (1199) 0-25Partij
   Damlust Gouda  -   SNA  
12
-
8
 Erik Hoogendoorn (1249) - Daan van Os (1097) 2-09
 Ruud Kloosterman (1234) - Vitalia Doumesh (1231) 1-13
 Ben Provoost (1453) - Alexander Shvartsman (1570) 0-22Partij
 Friso Fennema (1339) - Raymond Koopmanschap (1207) 2-08Partij
 Harry Clasquin (1194) - Ivo de Jong (1368) 1-14
 Erno Prosman (1552) - Roy Coster (1102) 2-07
 Martijn van IJzendoorn (1471) - Steven Wijker (1391) 1-16
 André Venema (1252) - Johan Wiering (1399) 1-110
 Richard Mooser (1368) - Mitchel Mensinga (1217) 1-11
 Henk van Klaveren (1256) - Mike Koopmanschap (1375) 1-15