HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DV VBI Huissen  ......11......13......248
2  Damlust Gouda  ........11..........12246
3  Hijken DTC  ..........1012........234
  WSDV  ..............10..12..234
5  Witte van Moort  9..............13....224
6  O2O  ..9..............11..220
  Apeldoorn  ....10..........10....220
  Van Stigt Thans  ....8..............12220
9  DES Lunteren  7....10..............21-6
  Denk en Zet Culemborg  ........7..10........21-6
11  SNA  ......8..9..........20-6
12  MTB Hoogeveen  ..8..........8......20-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 2
za 01-10-2016     Van Stigt Thans  -   MTB Hoogeveen  
12
-
8
 Rob Clerc (1513) - Michel Stempher (1338) 1-17Partij
 Anatoli Gantvarg (1504) - Rick Hakvoort (1254) 1-14Partij
 Ron Heusdens (1421) - Maarten Wichgers (1223) 2-06Partij
 Frits Luteijn (1408) - Klaas Hendrik Leijenaar (1375) 1-110Partij
 Anton van Berkel (1437) - Antoine Koster (1157) 2-01Partij
 Jitse Slump (1358) - Natalia Sadowska (1348) 2-03Partij
 Mor Seck (1382) - Maikel Palmans (1351) 1-19Partij
 Casper Remeijer (1339) - Joël Palmans (1246) 1-18Partij
 Peter van der Stap (1317) - Nick Waterink (1211) 0-22Partij
 Jeroen Kos (1312) - Zainal Palmans (1352) 1-15Partij
   Hijken DTC  -   Apeldoorn  
10
-
10
 Harm Wiersma (1506) - Jasper Lemmen (1493) 1-16Partij
 Hans Jansen (1465) - Alexander Presman (1462) 1-18Partij
 Jan Mente Drent (1340) - Hendrik van der Zee (1403) 0-29Partij
 Aleksej Domchev (1455) - Hein Meijer (1450) 0-24Partij
 Wouter Sipma (1514) - Bas Messemaker (1414) 1-110Partij
 Wouter Wolff (1339) - Frerik Andriessen (1418) 1-11Partij
 Roel Boomstra (1572) - Michiel Kloosterziel (1388) 2-05Partij
 Henk Kalk (1251) - Gep Leeflang (1264) 1-17Partij
 Auke Scholma (1459) - Cees Groen (1015) 2-03Partij
 Jan Ekke de Vries (1375) - Joost Hooijberg (1307) 1-12Partij
   Denk en Zet Culemborg  -   Witte van Moort  
7
-
13
 Sven Winkel (1427) - Bert Aalberts (1345) 0-28Partij
 Pim Meurs (1511) - Edwin Twiest (1347) 1-19Partij
 Boudewijn Derkx (1455) - Herman Hilberink (1265) 0-210Partij
 Uladzislau Valjuk (1352) - Jan van Dijk (1375) 2-07Partij
 Alexander Bulatov (1441) - Gerbrand Hessing (1252) 1-15Partij
 Björn Winkel (1219) - Odin Mol (1442) 0-26Partij
 Tjeerd Harmsma (1402) - Yuen Wong (1366) 1-13Partij
 John van den Borst (1366) - Vadim Virny (1500) 0-22Partij
 Pieter Steijlen (1404) - Gil Salomé (1436) 1-14Partij
 Evgeni Vatutin (1494) - Marino Barkel (1405) 1-11Partij
   DV VBI Huissen  -   DES Lunteren  
13
-
7
 Guntis Valneris (1538) - Aldert van Eck (1237) 1-18Partij
 Yuriy Lagoda (1414) - Harmjan Lammers (1283) 1-16Partij
 Jos Stokkel (1415) - Ronald van de Beek (1205) 2-01Partij
 Gérard Jansen (1504) - Erwin van Hierden (1365) 1-15Partij
 Pepijn van den Brink (1295) - Arwin Lammers (1172) 0-23Partij
 Geert van Aalten (1422) - Arno Bos (1098) 2-07Partij
 Fred de Koning (1357) - Stijn Overeem (1199) 2-09Partij
 Joost Hendriksen (1356) - Henk Klarenbeek (1400) 1-110Partij
 Alexander Baliakin (1521) - Mark Sanders (1216) 2-04Partij
 Johan Krajenbrink (1490) - Arjen Timmer (1315) 1-12Partij
   WSDV  -   SNA  
12
-
8
 Marcel Monteba (1330) - Vitalia Doumesh (1231) 1-18Partij
 Johan Sterrenburg (1388) - Roy Coster (1102) 2-07Partij
 Jesse van Beek (1295) - Alexander Shvartsman (1570) 0-24Partij
 Wieger Wesselink (1439) - Ivo de Jong (1368) 2-01Partij
 Jan Groenendijk (1509) - Guido Verhagen (1252) 2-03Partij
 Heike Verheul (1248) - Erik van Kampen (1189) 1-16Partij
 Ester van Muijen (1160) - Johan Wiering (1399) 1-15Partij
 Fred Ivens (1345) - Mitchel Mensinga (1217) 1-12Partij
 Matthias de Kruijf (1311) - Steven Wijker (1391) 1-110Partij
 Rik Keurentjes (1404) - Raymond Koopmanschap (1207) 1-19Partij
   O2O  -   Damlust Gouda  
9
-
11
 Erik Brunsman (1258) - Martijn van IJzendoorn (1471) 0-28Partij
 Frank Pasman (1099) - André Venema (1252) 1-13Partij
 Johan Bastiaannet (1363) - Ruud Kloosterman (1234) 1-12Partij
 Johan Smits (1178) - Harry Clasquin (1194) 2-010Partij
 Kees Thijssen (1445) - Erno Prosman (1552) 1-16Partij
 Krijn ter Braake (1332) - Richard Mooser (1368) 1-17Partij
 Paul Oudshoorn (1403) - Friso Fennema (1339) 1-11Partij
 Peter van Heun (1292) - Ben Provoost (1453) 1-19Partij
 Rob Geurtsen (1339) - Erik Hoogendoorn (1249) 1-14Partij
 Roep Bhawanibhiek (1210) - Peter van Eck (1218) 0-25Partij