HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DV VBI Huissen  ..............1113..153618
2  Hijken DTC  ..........101214......3512
3  WSDV  ......13........10..123510
4  O2O  ......9..........1411348
5  Damlust Gouda  ....711..........12..340
6  Denk en Zet Culemborg  ..........10..715....334
7  Apeldoorn  ..10......1010........330
  Van Stigt Thans  ..8........10....12..330
9  Witte van Moort  96......13..........32-4
10  DES Lunteren  7..10....5..........31-16
11  MTB Hoogeveen  ......68....8......30-16
  SNA  5..89..............30-16

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 3
za 15-10-2016     MTB Hoogeveen  -   O2O  
6
-
14
 Zainal Palmans (1352) - Frank Pasman (1099) 2-08Partij
 Klaas Hendrik Leijenaar (1375) - Johan Smits (1178) 1-17Partij
 Michel Stempher (1338) - Erik Brunsman (1258) 1-15Partij
 Maikel Palmans (1351) - Johan Capelle (1280) 1-13Partij
 Natalia Sadowska (1348) - Krijn ter Braake (1332) 1-11Partij
 Maarten Wichgers (1223) - Rob Geurtsen (1339) 0-26Partij
 Joël Palmans (1246) - Johan Bastiaannet (1363) 0-24Partij
 Rick Hakvoort (1254) - Paul Oudshoorn (1403) 0-22Partij
 Nick Waterink (1211) - Kees Thijssen (1445) 0-29Partij
 Antoine Koster (1157) - Alexander Getmanski (1521) 0-210Partij
   Damlust Gouda  -   WSDV  
7
-
13
 Henk van Klaveren (1256) - Johan Sterrenburg (1388) 0-21Partij
 Peter van Eck (1218) - Ester van Muijen (1160) 0-22Partij
 Friso Fennema (1339) - Matthias de Kruijf (1311) 1-11Partij
 Richard Mooser (1368) - Fred Ivens (1345) 1-13Partij
 Martijn van IJzendoorn (1471) - Jesse van Beek (1295) 2-09Partij
 Ben Provoost (1453) - Wieger Wesselink (1439) 1-17Partij
 Ruud Kloosterman (1234) - Marcel Monteba (1330) 1-16Partij
 Harry Clasquin (1194) - Heike Verheul (1248) 1-14Partij
 Gerardo IJssel Jr. (1143) - Rik Keurentjes (1404) 0-25Partij
 André Venema (1252) - Jan Groenendijk (1509) 0-28Partij
   SNA  -   DV VBI Huissen  
5
-
15
 Erik van Kampen (1189) - Joost Hendriksen (1356) 0-210Partij
 Steven Wijker (1391) - Johan Krajenbrink (1490) 1-13Partij
 Roy Coster (1102) - Jos Stokkel (1415) 0-29Partij
 Raymond Koopmanschap (1207) - Pepijn van den Brink (1295) 1-16Partij
 Mitchel Mensinga (1217) - Gérard Jansen (1504) 0-24Partij
 Ivo de Jong (1368) - Guntis Valneris (1538) 1-15Partij
 Jan Groeneweg (1144) - Yuriy Lagoda (1414) 0-21Partij
 Alexander Shvartsman (1570) - Geert van Aalten (1422) 2-08Partij
 Vitalia Doumesh (1231) - Alexander Baliakin (1521) 0-2Partij
 Mike Koopmanschap (1375) - Fred de Koning (1357) 0-27Partij
   DES Lunteren  -   Denk en Zet Culemborg  
5
-
15
 Aldert van Eck (1237) - Evgeni Vatutin (1494) 1-110Partij
 Arwin Lammers (1172) - Tjeerd Harmsma (1402) 0-29Partij
 Erwin van Hierden (1365) - Alexander Bulatov (1441) 0-27Partij
 Harmjan Lammers (1283) - Uladzislau Valjuk (1352) 0-23Partij
 Henk Klarenbeek (1400) - Pieter Steijlen (1404) 0-21Partij
 Jaap van Hierden Jr. (1180) - Dik de Voogd (1380) 0-28Partij
 Mark Sanders (1216) - Pim Meurs (1511) 1-16Partij
 Ronald van de Beek (1205) - Björn Winkel (1219) 1-15Partij
 Stijn Overeem (1199) - Sven Winkel (1427) 1-12Partij
 Wim Lammers (1144) - John van den Borst (1366) 1-14Partij
   Witte van Moort  -   Hijken DTC  
6
-
14
 Vadim Virny (1500) - Wouter Wolff (1339) 1-18Partij
 Jan van Dijk (1375) - Aleksej Domchev (1455) 1-11Partij
 Gil Salomé (1436) - Roel Boomstra (1572) 0-24Partij
 Herman Hilberink (1265) - Jan Ekke de Vries (1375) 0-22Partij
 Edwin Twiest (1347) - Auke Scholma (1459) 0-210Partij
 Bert Aalberts (1345) - Ivan Trofimov (1468) 1-16Partij
 Marino Barkel (1405) - Harm Wiersma (1506) 0-23Partij
 Gerbrand Hessing (1252) - Wouter Sipma (1514) 0-25Partij
 Yuen Wong (1366) - Jan Mente Drent (1340) 2-09Partij
 Odin Mol (1442) - Hans Jansen (1465) 1-17Partij
   Apeldoorn  -   Van Stigt Thans  
10
-
10
 Cees Groen (1015) - Raimonds Vipulis (1434) 0-25Partij
 Jasper Lemmen (1493) - Jitse Slump (1358) 1-18Partij
 Hein Meijer (1450) - Peter van der Stap (1317) 2-04Partij
 Hendrik van der Zee (1403) - Anatoli Gantvarg (1504) 1-13Partij
 Alexander Presman (1462) - Ron Heusdens (1421) 1-19Partij
 Bas Messemaker (1414) - Casper Remeijer (1339) 2-010Partij
 Frerik Andriessen (1418) - Rob Clerc (1513) 1-17Partij
 Joost Hooijberg (1307) - Frits Luteijn (1408) 1-11Partij
 Michiel Kloosterziel (1388) - Jeroen Kos (1312) 1-12Partij
 Gep Leeflang (1264) - Anton van Berkel (1437) 0-26Partij