HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DV VBI Huissen  ....12....1115131513..61238
2  Hijken DTC  ..12..10..14..131515..61138
3  Van Stigt Thans  ..8..10..12....1613126922
4  WSDV  8..........12131210116912
5  Apeldoorn  ..1010..1010......15116812
6  Denk en Zet Culemborg  ........1071013815..666
7  Witte van Moort  968..1013........1265-4
8  O2O  5....8..10..911..1465-6
9  Damlust Gouda  77..7..7..11....1264-18
10  SNA  5548..12..9......62-34
11  DES Lunteren  7571055..........61-42
12  MTB Hoogeveen  ....899..868....60-24

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 6
za 26-11-2016     Witte van Moort  -   MTB Hoogeveen  
12
-
8
 Gil Salomé (1436) - Michel Stempher (1338) 1-16Partij
 Bert Aalberts (1345) - Klaas Hendrik Leijenaar (1375) 1-14Partij
 Odin Mol (1442) - Zainal Palmans (1352) 2-010Partij
 Jan van Dijk (1375) - Natalia Sadowska (1348) 1-18Partij
 Marino Barkel (1405) - Joël Palmans (1246) 1-11Partij
 Gerbrand Hessing (1252) - Maarten Wichgers (1223) 2-09Partij
 Tomasz Miksa (1283) - Jan Bazuin (857) 1-17Partij
 Edwin Twiest (1347) - Nick Waterink (1211) 1-13Partij
 Vadim Virny (1500) - Rick Hakvoort (1254) 1-12Partij
 Herman Hilberink (1265) - Maikel Palmans (1351) 1-15Partij
   Apeldoorn  -   DES Lunteren  
15
-
5
 Frerik Andriessen (1418) - Henk Klarenbeek (1400) 2-08Partij
 Hein Meijer (1450) - Mark Sanders (1216) 2-07Partij
 Bas Messemaker (1414) - Stijn Overeem (1199) 2-05Partij
 Hendrik van der Zee (1403) - Harmjan Lammers (1283) 1-11Partij
 Jasper Lemmen (1493) - Ronald van de Beek (1205) 1-14Partij
 Alexander Presman (1462) - Erwin van Hierden (1365) 1-110Partij
 Michiel Kloosterziel (1388) - Arwin Lammers (1172) 2-09Partij
 Joost Hooijberg (1307) - Aldert van Eck (1237) 1-12Partij
 Andrej Kalmakov (1519) - Wim Lammers (1144) 2-06Partij
 Gep Leeflang (1264) - Arjen Timmer (1315) 1-13Partij
   Van Stigt Thans  -   SNA  
16
-
4
 Anatoli Gantvarg (1504) - Guido Verhagen (1252) 1-19Partij
 Jitse Slump (1358) - Ivo de Jong (1368) 2-01Partij
 Rob Clerc (1513) - Vitalia Doumesh (1231) 2-07Partij
 Frits Luteijn (1408) - Roy Coster (1102) 2-04Partij
 Ron Heusdens (1421) - Raymond Koopmanschap (1207) 2-010Partij
 Peter van der Stap (1317) - Alexander Shvartsman (1570) 0-26Partij
 Jeroen Kos (1312) - Ritchie Wijnker (1178) 2-03Partij
 Anton van Berkel (1437) - Mitchel Mensinga (1217) 2-08Partij
 Casper Remeijer (1339) - Steven Wijker (1391) 1-15Partij
 Raimonds Vipulis (1434) - Dave Bleeker (1193) 2-02Partij
   Hijken DTC  -   Damlust Gouda  
13
-
7
 Ivan Trofimov (1468) - Erno Prosman (1552) 1-19Partij
 Jacob Okken (1369) - Harry Clasquin (1194) 1-15Partij
 Aleksej Domchev (1455) - Martijn van IJzendoorn (1471) 1-18Partij
 Wouter Wolff (1339) - Ruud Kloosterman (1234) 2-010Partij
 Wouter Sipma (1514) - Friso Fennema (1339) 2-03Partij
 Roel Boomstra (1572) - André Venema (1252) 2-02Partij
 Henk Kalk (1251) - Peter van Eck (1218) 1-14Partij
 Auke Scholma (1459) - Peter Pippel (1012) 2-01Partij
 Hans Jansen (1465) - Erik Hoogendoorn (1249) 1-16Partij
 Jan Ekke de Vries (1375) - Ben Provoost (1453) 0-27Partij
   Denk en Zet Culemborg  -   O2O  
10
-
10
 Evgeni Vatutin (1494) - Krijn ter Braake (1332) 1-17Partij
 Alexander Bulatov (1441) - Alexander Getmanski (1521) 1-11Partij
 Pim Meurs (1511) - Jean Marc Ndjofang (1509) 2-09Partij
 Björn Winkel (1219) - Kees Thijssen (1445) 0-23Partij
 Sven Winkel (1427) - Peter van Heun (1292) 1-15Partij
 Uladzislau Valjuk (1352) - Roep Bhawanibhiek (1210) 1-18Partij
 Pieter Steijlen (1404) - Paul Oudshoorn (1403) 0-22Partij
 Boudewijn Derkx (1455) - Rob Geurtsen (1339) 1-16Partij
 Thijs Vreugdenhil (1091) - Johan Capelle (1280) 1-14Partij
 Tjeerd Harmsma (1402) - Johan Bastiaannet (1363) 2-010Partij
   DV VBI Huissen  -   WSDV  
12
-
8
 Jos Stokkel (1415) - Jannes Kromhout (1228) 2-07Partij
 Fred de Koning (1357) - Rik Keurentjes (1404) 0-26Partij
 Alexander Baliakin (1521) - Jan Groenendijk (1509) 1-11Partij
 Joost Hendriksen (1356) - Wieger Wesselink (1439) 1-110Partij
 Gérard Jansen (1504) - Marcel Monteba (1330) 2-04Partij
 Guntis Valneris (1538) - Fred Ivens (1345) 1-15Partij
 Yuriy Lagoda (1414) - Johan Sterrenburg (1388) 2-03Partij
 Geert van Aalten (1422) - Heike Verheul (1248) 1-19Partij
 Pepijn van den Brink (1295) - Jesse van Beek (1295) 1-12Partij
 Johan Krajenbrink (1490) - Matthias de Kruijf (1311) 1-18Partij