HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DV VBI Huissen  ......111212151315131181644
2  Hijken DTC  ..12101414..16131515..81558
3  Van Stigt Thans  ..81012....141616131281342
4  Apeldoorn  ..101010..10..1212151181220
5  Witte van Moort  96810..13....1314128910
6  WSDV  86......5121312101189-6
7  Denk en Zet Culemborg  8....107151013815..8812
8  O2O  546....810911..1485-26
9  Damlust Gouda  7748..7711....1284-34
10  SNA  554878129......82-44
11  DES Lunteren  75756105......1082-50
12  MTB Hoogeveen  9..8989..68..1081-26

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 8
za 07-01-2017     Van Stigt Thans  -   O2O  
14
-
6
 Jitse Slump (1358) - Johan Bastiaannet (1363) 1-14Partij
 Anton van Berkel (1437) - Roep Bhawanibhiek (1210) 1-18Partij
 Anatoli Gantvarg (1504) - Krijn ter Braake (1332) 2-01Partij
 Rob Clerc (1513) - Erik Brunsman (1258) 2-02Partij
 Ron Heusdens (1421) - Johan Capelle (1280) 2-07Partij
 Frits Luteijn (1408) - Rob Geurtsen (1339) 1-13Partij
 Jeroen Kos (1312) - Peter van Heun (1292) 1-16Partij
 Peter van der Stap (1317) - Marco de Koning (1206) 2-05Partij
 Casper Remeijer (1339) - Frank Pasman (1099) 1-19Partij
 Waldo Aliar (1287) - Johan Smits (1178) 1-110Partij
   Denk en Zet Culemborg  -   DV VBI Huissen  
8
-
12
 Henk Ruesink (1190) - Gérard Jansen (1504) 1-14Partij
 Dik de Voogd (1380) - Yuriy Lagoda (1414) 1-11Partij
 Alexander Bulatov (1441) - Guntis Valneris (1538) 0-27Partij
 Ed Kok (1162) - Joost Hendriksen (1356) 0-26Partij
 Uladzislau Valjuk (1352) - Pepijn van den Brink (1295) 1-12Partij
 Sven Winkel (1427) - Fred de Koning (1357) 2-09Partij
 Evgeni Vatutin (1494) - Jos Stokkel (1415) 2-010Partij
 Tjeerd Harmsma (1402) - Alexander Baliakin (1521) 1-18Partij
 John van den Borst (1366) - Johan Krajenbrink (1490) 0-25Partij
 Thijs Vreugdenhil (1091) - Geert van Aalten (1422) 0-23Partij
zo 08-01-2017     Hijken DTC  -   WSDV  
14
-
6
 Wouter Wolff (1339) - Ester van Muijen (1160) 1-110Partij
 Khaliun Eever (631) - Wieger Wesselink (1439) 0-23Partij
 Wouter Sipma (1514) - Matthias de Kruijf (1311) 2-05Partij
 Ivan Trofimov (1468) - Heike Verheul (1248) 2-09Partij
 Jacob Okken (1369) - Jesse van Beek (1295) 1-11Partij
 Roel Boomstra (1572) - Johan Sterrenburg (1388) 2-07Partij
 Auke Scholma (1459) - Marcel Monteba (1330) 2-02Partij
 Hans Jansen (1465) - Ákosh Kardos (834) 2-04Partij
 Henk Kalk (1251) - Fred Ivens (1345) 1-18Partij
 Jan Ekke de Vries (1375) - Rik Keurentjes (1404) 1-16Partij
za 14-01-2017     Witte van Moort  -   SNA  
13
-
7
 Yuen Wong (1366) - Steven Wijker (1391) 1-16Partij
 Gerbrand Hessing (1252) - Guido Verhagen (1252) 1-15Partij
 Marino Barkel (1405) - Mitchel Mensinga (1217) 2-04Partij
 Gil Salomé (1436) - Ivo de Jong (1368) 1-12Partij
 Vadim Virny (1500) - Roy Coster (1102) 2-01Partij
 Herman Hilberink (1265) - Raymond Koopmanschap (1207) 0-23Partij
 Edwin Twiest (1347) - Johan Wiering (1399) 1-110Partij
 Odin Mol (1442) - Pepijn Folgers (797) 2-08Partij
 Jan van Dijk (1375) - Daan van Os (1097) 2-09Partij
 Bert Aalberts (1345) - Vitalia Doumesh (1231) 1-17Partij
za 11-02-2017     DES Lunteren  -   MTB Hoogeveen  
10
-
10
 Jaap van Hierden Jr. (1180) - Maarten Wichgers (1223) 1-12Partij
 Stijn Overeem (1199) - Joël Palmans (1246) 2-010Partij
 Henk Klarenbeek (1400) - Nick Waterink (1211) 1-15Partij
 Harmjan Lammers (1283) - Natalia Sadowska (1348) 1-11Partij
 Aldert van Eck (1237) - Rick Hakvoort (1254) 0-23Partij
 Arwin Lammers (1172) - Maikel Palmans (1351) 1-14
 Mark Sanders (1216) - Klaas Hendrik Leijenaar (1375) 1-19Partij
 Arjen Timmer (1315) - Michel Stempher (1338) 1-16Partij
 Ronald van de Beek (1205) - Zainal Palmans (1352) 0-28Partij
 Erwin van Hierden (1365) - Antoine Koster (1157) 2-07Partij
   Apeldoorn  -   Damlust Gouda  
12
-
8
 Hein Meijer (1450) - Martijn van IJzendoorn (1471) 1-11Partij
 Bas Messemaker (1414) - Erno Prosman (1552) 1-12Partij
 Hendrik van der Zee (1403) - André Venema (1252) 1-17Partij
 Frerik Andriessen (1418) - Ben Provoost (1453) 1-15Partij
 Jasper Lemmen (1493) - Peter van Eck (1218) 1-19Partij
 Cees Groen (1015) - Ruud Kloosterman (1234) 0-23Partij
 Michiel Kloosterziel (1388) - Erik Hoogendoorn (1249) 2-08Partij
 Joost Hooijberg (1307) - Hans de Knikker (1120) 2-04Partij
 Alexander Presman (1462) - Friso Fennema (1339) 1-16Partij
 Gep Leeflang (1264) - Harry Clasquin (1194) 2-010Partij