HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DV VBI Huissen  ....................151210
2  Denk en Zet Culemborg  ..................14..128
3  Van Stigt Thans  ................13....126
4  Witte van Moort  ............11........122
  WSDV  ..........11..........122
  MTB Hoogeveen  ..............11......122
7  Damlust Gouda  ........9............10-2
  Hijken DTC  ......9..............10-2
  O2O  ..........9..........10-2
10  CTD Arnhem  ....7................10-6
11  RDC Rijnsburg  ..6..................10-8
12  Dammend Tilburg  5....................10-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 1
za 16-09-2017     O2O  -   MTB Hoogeveen  
9
-
11
 Johan Smits (1200) - Natalia Sadowska (1377) 0-27Partij
 Frank Pasman (1100) - Klaas Hendrik Leijenaar (1362) 0-28Partij
 Rob Geurtsen (1331) - Zainal Palmans (1361) 0-26Partij
 Krijn ter Braake (1325) - Macodou NDiaye (1492) 1-14Partij
 Peter van Heun (1294) - Joël Palmans (1240) 2-03Partij
 Roep Bhawanibhiek (1164) - Maikel Palmans (1349) 0-29Partij
 Johan Bastiaannet (1358) - Rick Hakvoort (1276) 1-11Partij
 Paul Oudshoorn (1408) - Maarten Wichgers (1222) 2-010Partij
 Kees Thijssen (1458) - Nick Waterink (1227) 2-02Partij
 Johan Capelle (1262) - Michel Stempher (1362) 1-15Partij
   WSDV  -   Damlust Gouda  
11
-
9
 Marcel Monteba (1330) - Martijn van IJzendoorn (1551) 0-22Partij
 Fred Ivens (1323) - Peter van Eck (1218) 2-01Partij
 Matthias de Kruijf (1329) - Teun van de Krol (1351) 1-18Partij
 Jan Groenendijk (1509) - Richard Mooser (1361) 2-03Partij
 Heike Verheul (1228) - Erik Hoogendoorn (1270) 1-14Partij
 Wieger Wesselink (1446) - Friso Fennema (1354) 1-110Partij
 Rik Keurentjes (1406) - André Venema (1251) 1-15Partij
 Johan Sterrenburg (1383) - Ben Provoost (1439) 1-19Partij
 Ester van Muijen (1169) - Erno Prosman (1539) 1-16Partij
 Jesse van Beek (1296) - Harry Clasquin (1219) 1-17Partij
   DV VBI Huissen  -   Dammend Tilburg  
15
-
5
 Alexander Baliakin (1527) - Toine Brouwers (1412) 1-110Partij
 Guntis Valneris (1506) - Yves Vandeberg (1211) 2-08Partij
 Fred de Koning (1356) - Jacco Sandee (1165) 2-05Partij
 Gérard Jansen (1502) - Mehmet Yöney (1226) 2-04Partij
 Joost Hendriksen (1344) - Frank Swagemakers (896) 2-01Partij
 Maarten Linssen (1334) - Toine Vermeer (1172) 1-12Partij
 Geert van Aalten (1397) - Thijs van den Broek (1322) 1-19Partij
 Johan Krajenbrink (1482) - Jasper Daems (1312) 1-16Partij
 Jasper Lemmen (1477) - Martijn de Leeuw (1315) 1-17Partij
 Jos Stokkel (1422) - Koos van Amerongen (1286) 2-03Partij
   Denk en Zet Culemborg  -   RDC Rijnsburg  
14
-
6
 Evgeni Vatutin (1481) - Arjen de Mooij (1350) 2-010Partij
 Bas Messemaker (1428) - Steven den Hollander (1274) 2-09Partij
 Alexander Bulatov (1438) - Wim Bremmer (1334) 1-16Partij
 Pieter Steijlen (1419) - Pieter Jan Rijken (1201) 2-04Partij
 Jean Marc Ndjofang (1476) - Richard Kromhout (1361) 1-11Partij
 Sven Winkel (1429) - Cor van Dusseldorp (1459) 1-13Partij
 Uladzislau Valjuk (1355) - Eric Hogewoning (1168) 1-17Partij
 Dik de Voogd (1383) - Arie Schoneveld (1057) 2-02Partij
 Pim Meurs (1516) - Thomas Wielaard (1291) 1-15Partij
 Tjeerd Harmsma (1411) - Richard Meijer (1293) 1-18Partij
   Hijken DTC  -   Witte van Moort  
9
-
11
 Aleksej Domchev (1467) - Odin Mol (1441) 1-12Partij
 Hendrik van der Zee (1415) - Gil Salomé (1425) 1-16Partij
 Wouter Wolff (1391) - Edwin Twiest (1337) 1-110Partij
 Jan Ekke de Vries (1377) - Marino Barkel (1425) 1-13Partij
 Roel Boomstra (1588) - Gerbrand Hessing (1278) 1-15Partij
 Auke Scholma (1469) - Yuen Wong (1374) 0-29Partij
 Wouter Sipma (1492) - Jan van Dijk (1372) 1-18Partij
 Jacob Okken (1366) - Bert Aalberts (1357) 0-27Partij
 Harm Wiersma (1505) - Vadim Virny (1501) 1-11Partij
 Hans Jansen (1458) - Herman Hilberink (1259) 2-04Partij
   Van Stigt Thans  -   CTD Arnhem  
13
-
7
 Hein Meijer (1459) - Erik van de Weerdhof (1268) 1-110Partij
 Ron Heusdens (1474) - Peter Kort (1267) 2-03Partij
 Anatoli Gantvarg (1503) - Henk Grotenhuis ten Harkel (1281) 1-14Partij
 Rob Clerc (1503) - Rik Twilhaar (1295) 1-15Partij
 Jitse Slump (1416) - Frerik Andriessen (1428) 1-17Partij
 Anton van Berkel (1412) - Bart Terwel (1342) 2-06Partij
 Frits Luteijn (1383) - Leo Aliar (1224) 2-09Partij
 Jeroen Kos (1342) - Niek Smeitink (1257) 1-12Partij
 Casper Remeijer (1356) - Michael Palmer (1275) 1-11Partij
 Peter van der Stap (1300) - Hin Wong (1358) 1-18Partij