HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Van Stigt Thans  ........1313......13164830
2  Denk en Zet Culemborg  ..............111213144820
3  DV VBI Huissen  ....10........111515..4722
4  WSDV  ....10......111112....478
5  Hijken DTC  ........9....15..13154624
6  Witte van Moort  7......111611........4610
7  CTD Arnhem  7........413......1244-8
8  MTB Hoogeveen  ......9..97..11....42-8
9  Damlust Gouda  ..9995............40-16
10  O2O  ..858......9......40-20
11  Dammend Tilburg  775..7............40-28
12  RDC Rijnsburg  46....5..8........40-34

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 4
za 11-11-2017     MTB Hoogeveen  -   Witte van Moort  
9
-
11
 Michel Stempher (1362) - Jan van Dijk (1372) 0-23Partij
 Maikel Palmans (1349) - Yuen Wong (1374) 1-18Partij
 Joël Palmans (1240) - Odin Mol (1441) 1-17Partij
 Zainal Palmans (1361) - Herman Hilberink (1259) 2-010Partij
 Alberto Waterink (820) - Gerbrand Hessing (1278) 1-19Partij
 Maarten Wichgers (1222) - Gil Salomé (1425) 1-16Partij
 Rick Hakvoort (1276) - Marino Barkel (1425) 1-12Partij
 Nick Waterink (1227) - Vadim Virny (1501) 0-25Partij
 Bé Eggens (1240) - Eddie Hilberink (1250) 1-11Partij
 Klaas Hendrik Leijenaar (1362) - Bert Aalberts (1357) 1-14Partij
   RDC Rijnsburg  -   CTD Arnhem  
8
-
12
 Steven den Hollander (1274) - Peter Kort (1267) 1-11Partij
 Pieter Jan Rijken (1201) - Thijs Gerritsen (1275) 0-26Partij
 Richard Meijer (1293) - Henk Grotenhuis ten Harkel (1281) 1-13Partij
 Wim Bremmer (1334) - Frerik Andriessen (1428) 1-19Partij
 Thomas Wielaard (1291) - Leo Aliar (1224) 2-02Partij
 Eric Hogewoning (1168) - Hin Wong (1358) 0-24Partij
 Richard Kromhout (1361) - Niek Smeitink (1257) 1-15Partij
 Cor van Dusseldorp (1459) - Rik Twilhaar (1295) 1-110Partij
 Arie Schoneveld (1057) - Bart Terwel (1342) 0-28Partij
 Arjen de Mooij (1350) - Erik van de Weerdhof (1268) 1-17Partij
   Dammend Tilburg  -   Van Stigt Thans  
7
-
13
 Kevin Machtelinck (1385) - Ron Heusdens (1474) 1-13Partij
 Hein De Cokere (1307) - Anton van Berkel (1412) 1-19Partij
 Mehmet Yöney (1226) - Thomy Lucien Mbongo (1466) 1-16Partij
 Yves Vandeberg (1211) - Frits Luteijn (1383) 1-17Partij
 Martijn de Leeuw (1315) - Hein Meijer (1459) 1-11Partij
 Thijs van den Broek (1322) - Rob Clerc (1503) 0-22Partij
 Jasper Daems (1312) - Anatoli Gantvarg (1503) 0-25Partij
 Toine Brouwers (1412) - Jitse Slump (1416) 1-14Partij
 Jimmy Depaepe (1208) - Jeroen Kos (1342) 0-28Partij
 Koos van Amerongen (1286) - Casper Remeijer (1356) 1-110Partij
   Damlust Gouda  -   Hijken DTC  
5
-
15
 Erik Hoogendoorn (1270) - Hans Jansen (1458) 0-22Partij
 Harry Clasquin (1219) - Auke Scholma (1469) 0-21Partij
 Alex Bitter (1128) - Hendrik van der Zee (1415) 0-210Partij
 Teun van de Krol (1351) - Wouter Wolff (1391) 0-24Partij
 Martijn van IJzendoorn (1551) - Wouter Sipma (1492) 1-15Partij
 Erno Prosman (1539) - Roel Boomstra (1588) 1-18Partij
 Henk van Klaveren (1238) - Jacob Okken (1366) 1-13Partij
 Ben Provoost (1439) - Harm Wiersma (1505) 1-19Partij
 Richard Mooser (1361) - Jan Ekke de Vries (1377) 1-16Partij
 Ruud Kloosterman (1219) - Aleksej Domchev (1467) 0-27Partij
   O2O  -   Denk en Zet Culemborg  
8
-
12
 Johan Bastiaannet (1358) - Evgeni Vatutin (1481) 1-11Partij
 Frank Pasman (1100) - Pim Meurs (1516) 1-15Partij
 Peter van Heun (1294) - Dik de Voogd (1383) 1-18Partij
 Johan Smits (1200) - Sven Winkel (1429) 1-19Partij
 Rob Geurtsen (1331) - Alexander Bulatov (1438) 1-12Partij
 Peter Hoogteijling (1340) - Jean Marc Ndjofang (1476) 0-210Partij
 Johan Capelle (1262) - John van den Borst (1349) 1-17Partij
 Roep Bhawanibhiek (1164) - Tjeerd Harmsma (1411) 1-13Partij
 Krijn ter Braake (1325) - Björn Winkel (1206) 1-14Partij
 Gerrit Tigchelaar (1085) - Uladzislau Valjuk (1355) 0-26Partij
   WSDV  -   DV VBI Huissen  
10
-
10
 Johan Sterrenburg (1383) - Fred de Koning (1356) 2-02Partij
 Rik Keurentjes (1406) - Maarten Linssen (1334) 1-15Partij
 Heike Verheul (1228) - Gérard Jansen (1502) 1-13Partij
 Ester van Muijen (1169) - Johan Krajenbrink (1482) 0-27Partij
 Wieger Wesselink (1446) - Alexander Baliakin (1527) 0-21Partij
 Fred Ivens (1323) - Jos Stokkel (1422) 1-18Partij
 Jesse van Beek (1296) - Guntis Valneris (1506) 1-110Partij
 Jan Groenendijk (1509) - Geert van Aalten (1397) 1-19Partij
 Marcel Monteba (1330) - Jasper Lemmen (1477) 1-16Partij
 Matthias de Kruijf (1329) - Joost Hendriksen (1344) 2-04Partij