HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Van Stigt Thans  ......13..13..1312..1651034
2  Denk en Zet Culemborg  ........11....1311121451022
3  DV VBI Huissen  ........10..11151115..5924
4  Hijken DTC  ......9......131516155836
5  Witte van Moort  7....11..1611......175824
6  WSDV  ..910......11..1112..576
7  CTD Arnhem  7......4..139....1254-10
8  MTB Hoogeveen  ....9..997....11..52-10
9  Dammend Tilburg  7757....11........52-26
10  Damlust Gouda  8995..9..........50-20
11  O2O  ..854..8..9......50-32
12  RDC Rijnsburg  46..53..8........50-48

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 5
za 25-11-2017     DV VBI Huissen  -   MTB Hoogeveen  
11
-
9
 Jasper Lemmen (1477) - Michel Stempher (1362) 1-14Partij
 Johan Krajenbrink (1482) - Antoine Koster (1149) 2-06Partij
 Joost Hendriksen (1344) - Klaas Hendrik Leijenaar (1362) 0-23Partij
 Geert van Aalten (1397) - Natalia Sadowska (1377) 1-12Partij
 Alexander Baliakin (1527) - Maarten Wichgers (1222) 2-05Partij
 Dirk Joosten (1248) - Nick Waterink (1227) 0-29Partij
 Jos Stokkel (1422) - Joël Palmans (1240) 1-110Partij
 Fred de Koning (1356) - Rick Hakvoort (1276) 1-18Partij
 Gérard Jansen (1502) - Zainal Palmans (1361) 1-17Partij
 Maarten Linssen (1334) - niet opgekomen  2-01R
   Denk en Zet Culemborg  -   WSDV  
11
-
9
 Pim Meurs (1516) - Matthias de Kruijf (1329) 2-04Partij
 Tjeerd Harmsma (1411) - Jan Groenendijk (1509) 0-25Partij
 Björn Winkel (1206) - Johan Sterrenburg (1383) 1-110Partij
 Uladzislau Valjuk (1355) - Marcel Monteba (1330) 1-16Partij
 Dik de Voogd (1383) - Jesse van Beek (1296) 1-17Partij
 Alexander Bulatov (1438) - Rik Keurentjes (1406) 1-11Partij
 Evgeni Vatutin (1481) - Heike Verheul (1228) 1-18Partij
 Bas Messemaker (1428) - Ester van Muijen (1169) 2-02Partij
 Henk Ruesink (1204) - Wieger Wesselink (1446) 0-29Partij
 John van den Borst (1349) - Fred Ivens (1323) 2-03Partij
   Hijken DTC  -   O2O  
16
-
4
 Jan Ekke de Vries (1377) - Roep Bhawanibhiek (1164) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (1467) - Krijn ter Braake (1325) 1-1Partij
 Harm Wiersma (1505) - Peter van Heun (1294) 2-0Partij
 Wouter Wolff (1391) - Erik Brunsman (1257) 2-0Partij
 Hendrik van der Zee (1415) - Johan Smits (1200) 1-1Partij
 Auke Scholma (1469) - Johan Bastiaannet (1358) 2-0Partij
 Wouter Sipma (1492) - Johan Capelle (1262) 1-1Partij
 Roel Boomstra (1588) - Rob Geurtsen (1331) 1-1Partij
 Jacob Okken (1366) - Frank Pasman (1100) 2-0Partij
 Hans Jansen (1458) - Frank Zwerver (861) 2-0Partij
   Van Stigt Thans  -   Damlust Gouda  
12
-
8
 Jitse Slump (1416) - Teun van de Krol (1351) 1-110Partij
 Rob Clerc (1503) - Martijn van IJzendoorn (1551) 1-18Partij
 Anton van Berkel (1412) - André Venema (1251) 1-12Partij
 Casper Remeijer (1356) - Ben Provoost (1439) 1-16Partij
 Anatoli Gantvarg (1503) - Alex Bitter (1128) 2-05Partij
 Hein Meijer (1459) - Erno Prosman (1539) 0-27Partij
 Jeroen Kos (1342) - Erik Hoogendoorn (1270) 1-11Partij
 Thomy Lucien Mbongo (1466) - Peter van Eck (1218) 2-03Partij
 Frits Luteijn (1383) - Harry Clasquin (1219) 2-04Partij
 Ron Heusdens (1474) - Friso Fennema (1354) 1-19Partij
   CTD Arnhem  -   Dammend Tilburg  
9
-
11
 Erik van de Weerdhof (1268) - Yves Vandeberg (1211) 1-13Partij
 Henk Grotenhuis ten Harkel (1281) - Thijs van den Broek (1322) 1-17Partij
 Bart Terwel (1342) - Toine Brouwers (1412) 1-18Partij
 Niek Smeitink (1257) - Mehmet Yöney (1226) 1-110Partij
 Thijs Gerritsen (1275) - Hein De Cokere (1307) 1-16Partij
 Frerik Andriessen (1428) - Jimmy Depaepe (1208) 1-14Partij
 Rik Twilhaar (1295) - Kevin Machtelinck (1385) 1-11Partij
 Michael Palmer (1275) - Toby Hage (1304) 1-12Partij
 Hin Wong (1358) - Jasper Daems (1312) 1-15Partij
 Leo Aliar (1224) - Martijn de Leeuw (1315) 0-29Partij
   Witte van Moort  -   RDC Rijnsburg  
17
-
3
 Bert Aalberts (1357) - Wim Bremmer (1334) 1-11Partij
 Odin Mol (1441) - Cor van Dusseldorp (1459) 1-17Partij
 Vadim Virny (1501) - Richard Meijer (1293) 2-06Partij
 Gerbrand Hessing (1278) - Eric Hogewoning (1168) 2-010Partij
 Gil Salomé (1425) - Arjen de Mooij (1350) 1-15Partij
 Edwin Twiest (1337) - Richard Kromhout (1361) 2-03Partij
 Herman Hilberink (1259) - Steven den Hollander (1274) 2-08Partij
 Marino Barkel (1425) - Pieter Jan Rijken (1201) 2-02Partij
 Jan van Dijk (1372) - Arie Schoneveld (1057) 2-04Partij
 Yuen Wong (1374) - Thomas Wielaard (1291) 2-09Partij