HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Van Stigt Thans  ..13....1213..1314121671446
2  Hijken DTC  ..9..1212....1316151571244
3  Witte van Moort  711......161112..111771230
4  Denk en Zet Culemborg  ......911..121312111471224
5  DV VBI Huissen  ..8..1110..11151511..71122
6  WSDV  88..910..11..1211..77-2
7  CTD Arnhem  7..4......1399111276-10
8  MTB Hoogeveen  ....98997..11..1274-10
9  Dammend Tilburg  77875..11......1174-28
10  O2O  64..858119......72-38
11  Damlust Gouda  8599999........70-24
12  RDC Rijnsburg  4536....889....70-54

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 7
za 16-12-2017     Denk en Zet Culemborg  -   MTB Hoogeveen  
12
-
8
 Tjeerd Harmsma (1411) - Antoine Koster (1149) 1-19Partij
 Dik de Voogd (1383) - Bé Eggens (1240) 1-15Partij
 Sven Winkel (1429) - Maarten Wichgers (1222) 1-18Partij
 Bas Messemaker (1428) - Nick Waterink (1227) 2-04Partij
 Uladzislau Valjuk (1355) - Rick Hakvoort (1276) 1-13Partij
 Pim Meurs (1516) - Joël Palmans (1240) 2-01Partij
 Björn Winkel (1206) - Zainal Palmans (1361) 1-12Partij
 John van den Borst (1349) - Maikel Palmans (1349) 1-16Partij
 Pieter Steijlen (1419) - Klaas Hendrik Leijenaar (1362) 2-010Partij
 Alexander Bulatov (1438) - Michel Stempher (1362) 0-27Partij
   Hijken DTC  -   DV VBI Huissen  
12
-
8
 Roel Boomstra (1588) - Alexander Baliakin (1527) 1-13Partij
 Hendrik van der Zee (1415) - Joost Hendriksen (1344) 1-12Partij
 Jacob Okken (1366) - Jasper Lemmen (1477) 2-06Partij
 Wouter Wolff (1391) - Fred de Koning (1356) 1-110Partij
 Aleksej Domchev (1467) - Geert van Aalten (1397) 1-11Partij
 Jan Ekke de Vries (1377) - Dirk Joosten (1248) 1-18Partij
 Auke Scholma (1469) - Johan Krajenbrink (1482) 1-14Partij
 Wouter Sipma (1492) - Maarten Linssen (1334) 1-17Partij
 Harm Wiersma (1505) - Jos Stokkel (1422) 2-05Partij
 Hans Jansen (1458) - Gérard Jansen (1502) 1-19Partij
   Van Stigt Thans  -   WSDV  
12
-
8
 Anatoli Gantvarg (1503) - Fred Ivens (1323) 2-01Partij
 Hein Meijer (1459) - Jesse van Beek (1296) 1-18Partij
 Rob Clerc (1503) - Ester van Muijen (1169) 2-09Partij
 Casper Remeijer (1356) - Wieger Wesselink (1446) 1-17Partij
 Frits Luteijn (1383) - Matthias de Kruijf (1329) 2-02Partij
 Raimonds Vipulis (1463) - Johan Sterrenburg (1383) 1-14Partij
 Ron Heusdens (1474) - Rik Keurentjes (1406) 1-15Partij
 Jeroen Kos (1342) - Marcel Monteba (1330) 1-110Partij
 Jitse Slump (1416) - Jan Groenendijk (1509) 1-13Partij
 Anton van Berkel (1412) - Heike Verheul (1228) 0-26Partij
   CTD Arnhem  -   O2O  
9
-
11
 Erik van de Weerdhof (1268) - Rob Geurtsen (1331) 1-17Partij
 Rik Twilhaar (1295) - Wiebo Drost (1250) 2-010Partij
 Thijs Gerritsen (1275) - Kees Thijssen (1458) 0-26Partij
 Frerik Andriessen (1428) - Erik Brunsman (1257) 1-14Partij
 Niek Smeitink (1257) - Herman Spanjer (1381) 1-11Partij
 Peter Kort (1267) - Johan Bastiaannet (1358) 0-25Partij
 Hin Wong (1358) - Jan Pieter Drost (1282) 1-18Partij
 Henk Grotenhuis ten Harkel (1281) - Johan Smits (1200) 1-19Partij
 Bart Terwel (1342) - Paul Oudshoorn (1408) 1-12Partij
 Michael Palmer (1275) - Roep Bhawanibhiek (1164) 1-13Partij
   Witte van Moort  -   Damlust Gouda  
11
-
9
 Vadim Virny (1501) - André Venema (1251) 1-15Partij
 Jan van Dijk (1372) - Teun van de Krol (1351) 2-06Partij
 Andrej Kalmakov (1517) - Peter van Eck (1218) 2-07Partij
 Bert Aalberts (1357) - Friso Fennema (1354) 1-13Partij
 Odin Mol (1441) - Harry Clasquin (1219) 1-19Partij
 Marino Barkel (1425) - Erno Prosman (1539) 1-110Partij
 Herman Hilberink (1259) - Richard Mooser (1361) 0-28Partij
 Gil Salomé (1425) - Martijn van IJzendoorn (1551) 1-14Partij
 Yuen Wong (1374) - Erik Hoogendoorn (1270) 2-01Partij
 Gerbrand Hessing (1278) - Ben Provoost (1439) 0-22Partij
   RDC Rijnsburg  -   Dammend Tilburg  
9
-
11
 Arjen de Mooij (1350) - Mehmet Yöney (1226) 1-17Partij
 Richard Meijer (1293) - Toine Brouwers (1412) 1-13Partij
 Arie Schoneveld (1057) - Jasper Daems (1312) 1-19Partij
 Cor van Dusseldorp (1459) - Yves Vandeberg (1211) 1-12Partij
 Richard Kromhout (1361) - Thijs van den Broek (1322) 1-14Partij
 Laura Andriessen (1035) - Jimmy Depaepe (1208) 1-18Partij
 Steven den Hollander (1274) - Koos van Amerongen (1286) 2-010Partij
 Marco de Leeuw (1067) - Martijn de Leeuw (1315) 1-15Partij
 Wim Bremmer (1334) - Kevin Machtelinck (1385) 0-21Partij
 Eric Hogewoning (1168) - Massinga Damien Aligna  0-26Partij