HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Huizum  ........89..2410
2  OG Drachten  ........6..10238
  DCH Heerenveen  ......10..6..238
4  Bolsward Workum Combinatie  ......5....7220
5  DC Dokkum  ....27......22-6
6  DamCombinatie Fryslân  46..........21-4
7  Emmeloord  3..6........21-6
8  Oerterp  ..2..5......20-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 2
ma 23-10-2017     DC Dokkum  -   Bolsward Workum Combinatie  
7
-
5
 Dirk Albert Zijlstra (1107) - Jan Mente Drent (1343) 0-25
 Alex Hoekstra (913) - Sjoerd Huitema (1304) 1-16
 Jetze Hoogterp (1051) - Durk de Vries (1050) 1-14
 Willem Nuveld (1080) - Lolke Huitema (1021) 1-12
 Sjoerd Bloem (952) - Douwe Kunst (1021) 2-01
 Minze Osinga (1010) - Heddy Andringa (862) 2-03
wo 25-10-2017     Oerterp  -   OG Drachten  
2
-
10
 Jan van Dijk (1372) - Gabriël Heerema (1391) 1-15Partij
 Sipke Doller (1198) - Wopke de Vries (1167) 0-26Partij
 Hendrik Veenstra (1206) - Jan Hoogterp (1236) 1-14Partij
 Fokke Heidsma (930) - Richard Koot (1167) 0-21Partij
 Ultsje Hosper (830) - Gerrit Klaseboer (1000) 0-22
 André de Jong (984) - Iskander Al Sarayfi (1092) 0-23Partij
do 26-10-2017     Huizum  -   DamCombinatie Fryslân  
8
-
4
 Jan Adema (1240) - Hans Zondervan (1187) 1-1Partij
 Rein van der Pal (1422) - Bastiaan Hollander (1315) 1-1
 Erwin Heslinga (1251) - Jan Algra (1325) 2-0Partij
 Anton Schotanus (1296) - Taeke Kooistra (1296) 1-1
 Piet Bouma (1188) - Douwe Edelenbos (1228) 1-1Partij
 Anne Piet Kooistra (1235) - Albert van Keimpema (869) 2-0
di 12-12-2017     DCH Heerenveen  -   Emmeloord  
6
-
6
 Waylon Poot (1216) - Arnold Scharft (1148) 1-14
 Peter Veltman (1203) - Alex Boxum (1159) 1-12
 Tjipke Smedinga (1208) - IJsbrand Haven (1222) 2-01Partij
 Henk Hosper (1125) - Cor Koene (1120) 1-13
 Oscar Veltman (1133) - Klaas Veldstra (1058) 1-16
 Anne Dekker (1046) - Jacob Post (1159) 0-25