HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Huizum  ..78......93612
2  DCH Heerenveen  ......8..1063512
3  OG Drachten  5..6..10....336
4  DamCombinatie Fryslân  4..6....8..330
5  Bolsward Workum Combinatie  ..4....75..32-4
6  Oerterp  ....2..5..732-8
7  DC Dokkum  ..2..47....32-10
8  Emmeloord  36......5..31-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 3
ma 13-11-2017     OG Drachten  -   Huizum  
5
-
7
 Wopke de Vries (1167) - Rein van der Pal (1422) 1-1Partij
 Henk Jonker (1074) - Anne Piet Kooistra (1235) 0-2
 Jan Hoogterp (1236) - Jan Adema (1240) 1-16
 Richard Koot (1167) - Anton Schotanus (1296) 2-0Partij
 Gerrit Klaseboer (1000) - Piet Bouma (1188) 0-2Partij
 Gabriël Heerema (1391) - Erwin Heslinga (1251) 1-1Partij
   Emmeloord  -   Oerterp  
5
-
7
 Alex Boxum (1159) - Harry Mennema (844) 2-01Partij
 Klaas Veldstra (1058) - Jan van Dijk (1372) 0-24Partij
 IJsbrand Haven (1222) - Hendrik Veenstra (1206) 1-13Partij
 Cor Koene (1120) - Gerben de Wit (1225) 0-22Partij
 Arnold Scharft (1148) - Ultsje Hosper (830) 2-05
 Arie Hoonstra (904) - Fokke Heidsma (930) 0-26Partij
do 16-11-2017     DamCombinatie Fryslân  -   DC Dokkum  
8
-
4
 Bastiaan Hollander (1315) - Piet Pieters (1024) 2-02Partij
 Gerlof Kolk (1385) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 2-03Partij
 Arnold Wiegersma (989) - Jetze Hoogterp (1051) 1-16Partij
 Taeke Kooistra (1296) - Bouwe Ringnalda (960) 1-15Partij
 Hans Zondervan (1187) - Willem Nuveld (1080) 2-01Partij
 Albert van Keimpema (869) - Binne Brouwer (1101) 0-24Partij
vr 17-11-2017     Bolsward Workum Combinatie  -   DCH Heerenveen  
4
-
8
 Jan Mente Drent (1343) - Waylon Poot (1216) 0-26
 Sjoerd Huitema (1304) - Tjipke Smedinga (1208) 1-11Partij
 Lolke Huitema (1021) - Oscar Veltman (1133) 0-23
 Danny Ruiter (1014) - Aize Plantinga (1071) 1-15
 Douwe Kunst (1021) - Sjouke Zijlstra (778) 2-04
 Auke Koopmans (911) - Marten Zijlstra (970) 0-22