HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  OG Drachten  91111......11101613..71122
2  EDC Enschede  11....91612......121761034
3  ADG  9..15......13111412..61028
4  Damcombinatie Fryslân 2  9..5131011........16678
5  Damkring Emmeloord  ..11..7..810....111267-2
6  Winschoten  ..4..10....71111..1267-10
7  Roden/Leek  ..8..912..1011....10660
8  Dokkum  9..7..101310..10....65-2
9  BDV Borne  10..9....99..1011..64-4
10  DCH Heerenveen 2  4..6....9..101014..64-14
11  MTB Hoogeveen 2  788..9......961272-22
12  Eye-t Webdesign  ..3..48810......861-38

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 6
za 09-12-2017     MTB Hoogeveen 2  -   EDC Enschede  
8
-
12
 Aike Smid (1023) - Jeroen Goudt (1298) 0-26Partij
 Wouter Sosef (963) - Juri Geisenblas (1177) 2-07Partij
 Alexander Slot (1063) - Igor Chartoriyski (1313) 0-21Partij
 Gert Bosker (1208) - Pascal Boenders (875) 2-02Partij
 Meint de Vries (988) - Han Borgman (1153) 1-110Partij
 Gerard Bruins (981) - Jonathan Wilbrink (1088) 0-28Partij
 Mathijs Sprakel (961) - Luit Haan (979) 2-09Partij
 Roland Kreeft (839) - Raphaël Zdoroviak (1190) 0-25Partij
 Renco Oostindjer (852) - Jon Schoo (930) 1-13Partij
 Nicole de Vries (965) - Gino Schirinzi (1159) 0-24Partij
   Damcombinatie Fryslân 2  -   Eye-t Webdesign  
16
-
4
 Nick de la Fonteyne (1110) - Paul Borreman (935) 2-02Partij
 Bert Oegema (1037) - Gerrit Eilander (925) 2-010Partij
 Durk de Vries (1050) - Harry Beekman (1083) 2-06Partij
 Bernard Post (1131) - Maikel van den Esker (1096) 2-08Partij
 Arnold Wiegersma (989) - Alie Beekman-van Duinen (1079) 1-19Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (1168) - Henk Mostert Jzn (839) 2-03Partij
 Piet Leijenaar (1091) - Albert Lusink (1096) 0-27Partij
 Danny Ruiter (1014) - Jaap Stegeman (831) 1-14Partij
 Kerst Hoekstra (1063) - Freek Jongerman (936) 2-05Partij
 Douwe Douma (951) - Henk Mostert Azn (1091) 2-01Partij
   Dokkum  -   Damkring Emmeloord  
10
-
10
 Linze Houwink (1150) - IJsbrand Haven (1222) 1-18
 Willem Nuveld (1080) - Menko van Dijk (1147) 1-11
 Jetze Hoogterp (1051) - Juriaan Romkes (1029) 2-07
 Arend Dijkstra (1006) - Jacob Post (1159) 1-19
 Bouwe Ringnalda (960) - Cor Koene (1120) 0-23
 Minze Osinga (1010) - Klaas Veldstra (1058) 1-110
 Henk Bosgraaf (1027) - Arnold Scharft (1148) 0-26
 Binne Brouwer (1101) - Bé Hensen (861) 2-04
 Sjoerd Bloem (952) - Jan Marten van der Reest (1202) 0-22
 Piet Pieters (1024) - Teunis Snoek (1050) 2-05
   BDV Borne  -   Roden/Leek  
9
-
11
 Michiel Hagreis (1054) - Eric van Sonderen (1268) 1-17Partij
 Leo Springer (1092) - Jaap Huizinga (1052) 1-11Partij
 Anton Jurg (1235) - Dennie van Dijk (1083) 0-22Partij
 Gertjan Kolsté (1219) - Bert Honderd (1032) 2-06Partij
 Ton Keijzer (1013) - Jouke de Haan (1040) 0-28Partij
 Nico Rosink (1183) - Rob Helwerda (1026) 1-19Partij
 Roelof-Jan de Haan (919) - Fokke Smid (973) 1-15Partij
 Johan Essink (1061) - Bert Begeman (1089) 1-13Partij
 Gerald Krol (813) - Roel de Vries (1137) 0-210Partij
 Jan Koerselman (963) - Jannes de Vries (945) 2-04Partij
   DCH Heerenveen 2  -   Winschoten  
9
-
11
 Johnny Modderman (1073) - Gerco Lubberink (1049) 1-14Partij
 Anne Dekker (1046) - Jan Aeilkema (973) 1-16Partij
 Jelte Veld (1060) - Katrinus Posthumus (1205) 1-17Partij
 Henk Hosper (1125) - Geert Lubberink (984) 1-19Partij
 Geert van der Molen (965) - Benny Dekens (1071) 0-21Partij
 Wim van der Molen (1072) - Henk Prak (1013) 1-13Partij
 Ulbe Koopman (1004) - Martin Viel (898) 0-210Partij
 Sipke Wagenaar (985) - Johan Mulder (916) 1-18Partij
 Martin Boersbroek (1000) - Jan Starke (838) 2-02Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (968) - Han Braakhuis (971) 1-15Partij
   ADG  -   OG Drachten  
9
-
11
 Gerrit de Bruijn (1215) - Wopke de Vries (1167) 0-24Partij
 Cees Strooper (1331) - Jan Hoogterp (1236) 2-07Partij
 Harry de Waard (1196) - Henk Jonker (1074) 1-19Partij
 Bryan Brank (1062) - Rudolf Smedinga (1187) 1-18Partij
 Wim Martin (1089) - Gabriël Heerema (1391) 0-210Partij
 Ton Bollebakker (1228) - Iskander Al Sarayfi (1092) 0-25Partij
 Nico Kruijswijk (1018) - Harmen Jonker (996) 2-03Partij
 Frits Stuger (990) - Richard Koot (1167) 0-22Partij
 Marcel Everloo (1071) - Jorrit Ensing  2-06Partij
 Jaco van Maanen  - Anne Veenstra (816) 1-11Partij