HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  ADG  ........11......1315..3618
  EDC Enschede  ......11..1216........3618
3  DCH Heerenveen 2  ........10......10..14348
4  Damkring Emmeloord  ..........8..12....11342
  OG Drachten  ..9............1111..342
6  BDV Borne  9..10..............11330
  Roden/Leek  ..8..12......10......330
8  Winschoten  ..4..........12..10..33-8
9  Eye-t Webdesign  ......8....108......31-8
  Dokkum  7..10..9............31-8
11  Damcombinatie Fryslân 2  5......9....10......31-12
12  MTB Hoogeveen 2  ....69..9..........30-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 3
za 28-10-2017     DCH Heerenveen 2  -   MTB Hoogeveen 2  
14
-
6
 Anne Dekker (1046) - Gerard Bruins (981) 2-01Partij
 Jelte Veld (1060) - Alexander Slot (1063) 1-14Partij
 Johnny Modderman (1073) - Gert Bosker (1208) 0-210Partij
 Wim van der Molen (1072) - Jan Bazuin (897) 2-03Partij
 Martin Boersbroek (1000) - Nicole de Vries (965) 2-07Partij
 Henk Hosper (1125) - Meint de Vries (988) 2-09Partij
 Ulbe Koopman (1004) - Wouter Sosef (963) 1-15Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (968) - Bé Brakels (871) 2-02Partij
 Geert van der Molen (965) - Aike Smid (1023) 1-16Partij
 Riekele Veldstra (987) - Mathijs Sprakel (961) 1-18Partij
   ADG  -   BDV Borne  
11
-
9
 Ton Bollebakker (1228) - Anton Jurg (1235) 0-24Partij
 Cees Strooper (1331) - Michiel Hagreis (1054) 2-08Partij
 Wim Martin (1089) - Gertjan Kolsté (1219) 0-25Partij
 Marcel Everloo (1071) - Nico Rosink (1183) 0-27Partij
 Nico Kruijswijk (1018) - Leo Springer (1092) 0-23Partij
 Gerrit de Bruijn (1215) - Jos Moorman (773) 2-09Partij
 Frits Stuger (990) - Fons ten Broeke  2-01Partij
 Bryan Brank (1062) - Roelof-Jan de Haan (919) 1-110Partij
 Harry de Waard (1196) - Jan Koerselman (963) 2-02Partij
 Jaco van Maanen  - Gerald Krol (813) 2-06Partij
   OG Drachten  -   Dokkum  
11
-
9
 Peter Boonstra (1180) - Jetze Hoogterp (1051) 1-1Partij
 Gabriël Heerema (1391) - Linze Houwink (1150) 2-0Partij
 Wopke de Vries (1167) - Alex Hoekstra (913) 2-0Partij
 Jeroen Cremers (1119) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 1-1Partij
 Richard Koot (1167) - Sjoerd Bloem (952) 1-1Partij
 Tjeerd Jaasma (837) - Bouwe Ringnalda (960) 0-2Partij
 Henk Jonker (1074) - Dirk Sinnema  1-1Partij
 Jorrit Ensing  - Piet Pieters (1024) 0-2Partij
 Harmen Jonker (996) - Willem Nuveld (1080) 2-0Partij
 Rudolf Smedinga (1187) - Binne Brouwer (1101) 1-1Partij
   Winschoten  -   Damcombinatie Fryslân 2  
10
-
10
 Geert Lubberink (984) - Nick de la Fonteyne (1110) 1-11Partij
 Katrinus Posthumus (1205) - Durk de Vries (1050) 2-02Partij
 Henk Prak (1013) - Bernard Post (1131) 1-18Partij
 Benny Dekens (1071) - Erwin Heslinga (1251) 1-19Partij
 Jan Aeilkema (973) - Arnold Wiegersma (989) 1-16Partij
 Gerco Lubberink (1049) - Munkhtuya Nasanbayar (1168) 2-05Partij
 Martin Viel (898) - Kerst Hoekstra (1063) 1-13Partij
 Han Braakhuis (971) - Piet Leijenaar (1091) 0-210Partij
 Johan Mulder (916) - Danny Ruiter (1014) 1-14Partij
 Ben Haan (997) - Bert Oegema (1037) 0-27Partij
   Roden/Leek  -   EDC Enschede  
8
-
12
 Dennie van Dijk (1083) - Raphaël Zdoroviak (1190) 1-11Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Paul van de Veen (1045) 1-19Partij
 Jouke de Haan (1040) - Igor Chartoriyski (1313) 0-27Partij
 Jaap Huizinga (1052) - Juri Geisenblas (1177) 0-24Partij
 Bert Honderd (1032) - Han Borgman (1153) 1-12Partij
 Jan Harm Alkema (1183) - Jeroen Goudt (1298) 1-13Partij
 Rob Helwerda (1026) - Marieke Altena (950) 1-18Partij
 Roel de Vries (1137) - Jan Hoven (910) 2-05Partij
 Fokke Smid (973) - Gino Schirinzi (1159) 0-26Partij
 Jannes de Vries (945) - Jonathan Wilbrink (1088) 1-110Partij
   Damkring Emmeloord  -   Eye-t Webdesign  
12
-
8
 Menko van Dijk (1147) - Albert Lusink (1096) 1-11Partij
 Arnold Scharft (1148) - Henk Mostert Azn (1091) 1-14Partij
 Alex Boxum (1159) - Henk van Renselaar (944) 2-07Partij
 Klaas Veldstra (1058) - Harry Beekman (1083) 2-09Partij
 IJsbrand Haven (1222) - Erik Bakker (1057) 1-12Partij
 Jan Marten van der Reest (1202) - Maikel van den Esker (1096) 1-110Partij
 Jacob Post (1159) - Gerard Blok (1063) 2-08Partij
 Arie Hoonstra (904) - Gerrit Eilander (925) 0-26Partij
 Cor Koene (1120) - Freek Jongerman (936) 1-15Partij
 Marthy van Houtert (1155) - Alie Beekman-van Duinen (1079) 1-13Partij