HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  ADG  ......15....13111412..51030
2  EDC Enschede  ..119..1612........175830
3  OG Drachten  ..9..11....111016....5714
4  Damkring Emmeloord  ..11..7..8......111256-2
5  Damcombinatie Fryslân 2  5..9131011..........55-4
6  Winschoten  ..4....10..711....1255-12
7  Roden/Leek  ..8..129..10......1054-2
  Dokkum  7..9....1310..10....54-2
  BDV Borne  9..10....9....1011..54-2
10  DCH Heerenveen 2  6..4........101014..54-12
11  MTB Hoogeveen 2  8....9........961252-12
12  Eye-t Webdesign  ..3..8..810......851-26

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 5
za 25-11-2017     ADG  -   MTB Hoogeveen 2  
12
-
8
 Cees Strooper (1331) - Gert Bosker (1208) 1-15Partij
 Ton Bollebakker (1228) - Alexander Slot (1063) 2-01Partij
 Gerrit de Bruijn (1215) - Wouter Sosef (963) 1-18Partij
 Bryan Brank (1062) - Nicole de Vries (965) 0-22Partij
 Wim Martin (1089) - Bé Brakels (871) 1-13Partij
 Harry de Waard (1196) - Mathijs Sprakel (961) 2-04Partij
 Frits Stuger (990) - Roland Kreeft (839) 1-17Partij
 Rutger Koetsier (1319) - Renco Oostindjer (852) 2-09Partij
 Hans Mulder (1106) - Aike Smid (1023) 1-16Partij
 Nico Kruijswijk (1018) - Gerard Bruins (981) 1-110Partij
   OG Drachten  -   DCH Heerenveen 2  
16
-
4
 Richard Koot (1167) - Wim van der Molen (1072) 1-13Partij
 Wopke de Vries (1167) - Marten Zijlstra (970) 2-05Partij
 Iskander Al Sarayfi (1092) - Martin Boersbroek (1000) 1-12Partij
 Gabriël Heerema (1391) - Iepie Poepjes-Koopman (968) 2-010Partij
 Peter Boonstra (1180) - Jelle Jongsma (945) 2-06Partij
 Jan Hoogterp (1236) - Sipke Wagenaar (985) 2-04Partij
 Rudolf Smedinga (1187) - Anne Dekker (1046) 1-18Partij
 Henk Jonker (1074) - Geert van der Molen (965) 1-17Partij
 Jeroen Cremers (1119) - Riekele Veldstra (987) 2-09Partij
 Anne Veenstra (816) - Klaas Mondria (883) 2-01Partij
   Winschoten  -   BDV Borne  
11
-
9
 Henk Prak (1013) - Gertjan Kolsté (1219) 0-29Partij
 Benny Dekens (1071) - Nico Rosink (1183) 1-110Partij
 Gerco Lubberink (1049) - Leo Springer (1092) 1-14Partij
 Katrinus Posthumus (1205) - Michiel Hagreis (1054) 1-12Partij
 Geert Lubberink (984) - Frank Eektimmerman (1141) 1-13Partij
 Martin Viel (898) - Matthijs van Hofwegen (1143) 1-18Partij
 Jan Aeilkema (973) - Jan Koerselman (963) 2-01Partij
 Johan Mulder (916) - Roelof-Jan de Haan (919) 1-15Partij
 Han Braakhuis (971) - Fons ten Broeke  2-07Partij
 Jan Starke (838) - Gerald Krol (813) 1-16Partij
   Roden/Leek  -   Dokkum  
10
-
10
 Fokke Smid (973) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 0-23Partij
 Dennie van Dijk (1083) - Jetze Hoogterp (1051) 1-11Partij
 Jaap Huizinga (1052) - Willem Nuveld (1080) 1-12Partij
 Rob Helwerda (1026) - Linze Houwink (1150) 0-26Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Bouwe Ringnalda (960) 2-05Partij
 Roel de Vries (1137) - Binne Brouwer (1101) 2-08Partij
 Jan Harm Alkema (1183) - Dirk Sinnema  2-010Partij
 Bert Honderd (1032) - Piet Pieters (1024) 0-24Partij
 Jouke de Haan (1040) - Arend Dijkstra (1006) 1-19Partij
 Bert Begeman (1089) - Henk Bosgraaf (1027) 1-17Partij
   Damkring Emmeloord  -   Damcombinatie Fryslân 2  
7
-
13
 Jan Marten van der Reest (1202) - Munkhtuya Nasanbayar (1168) 1-17Partij
 Jacob Post (1159) - Piet Leijenaar (1091) 1-110Partij
 Klaas Veldstra (1058) - Bert Oegema (1037) 0-29Partij
 IJsbrand Haven (1222) - Geoffrey de la Fonteyne (950) 2-05Partij
 Arie Hoonstra (904) - Nick de la Fonteyne (1110) 0-22Partij
 Teunis Snoek (1050) - Tjalling Oegema (1054) 2-06Partij
 Alex Boxum (1159) - Erwin Heslinga (1251) 1-14Partij
 Bart Jonker (989) - Hans Zondervan (1187) 0-21Partij
 Cor Koene (1120) - Piet Tuik (1192) 0-23Partij
 Marthy van Houtert (1155) - Bernard Post (1131) 0-28Partij
   Eye-t Webdesign  -   EDC Enschede  
3
-
17
 Maikel van den Esker (1096) - Han Borgman (1153) 1-16Partij
 Gerard Blok (1063) - Jeroen Goudt (1298) 0-22Partij
 Alie Beekman-van Duinen (1079) - Juri Geisenblas (1177) 0-29Partij
 Albert Lusink (1096) - Gino Schirinzi (1159) 0-23Partij
 Henk van Renselaar (944) - Raphaël Zdoroviak (1190) 0-24Partij
 Harry Beekman (1083) - Igor Chartoriyski (1313) 0-27Partij
 Gerrit Eilander (925) - Marieke Altena (950) 0-25Partij
 Freek Jongerman (936) - Jon Schoo (930) 0-28Partij
 Gertie van Renselaar (934) - Luit Haan (979) 0-210Partij
 Henk Mostert Azn (1091) - Jan Hoven (910) 2-01Partij