HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  ADG  ....................151210
2  Winschoten  ................12....124
  Roden/Leek  ..................12..124
4  EDC Enschede  ............11........122
  BDV Borne  ..............11......122
6  Dokkum  ..........10..........110
  DCH Heerenveen 2  ..........10..........110
8  OG Drachten  ......9..............10-2
  MTB Hoogeveen 2  ........9............10-2
10  Eye-t Webdesign  ..8..................10-4
  Damkring Emmeloord  ....8................10-4
12  Damcombinatie Fryslân 2  5....................10-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 1
za 16-09-2017     BDV Borne  -   MTB Hoogeveen 2  
11
-
9
 Nico Rosink (1183) - Gert Bosker (1208) 0-28Partij
 Gertjan Kolsté (1219) - Wouter Sosef (963) 2-02Partij
 Matthijs van Hofwegen (1143) - Alexander Slot (1063) 1-15Partij
 Frank Eektimmerman (1141) - Nicole de Vries (965) 2-07Partij
 Michiel Hagreis (1054) - Gerard Bruins (981) 0-29Partij
 Anton Jurg (1235) - Jan Bazuin (897) 2-01Partij
 Roelof-Jan de Haan (919) - Meint de Vries (988) 2-010Partij
 Jan Koerselman (963) - Renco Oostindjer (852) 0-24Partij
 Johan Essink (1061) - Mathijs Sprakel (961) 1-16Partij
 Leo Springer (1092) - Roland Kreeft (839) 1-13Partij
   DCH Heerenveen 2  -   Dokkum  
10
-
10
 Johnny Modderman (1073) - Sjoerd Bloem (952) 2-05Partij
 Wim van der Molen (1072) - Linze Houwink (1150) 0-26Partij
 Ulbe Koopman (1004) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 1-17Partij
 Jelte Veld (1060) - Jetze Hoogterp (1051) 1-14Partij
 Riekele Veldstra (987) - Arend Dijkstra (1006) 2-08Partij
 Anne Dekker (1046) - Bouwe Ringnalda (960) 0-29Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (968) - Willem Nuveld (1080) 2-01Partij
 Sipke Wagenaar (985) - Binne Brouwer (1101) 0-210Partij
 Geert van der Molen (965) - Henk Bosgraaf (1027) 1-12Partij
 Martin Boersbroek (1000) - Alex Hoekstra (913) 1-13Partij
   ADG  -   Damcombinatie Fryslân 2  
15
-
5
 Gerrit de Bruijn (1215) - Bernard Post (1131) 2-08Partij
 Ton Bollebakker (1228) - Bert Oegema (1037) 2-010Partij
 Harry de Waard (1196) - Nick de la Fonteyne (1110) 2-07Partij
 Cees Strooper (1331) - Hans Zondervan (1187) 2-02Partij
 Hans Mulder (1106) - Geoffrey de la Fonteyne (950) 1-15Partij
 Bryan Brank (1062) - Danny Ruiter (1014) 2-04Partij
 Wim Martin (1089) - Munkhtuya Nasanbayar (1168) 0-23Partij
 Marcel Everloo (1071) - Tjalling Oegema (1054) 1-16Partij
 Nico Kruijswijk (1018) - Arnold Wiegersma (989) 1-19Partij
 Frits Stuger (990) - niet opgekomen  2-01R
   OG Drachten  -   EDC Enschede  
9
-
11
 Gabriël Heerema (1391) - Raphaël Zdoroviak (1190) 2-09Partij
 Jan Hoogterp (1236) - Jeroen Goudt (1298) 1-14Partij
 Peter Boonstra (1180) - Pascal Boenders (875) 1-13Partij
 Richard Koot (1167) - Juri Geisenblas (1177) 0-27Partij
 Wopke de Vries (1167) - Igor Chartoriyski (1313) 0-25Partij
 Henk Jonker (1074) - Gino Schirinzi (1159) 1-110Partij
 Iskander Al Sarayfi (1092) - Han Borgman (1153) 2-06Partij
 Rudolf Smedinga (1187) - Jonathan Wilbrink (1088) 1-18Partij
 Jorrit Ensing  - Jan Hoven (910) 1-12Partij
 niet opgekomen  - Luit Haan (979) 0-21R
   Winschoten  -   Eye-t Webdesign  
12
-
8
 Geert Lubberink (984) - Erik Bakker (1057) 2-02Partij
 Katrinus Posthumus (1205) - Maikel van den Esker (1096) 2-05Partij
 Henk Prak (1013) - Albert Lusink (1096) 1-11Partij
 Benny Dekens (1071) - Gerard Blok (1063) 2-09Partij
 Gerco Lubberink (1049) - Alie Beekman-van Duinen (1079) 2-04Partij
 Han Braakhuis (971) - Harry Beekman (1083) 1-110Partij
 Jan Aeilkema (973) - Freek Jongerman (936) 1-17Partij
 Johan Mulder (916) - Henk van Renselaar (944) 0-28Partij
 Martin Viel (898) - Gerrit Eilander (925) 0-26Partij
 Jan Starke (838) - Henk Mostert Azn (1091) 1-13Partij
   Roden/Leek  -   Damkring Emmeloord  
12
-
8
 Dennie van Dijk (1083) - Cor Koene (1120) 2-01Partij
 Jaap Huizinga (1052) - Alex Boxum (1159) 1-18Partij
 Eric van Sonderen (1268) - Jan Snijder (965) 2-04Partij
 Bert Honderd (1032) - Bé Hensen (861) 2-010Partij
 Fokke Smid (973) - Klaas Veldstra (1058) 1-19Partij
 Jan Harm Alkema (1183) - IJsbrand Haven (1222) 1-17Partij
 Jouke de Haan (1040) - Marthy van Houtert (1155) 1-15Partij
 Rob Helwerda (1026) - Jacob Poortinga (1067) 0-23Partij
 Roel de Vries (1137) - Bart Jonker (989) 2-06Partij
 Jannes de Vries (945) - Menko van Dijk (1147) 0-22Partij