HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  ADG  ..9151212131117121411101852
2  EDC Enschede  ..1114912131016121117101750
3  OG Drachten  119118111110141316..101528
4  Damcombinatie Fryslân 2  569131111111014..16101312
  Damkring Emmeloord  81112781014..111312101312
6  Roden/Leek  889912101112..121010102
7  Dokkum  77991010..1371013107-10
8  BDV Borne  91010969..9111011107-12
9  Winschoten  34610..871181112107-40
10  MTB Hoogeveen 2  88769..13912612106-20
11  DCH Heerenveen 2  694..7810109149104-28
12  Eye-t Webdesign  93..4810798811103-46

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 10
za 03-02-2018     Dokkum  -   MTB Hoogeveen 2  
7
-
13
 Jetze Hoogterp (1051) - Aike Smid (1023) 1-19Partij
 Dirk Albert Zijlstra (1107) - Gerard Bruins (981) 1-14Partij
 Linze Houwink (1150) - Wouter Sosef (963) 1-13Partij
 Willem Nuveld (1080) - Nicole de Vries (965) 1-11Partij
 Henk Bosgraaf (1027) - Gert Bosker (1208) 1-110Partij
 Minze Osinga (1010) - Mathijs Sprakel (961) 1-16Partij
 Bouwe Ringnalda (960) - Alexander Slot (1063) 0-28Partij
 Dirk Sinnema  - Renco Oostindjer (852) 1-15Partij
 Binne Brouwer (1101) - Meint de Vries (988) 0-27Partij
 Piet Pieters (1024) - Roland Kreeft (839) 0-22Partij
   BDV Borne  -   Damcombinatie Fryslân 2  
9
-
11
 Leo Springer (1092) - Nick de la Fonteyne (1110) 0-210Partij
 Anton Jurg (1235) - niet opgekomen  2-01R
 Matthijs van Hofwegen (1143) - Kerst Hoekstra (1063) 2-09Partij
 Gertjan Kolsté (1219) - Danny Ruiter (1014) 2-05Partij
 Michiel Hagreis (1054) - Bernard Post (1131) 1-12Partij
 Nico Rosink (1183) - Erwin Heslinga (1251) 1-18Partij
 Jan Koerselman (963) - Hans Zondervan (1187) 1-13Partij
 Ton Keijzer (1013) - Arnold Wiegersma (989) 0-26Partij
 Roelof-Jan de Haan (919) - Munkhtuya Nasanbayar (1168) 0-24Partij
 Gerald Krol (813) - Bert Oegema (1037) 0-27Partij
   ADG  -   Eye-t Webdesign  
11
-
9
 Harry de Waard (1196) - Alie Beekman-van Duinen (1079) 1-19Partij
 Gerrit de Bruijn (1215) - Henk van Renselaar (944) 1-15Partij
 Ton Bollebakker (1228) - Gerrit Eilander (925) 2-01Partij
 Bryan Brank (1062) - Harry Beekman (1083) 0-210Partij
 Cees Strooper (1331) - Freek Jongerman (936) 2-07Partij
 Wim Martin (1089) - Niek Regterschot (699) 1-16Partij
 Nico Kruijswijk (1018) - Henk Mostert Jzn (839) 2-03Partij
 Edwin Feddema  - Albert Lusink (1096) 0-22Partij
 Marcel Everloo (1071) - Maikel van den Esker (1096) 0-28Partij
 Frits Stuger (990) - Albert Borreman (794) 2-04Partij
   OG Drachten  -   Damkring Emmeloord  
8
-
12
 Richard Koot (1167) - IJsbrand Haven (1222) 2-06Partij
 Wopke de Vries (1167) - Teunis Snoek (1050) 1-19Partij
 Iskander Al Sarayfi (1092) - Jacob Post (1159) 0-21Partij
 Rudolf Smedinga (1187) - Alex Boxum (1159) 1-14Partij
 Henk Jonker (1074) - Marthy van Houtert (1155) 1-17Partij
 Gabriël Heerema (1391) - Menko van Dijk (1147) 1-110Partij
 Anne Veenstra (816) - Arnold Scharft (1148) 0-23Partij
 Peter Boonstra (1180) - Cor Koene (1120) 0-25Partij
 Jan Hoogterp (1236) - Jacob Poortinga (1067) 1-12Partij
 Jorrit Ensing  - Klaas Veldstra (1058) 1-18Partij
   Winschoten  -   Roden/Leek  
8
-
12
 Geert Lubberink (984) - Eric van Sonderen (1268) 0-26Partij
 Han Braakhuis (971) - Rob Helwerda (1026) 1-13Partij
 Jan Aeilkema (973) - Dennie van Dijk (1083) 1-12Partij
 Gerco Lubberink (1049) - Jouke de Haan (1040) 2-09Partij
 Johan Tuenter  - Bert Honderd (1032) 0-24Partij
 Benny Dekens (1071) - Jan Harm Alkema (1183) 0-27Partij
 Ben Haan (997) - Bert Begeman (1089) 1-15Partij
 Johan Mulder (916) - Roel de Vries (1137) 1-18Partij
 Henk Prak (1013) - Fokke Smid (973) 1-11Partij
 Jan Starke (838) - Jaap Huizinga (1052) 1-110Partij
   DCH Heerenveen 2  -   EDC Enschede  
9
-
11
 Martin Boersbroek (1000) - Jonathan Wilbrink (1088) 1-110Partij
 Wim van der Molen (1072) - Igor Chartoriyski (1313) 0-21Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (968) - Marieke Altena (950) 2-03Partij
 Henk Hosper (1125) - Mattijs Meulenbeld (1145) 1-17Partij
 Geert van der Molen (965) - Jeroen Goudt (1298) 0-22Partij
 Johnny Modderman (1073) - Luit Haan (979) 1-18Partij
 Ulbe Koopman (1004) - Raphaël Zdoroviak (1190) 0-29Partij
 Jelte Veld (1060) - Juri Geisenblas (1177) 2-06Partij
 Anne Dekker (1046) - Han Borgman (1153) 1-14Partij
 Riekele Veldstra (987) - Gino Schirinzi (1159) 1-15Partij