HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  EDC Enschede  111191412131016121117111952
2  ADG  99121512131117121411111850
3  OG Drachten  91181111111014131617111742
4  Damkring Emmeloord  1181278101415111312111522
5  Damcombinatie Fryslân 2  6591311111110141016111412
6  Roden/Leek  88912910111213121011128
7  Dokkum  779109101613710131192
8  BDV Borne  1091069949111011117-24
9  Winschoten  436510871181112117-50
10  MTB Hoogeveen 2  88796713912612116-26
11  DCH Heerenveen 2  964710810109149115-28
12  Eye-t Webdesign  3938410798811113-60

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 11
za 17-02-2018     MTB Hoogeveen 2  -   Roden/Leek  
7
-
13
 Alexander Slot (1063) - Jaap Huizinga (1052) 1-17Partij
 Wouter Sosef (963) - Jouke de Haan (1040) 1-18Partij
 Gert Bosker (1208) - Dennie van Dijk (1083) 1-11Partij
 Aike Smid (1023) - Eric van Sonderen (1268) 0-24Partij
 Mathijs Sprakel (961) - Rob Helwerda (1026) 0-25Partij
 Nicole de Vries (965) - Bert Honderd (1032) 2-010Partij
 Renco Oostindjer (852) - Bert Begeman (1089) 0-22Partij
 Roland Kreeft (839) - Jannes de Vries (945) 0-23Partij
 Meint de Vries (988) - Roel de Vries (1137) 1-16Partij
 Gerard Bruins (981) - Jan Harm Alkema (1183) 1-19Partij
   Damkring Emmeloord  -   Winschoten  
15
-
5
 IJsbrand Haven (1222) - Gerco Lubberink (1049) 2-08Partij
 Jan Marten van der Reest (1202) - Geert Lubberink (984) 2-09Partij
 Jacob Post (1159) - Katrinus Posthumus (1205) 2-02Partij
 Marthy van Houtert (1155) - Jan Aeilkema (973) 1-13Partij
 Alex Boxum (1159) - Benny Dekens (1071) 2-010Partij
 Arnold Scharft (1148) - Ben Haan (997) 1-15Partij
 Jacob Poortinga (1067) - Han Braakhuis (971) 1-17Partij
 Klaas Veldstra (1058) - Johan Mulder (916) 2-06Partij
 Jan Snijder (965) - Jan Starke (838) 1-14Partij
 Bart Jonker (989) - Johan Tuenter  1-11Partij
   Eye-t Webdesign  -   OG Drachten  
3
-
17
 Henk van Renselaar (944) - Gabriël Heerema (1391) 0-23Partij
 Gerrit Eilander (925) - Richard Koot (1167) 0-25Partij
 Henk Mostert Azn (1091) - Rudolf Smedinga (1187) 0-26Partij
 Harry Beekman (1083) - Harmen Jonker (996) 0-29Partij
 Niek Regterschot (699) - Henk Jonker (1074) 0-28Partij
 Freek Jongerman (936) - Peter Boonstra (1180) 0-24Partij
 Maikel van den Esker (1096) - Wopke de Vries (1167) 1-110Partij
 Erik Bakker (1057) - Iskander Al Sarayfi (1092) 1-17Partij
 Albert Lusink (1096) - Jan Hoogterp (1236) 0-21Partij
 Gertie van Renselaar (934) - Anne Veenstra (816) 1-12Partij
   EDC Enschede  -   ADG  
11
-
9
 Igor Chartoriyski (1313) - Cees Strooper (1331) 2-05Partij
 Jonathan Wilbrink (1088) - Gerrit de Bruijn (1215) 1-17Partij
 Gerhard Kleinsman  - Ton Bollebakker (1228) 0-23Partij
 Han Borgman (1153) - Nico Kruijswijk (1018) 1-12Partij
 Jeroen Goudt (1298) - Wim Martin (1089) 2-04Partij
 Marieke Altena (950) - Hans Mulder (1106) 1-18Partij
 Gino Schirinzi (1159) - Marcel Everloo (1071) 0-29Partij
 Raphaël Zdoroviak (1190) - Harry de Waard (1196) 1-11Partij
 Juri Geisenblas (1177) - Bryan Brank (1062) 2-010Partij
 Mattijs Meulenbeld (1145) - Frits Stuger (990) 1-16Partij
   Damcombinatie Fryslân 2  -   DCH Heerenveen 2  
10
-
10
 Erwin Heslinga (1251) - Iepie Poepjes-Koopman (968) 2-05Partij
 Piet Tuik (1192) - Martin Boersbroek (1000) 1-18Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (1168) - Wim van der Molen (1072) 1-13Partij
 Bernard Post (1131) - Marten Zijlstra (970) 1-19Partij
 Nick de la Fonteyne (1110) - Anne Dekker (1046) 1-16Partij
 Kerst Hoekstra (1063) - Riekele Veldstra (987) 1-12Partij
 Bert Oegema (1037) - Rinus Veenstra (1151) 1-110Partij
 Durk de Vries (1050) - Geert van der Molen (965) 2-01Partij
 Arnold Wiegersma (989) - Ulbe Koopman (1004) 0-27Partij
 Danny Ruiter (1014) - Pieter de Vries (889) 0-24Partij
   Dokkum  -   BDV Borne  
16
-
4
 Dirk Albert Zijlstra (1107) - Gertjan Kolsté (1219) 1-14Partij
 Henk Bosgraaf (1027) - Michiel Hagreis (1054) 2-08Partij
 Arend Dijkstra (1006) - Jan Bosch (1028) 2-02R
 Linze Houwink (1150) - Peter van Esch (872) 2-01R
 Jetze Hoogterp (1051) - Nico Rosink (1183) 2-010Partij
 Dirk Sinnema  - Frank Eektimmerman (1141) 2-09Partij
 Binne Brouwer (1101) - Gerald Krol (813) 2-07Partij
 Piet Pieters (1024) - Fons ten Broeke  2-03Partij
 Bouwe Ringnalda (960) - Jan Koerselman (963) 1-15Partij
 Minze Osinga (1010) - Roelof-Jan de Haan (919) 0-26Partij