HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  ADG  ................13..152416
2  EDC Enschede  ......11....16........2414
3  Roden/Leek  ..........12..10......234
4  BDV Borne  ........10........11..232
5  OG Drachten  ..9................11220
  DCH Heerenveen 2  ......10........10....220
7  Damkring Emmeloord  ....8............11..22-2
8  Winschoten  ..4..........12......22-8
9  Eye-t Webdesign  ....10........8......21-4
10  Dokkum  7........10..........21-6
11  MTB Hoogeveen 2  ......9....9........20-4
12  Damcombinatie Fryslân 2  5......9............20-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 2
za 30-09-2017     MTB Hoogeveen 2  -   Damkring Emmeloord  
9
-
11
 Gerard Bruins (981) - Menko van Dijk (1147) 1-19Partij
 Aike Smid (1023) - Alex Boxum (1159) 1-16Partij
 Alexander Slot (1063) - Cor Koene (1120) 1-12Partij
 Bé Eggens (1240) - IJsbrand Haven (1222) 1-13Partij
 Gert Bosker (1208) - Arnold Scharft (1148) 2-08Partij
 Wouter Sosef (963) - Klaas Veldstra (1058) 1-110Partij
 Renco Oostindjer (852) - Arie Hoonstra (904) 0-24Partij
 Nicole de Vries (965) - Teunis Snoek (1050) 2-07Partij
 Roland Kreeft (839) - Marthy van Houtert (1155) 0-21Partij
 Mathijs Sprakel (961) - Jan Marten van der Reest (1202) 0-25Partij
   Eye-t Webdesign  -   Roden/Leek  
10
-
10
 Henk van Renselaar (944) - Jan Harm Alkema (1183) 1-17Partij
 Henk Mostert Azn (1091) - Eric van Sonderen (1268) 1-12Partij
 Alie Beekman-van Duinen (1079) - Bert Begeman (1089) 1-16Partij
 Erik Bakker (1057) - Rob Helwerda (1026) 1-19Partij
 Albert Lusink (1096) - Roel de Vries (1137) 1-15Partij
 Freek Jongerman (936) - Jaap Huizinga (1052) 0-23Partij
 Gerrit Eilander (925) - Fokke Smid (973) 1-18Partij
 Gerard Blok (1063) - Jouke de Haan (1040) 0-24Partij
 Harry Beekman (1083) - Dennie van Dijk (1083) 2-01Partij
 Henk Mostert Jzn (839) - Evert Faber (989) 2-010Partij
   EDC Enschede  -   Winschoten  
16
-
4
 Igor Chartoriyski (1313) - Benny Dekens (1071) 2-05Partij
 Jeroen Goudt (1298) - Geert Lubberink (984) 1-16Partij
 Juri Geisenblas (1177) - Jan Aeilkema (973) 1-19Partij
 Han Borgman (1153) - Gerco Lubberink (1049) 2-07Partij
 Marieke Altena (950) - Martin Viel (898) 1-12Partij
 Gino Schirinzi (1159) - Henk Prak (1013) 2-010Partij
 Jonathan Wilbrink (1088) - Han Braakhuis (971) 2-04Partij
 Jan Hoven (910) - Dirk Wammes (707) 2-08Partij
 Luit Haan (979) - Jan Starke (838) 1-13Partij
 Jon Schoo (930) - Johan Tuenter  2-01Partij
   Damcombinatie Fryslân 2  -   OG Drachten  
9
-
11
 Erwin Heslinga (1251) - Gabriël Heerema (1391) 1-1Partij
 Bert Oegema (1037) - Wopke de Vries (1167) 0-24Partij
 Durk de Vries (1050) - Iskander Al Sarayfi (1092) 1-17Partij
 Danny Ruiter (1014) - Henk Jonker (1074) 0-21Partij
 Bernard Post (1131) - Tjeerd Jaasma (837) 2-08Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (1168) - Richard Koot (1167) 1-19Partij
 Nick de la Fonteyne (1110) - Jan Hoogterp (1236) 1-12Partij
 Soerish Badal (1090) - Anne Veenstra (816) 1-13Partij
 Kerst Hoekstra (1063) - Rudolf Smedinga (1187) 1-16Partij
 Arnold Wiegersma (989) - Jorrit Ensing  1-15Partij
   Dokkum  -   ADG  
7
-
13
 Henk Bosgraaf (1027) - Cees Strooper (1331) 0-210Partij
 Arend Dijkstra (1006) - Harry de Waard (1196) 0-24Partij
 Sjoerd Bloem (952) - Gerrit de Bruijn (1215) 0-23Partij
 Willem Nuveld (1080) - Ton Bollebakker (1228) 0-22Partij
 Linze Houwink (1150) - Bryan Brank (1062) 1-17Partij
 Dirk Albert Zijlstra (1107) - Marcel Everloo (1071) 1-18Partij
 Jetze Hoogterp (1051) - Hans Mulder (1106) 1-16Partij
 Bouwe Ringnalda (960) - Wim Martin (1089) 1-15Partij
 Binne Brouwer (1101) - Nico Kruijswijk (1018) 1-19Partij
 Piet Pieters (1024) - Frits Stuger (990) 2-01Partij
   BDV Borne  -   DCH Heerenveen 2  
10
-
10
 Gerald Krol (813) - Ulbe Koopman (1004) 0-21Partij
 Anton Jurg (1235) - Jelte Veld (1060) 1-12Partij
 Nico Rosink (1183) - Wim van der Molen (1072) 1-110Partij
 Frank Eektimmerman (1141) - Marten Zijlstra (970) 1-18Partij
 Michiel Hagreis (1054) - Anne Dekker (1046) 1-15Partij
 Gertjan Kolsté (1219) - Riekele Veldstra (987) 2-06Partij
 Roelof-Jan de Haan (919) - Martin Boersbroek (1000) 2-03Partij
 Jan Koerselman (963) - Geert van der Molen (965) 0-24Partij
 Johan Essink (1061) - Sipke Wagenaar (985) 1-19Partij
 Leo Springer (1092) - Iepie Poepjes-Koopman (968) 1-17Partij