HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  ADG  ......1114..1315......4826
2  EDC Enschede  ..911....12....16....4616
3  Damkring Emmeloord  ..11......8......1112464
4  OG Drachten  ..9..10....1111......452
5  BDV Borne  9....1010........11..440
  DCH Heerenveen 2  6......10..10....14..440
7  Roden/Leek  ..812........9....1043-2
  Dokkum  7....9..10....13....43-2
9  Damcombinatie Fryslân 2  5....9....11..10....43-10
10  Winschoten  ..4..........710..1243-14
11  MTB Hoogeveen 2  ....9..96........1242-8
12  Eye-t Webdesign  ....8......10....8841-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 4
za 11-11-2017     MTB Hoogeveen 2  -   Eye-t Webdesign  
12
-
8
 Gert Bosker (1208) - Henk van Renselaar (944) 2-010Partij
 Nicole de Vries (965) - Maikel van den Esker (1096) 0-23Partij
 Gerard Bruins (981) - Erik Bakker (1057) 1-19Partij
 Mathijs Sprakel (961) - Henk Mostert Azn (1091) 1-12Partij
 Alexander Slot (1063) - Freek Jongerman (936) 2-06Partij
 Jan Bazuin (897) - Harry Beekman (1083) 0-28Partij
 Renco Oostindjer (852) - Albert Lusink (1096) 0-21Partij
 Meint de Vries (988) - Henk Mostert Jzn (839) 2-07Partij
 Roland Kreeft (839) - Gerard Blok (1063) 2-05Partij
 Aike Smid (1023) - Niek Regterschot (699) 2-04Partij
   EDC Enschede  -   Damkring Emmeloord  
9
-
11
 Raphaël Zdoroviak (1190) - Arnold Scharft (1148) 1-12Partij
 Juri Geisenblas (1177) - Jacob Post (1159) 0-24Partij
 Jonathan Wilbrink (1088) - Klaas Veldstra (1058) 1-17Partij
 Gino Schirinzi (1159) - Alex Boxum (1159) 0-28Partij
 Luit Haan (979) - Arie Hoonstra (904) 1-13Partij
 Han Borgman (1153) - Cor Koene (1120) 2-05Partij
 Igor Chartoriyski (1313) - Marthy van Houtert (1155) 0-29Partij
 Gerhard Kleinsman  - IJsbrand Haven (1222) 1-11Partij
 Jeroen Goudt (1298) - Jan Marten van der Reest (1202) 1-110Partij
 Marieke Altena (950) - Menko van Dijk (1147) 2-06Partij
   Damcombinatie Fryslân 2  -   Roden/Leek  
11
-
9
 Bert Oegema (1037) - Jouke de Haan (1040) 2-05Partij
 Bernard Post (1131) - Dennie van Dijk (1083) 1-13Partij
 Piet Leijenaar (1091) - Bert Honderd (1032) 2-08Partij
 Arnold Wiegersma (989) - Jan Harm Alkema (1183) 0-21Partij
 Piet Tuik (1192) - Evert Faber (989) 1-17Partij
 Kerst Hoekstra (1063) - Bert Begeman (1089) 2-04Partij
 Durk de Vries (1050) - Jaap Huizinga (1052) 1-110Partij
 Munkhtuya Nasanbayar (1168) - Eric van Sonderen (1268) 1-19Partij
 Danny Ruiter (1014) - Fokke Smid (973) 1-16Partij
 Nick de la Fonteyne (1110) - Roel de Vries (1137) 0-22Partij
   Dokkum  -   Winschoten  
13
-
7
 Jetze Hoogterp (1051) - Jan Aeilkema (973) 2-010Partij
 Arend Dijkstra (1006) - Henk Prak (1013) 1-14Partij
 Linze Houwink (1150) - Benny Dekens (1071) 0-27Partij
 Dirk Albert Zijlstra (1107) - Gerco Lubberink (1049) 1-1Partij
 Bouwe Ringnalda (960) - Katrinus Posthumus (1205) 1-12Partij
 Willem Nuveld (1080) - Geert Lubberink (984) 1-13Partij
 Henk Bosgraaf (1027) - Han Braakhuis (971) 2-09Partij
 Dirk Sinnema  - Martin Viel (898) 2-08Partij
 Binne Brouwer (1101) - Jan Starke (838) 2-06Partij
 Piet Pieters (1024) - Johan Mulder (916) 1-11Partij
   BDV Borne  -   OG Drachten  
10
-
10
 Anton Jurg (1235) - Gabriël Heerema (1391) 1-19Partij
 Gertjan Kolsté (1219) - Rudolf Smedinga (1187) 2-08Partij
 Nico Rosink (1183) - Iskander Al Sarayfi (1092) 2-04Partij
 Leo Springer (1092) - Henk Jonker (1074) 2-02Partij
 Michiel Hagreis (1054) - Jan Hoogterp (1236) 1-13Partij
 Jan Bosch (1028) - Wopke de Vries (1167) 0-210Partij
 Roelof-Jan de Haan (919) - Harmen Jonker (996) 1-17Partij
 Gerrit Bosch (967) - Richard Koot (1167) 0-21Partij
 Gerald Krol (813) - Jeroen Cremers (1119) 0-26Partij
 Jan Koerselman (963) - Jorrit Ensing  1-15Partij
   DCH Heerenveen 2  -   ADG  
6
-
14
 Martin Boersbroek (1000) - Harry de Waard (1196) 0-22Partij
 Wim van der Molen (1072) - Hans Mulder (1106) 1-11Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (968) - Bryan Brank (1062) 0-25Partij
 Jelte Veld (1060) - Cees Strooper (1331) 1-16Partij
 Riekele Veldstra (987) - Nico Kruijswijk (1018) 0-23Partij
 Henk Hosper (1125) - Gerrit de Bruijn (1215) 1-17Partij
 Ulbe Koopman (1004) - Frits Stuger (990) 1-110Partij
 Anne Dekker (1046) - Wim Martin (1089) 0-24Partij
 Johnny Modderman (1073) - Edwin Feddema  0-28Partij
 Sipke Wagenaar (985) - André Heiwegen  2-09Partij